cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 211 ogłoszeń
Od najnowszych
200 211 ogłoszeń
Dom, ul. Borówkowa
Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie
899 000 zł71,97 m² 12 491,32 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska
Poznań,wielkopolskie
799 000 zł67,14 m² 11 900,51 zł/m²
Działka budowlana, ul. Wielichowska
Kościan,wielkopolskie
115 000 zł460 m² 250 zł/m²
Dom z loggią, ul. Morelowa
Białystok,podlaskie
925 000 zł186 m² 4 973,12 zł/m²
Działka Gajewniki
Gajewniki,łódzkie
320 000 zł4 000 m² 80 zł/m²
Działka, ul. Nadawki
Wasilków,podlaskie
119 000 zł324 m² 367,28 zł/m²
Dom z garażem Bojano
Bojano,pomorskie
1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²
335 000 zł51 m² 6 568,63 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Stawowa
Ryczówek,małopolskie
675 000 zł150 m² 4 500 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona
Przyłęki,kujawsko-pomorskie
239 000 zł1 139 m² 209,83 zł/m²
155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²
Działka rolna przy lesie Olszewice
Olszewice,mazowieckie
200 000 zł1 145 m² 174,67 zł/m²
Mieszkanie Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
408 000 zł62,23 m² 6 556,32 zł/m²
Działka Jędrzejów
Jędrzejów,świętokrzyskie
3 135 000 zł17 418 m² 179,99 zł/m²
Działka budowlana w górach Jugów
Jugów,dolnośląskie
270 000 zł4 500 m² 60 zł/m²
3 999 999 zł444 m² 9 009,01 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe
Świnoujście,zachodniopomorskie
745 021 zł53,33 m² 13 970,02 zł/m²
Biuro Toruń
Toruń,kujawsko-pomorskie
1 220 000 zł438 m² 2 785,39 zł/m²
Działka leśna Eliaszuki
Eliaszuki,podlaskie
150 000 zł30 160 m² 4,97 zł/m²
Dom z garażem
Warszawa,mazowieckie
1 990 000 zł260,80 m² 7 630,37 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze
Kraków,małopolskie
580 000 zł37 m² 15 675,68 zł/m²
Mieszkanie z garażem, ul. Łozinowa
Warszawa,mazowieckie
649 000 zł42 m² 15 452,38 zł/m²
Apartament 3-pokojowy
Kraków,małopolskie
1 870 000 zł85 m² 22 000 zł/m²
Działka budowlana Stojkowo
Stojkowo,zachodniopomorskie
118 000 zł5 091 m² 23,18 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Niewiadowo
Niewiadowo,zachodniopomorskie
129 000 zł3 005 m² 42,93 zł/m²
Działka budowlana Grodziszcze
Grodziszcze,dolnośląskie
120 000 zł886 m² 135 zł/m²
Działka rolna
Świerzno,zachodniopomorskie
600 000 zł29 200 m² 20,55 zł/m²
185 000 zł1 095 m² 168,95 zł/m²
Dom z garażem, ul. Oświęcimska
Ryczów,małopolskie
1 499 999 zł193,59 m² 7 748,33 zł/m²
Działka budowlana Żary
Żary,lubuskie
146 000 zł3 005 m² 48,59 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Grabówki
Grabówki,małopolskie
490 000 zł807 m² 607,19 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Białystok,podlaskie
385 000 zł33 m² 11 666,67 zł/m²
Rynek pierwotny
818 000 zł121,86 m² 6 712,62 zł/m²
Dom Zaśpicze
Zaśpicze,podlaskie
160 000 zł60,23 m² 2 656,48 zł/m²
340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²
960 000 zł47,19 m² 20 343,29 zł/m²
Dom wolnostojący
Łętownia,podkarpackie
168 000 zł76 m² 2 210,53 zł/m²
Dom wolnostojący
Rybnik,śląskie
469 000 zł180 m² 2 605,56 zł/m²
96 900 zł1 615 m² 60 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia