dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

Rynek pierwotny

617 555 zł42,59 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

2 861 000 zł474 m² 6 035,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:676 m²

Świetna inwestycja - 2 domy W szeregu pod wynajem lokalizacja Nieruchomość położona jest w niezwykle popularnym nadmorskim kurorcie- w Łebie ( powiat lęborski). Miejscowość ta.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł46,67 m² 6 749,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie w bloku! Nieruchomość zlokalizowana na 2 piętrze, ul. Budowlanych. Na 46,67 m2 składają się: - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Duży lokal.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł61,60 m² 9 740,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Przedmiotowa nieruchomość położona jest na III w bloku z cegły. budynek jest z 1995 roku. Bardzo dobra lokalizacja - osiedle Piasta ul. B. Chrobrego. Powierzchnia mieszkania - 61,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł28 m² 10 321,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28 m , położona na parterze w siedmiopiętrowym budynku. To doskonała propozycja zarówno dla inwestora, jak i osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Uzdowo

Uzdowo,warmińsko-mazurskie

96 000 zł1 280 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położonych w miejscowości Uzdowo, gmina Działdowo. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 700 m² 59,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce na ziemi z widokiem na jezioro! Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej wsi Julin, w gminie Iława, na terenie urokliwego Pojezierza Iławskiego. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł1 800 m² 283,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

To miejsce dla mocno wymagających klientów poszukujących działki położonej wysoko w górach z atrakcyjnymi widokami. Powierzchnia 1800 m . Bezpośredni dostęp do drogi gminnej. Prąd na.

Szczegóły ogłoszenia

1 731 000 zł108,20 m² 15 998,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Super lokalizacja przy Plantach, 4 pokoje. (english version below, нижче наведено опис українською мовою) N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 700 zł47 m² 9 185,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle tuż pod Wrocławiem, w okolicy Lasu Ratyńskiego Polecam na sprzedaż 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z 5-metrowym balkonem na nowo powstałym osiedlu tuż pod Wrocławiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 000 zł37,27 m² 12 476,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament, zlokalizowany na lokalizacji w centrum - Stacja Kopernik - w samym sercu Częstochowy, apartament z tarasem i miejscem postojowym w samym centrum. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł131 m² 4 954,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 217 m²

Dom z własnym stawem w sercu natury - Mirsk Wyobraź sobie poranek przy filiżance kawy na tarasie, z widokiem na własny staw i otaczającą zieleń. To miejsce, w którym można na.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w Izdebniku, gmina Lanckorona. Położona na wzniesieniu, z dala od głównych dróg, otoczona lasem i dużą ilością zieleni. Powierzchnia działki wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 172 zł48,39 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł1 295 m² 408,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano-rekreacyjna położona w Wierzbicy k. Serocka w II linii zabudowy od Narwi. Idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać blisko rzeki pośród niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł1 091 m² 429,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Działka budowlana 1091 m | mpzp | Kryniczno | 15 min do Wrocławia Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1091.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dajemy więcej niż inni. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

W wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł40 m² 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas w ofercie! Szukasz idealnego miejsca na działalność gospodarczą? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania dzierżawę gruntu z budynkiem znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł123 m² 5 934,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Poszukujesz domu z ogrodem w bliskiej odległości od terenów zielonych, a zarazem nie chcesz tracić udogodnień związanych z mieszkaniem w centrum miasta? Mamy idealna propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

386 550 zł42,95 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas - ostatnie mieszkania! Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,95 m zlokalizowane na II piętrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

958 900 zł120 m² 7 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego segmentu o powierzchni 120m2, usytuowanego na ładnej działce w bardzo ładnej miejscowości. To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł84,37 m² 9 233 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem! przedsprzedaż zakończenie budowy sierpień 2027 Rynek pierwotny. i podatku pcc. Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł72 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc! Na jednym z bardzo cenionych osiedli Armii Krajowej posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 72m2. ` mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł43,09 m² 8 331,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia: 43,09 m2 Cena: 359 000 zł Układ mieszkania: - salon: 17,00 m2 - Pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 001 m² 199,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki, pod zabudowę jednorodzinną znajdujące się w Kiełpinie Kartuskim przy ul. Energetyków. Działki - nietuzinkowa przestrzeń na twój wymarzony dom 1: o nr:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł4 760 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 4760 m , położona w malowniczej części Szczyrku osiedlu Podmagura, znanym z pięknych panoram, spokojnego otoczenia oraz bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 032 458 zł43,22 m² 23 888,42 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji Blisko morza | Blisko lasu | Blisko Śródmieścia | Wspaniałe widoki ***** O inwestycji: ten unikalny kompleks powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

871 200 zł33 m² 26 400 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie w nowej inwestycji na Grzegórzkach w rejonie ul. Mogilskiej. Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

19 950 000 zł55 416 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 55 416 m , z czego 14 390 m stanowi teren 2p/u przeznaczony pod zabudowę produkcyjną, magazynową i usługową (w tym stację paliw).

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł50 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdańska - Przymorzu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł87,70 m² 3 409,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu