dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

Dom z garażem

Stawiguda,warmińsko-mazurskie

1 620 000 zł140 m² 11 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Funkcjonalny dom z garażem, zagospodarowaną działką, pompą ciepła z funkcją chłodzenia, fotowoltaiką, na uboczu wsi Ruś gmina Stawiguda. Dodatkowe atuty nieruchomości to drewutnia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł220 m² 8 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Nowoczesny dom pasywny na obrzeżach Warszawy - prywatna oaza, wysoka technologia, nadzwyczajne bezpieczeństwo i wyjątkowa lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 220.

Szczegóły ogłoszenia

697 000 zł150 m² 4 646,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:873 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom dwurodzinny w Kościanie 873 m działka Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni ok. 150 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 600 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nieruchomość w okolicy ul. Drożyska i Bartniczej w Krakowie z aktualną decyzją o ustaleniu warunków zabudowy. Działka o powierzchni 26 arów z wydaną decyzją.

Szczegóły ogłoszenia

1 525 590 zł46,23 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament Granaria I z widokiem na Motławę! Prężnie działający w najmie krótkoterminowym! Lokal mieszkalny, cena: brutto (vat 8%) Zapraszam do zakupu prestiżowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł839 m² 280,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko U nas! 4 kąty nieruchomości prezentują: działkę budowlaną położona w Zielonej Górze, dzielnica Racula o pow. - 839 m2.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł2 600 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży działki rolnej z dopuszczalna forma zabudowy zagrodowej w miejscowości Szropy gmina Stary Targ, powiat sztumski. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 210 m (160 m użytkowej), położony przy ul. Poznańskiej w Dopiewie - głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł56,19 m² 17 778,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! rezerwacja! Zielone Tarasy IV Zagajnik - apartament nr 11 Położony na drugim piętrze, od strony południowo - zachodniej powierzchnia 56,19 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł52 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu ciekawy lokal na sprzedaż! Możliwość przejęcia z najemcą. Znajduje się w Gorzowie Wlkp., przy ul. Chrobrego. Nadaje się na szeroki zakres działalności.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 675 m² 710,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w Józefowie o powierzchni 1675m2 mpzp, teren leśny z dopuszczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, realizowanej w formie zabudowy wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł4 128 m² 154,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni ponad 4000 m , położona w spokojnej i zielonej części Nasielska. Nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 879 zł46,72 m² 16 499,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja: doskonała lokalizacja, kameralny charakter, elegancka forma architektoniczna - Niewiele jest takich miejsc we Wrocławiu! Doskonale skomunikowane z innymi wrocławskimi osiedlami,.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł24,50 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie W kęszycy leśnej! Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowo urządzone mieszkanie w Kęszycy Leśnej. Nieruchomość o powierzchni 24,50m2 położona jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł47,76 m² 9 736,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w zielonej i spokojnej części Cieplic Śląskich Zdrój. Lokal znajduje się na wysokim parterze ocieplonej kamienicy tuż.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł91,30 m² 14 238,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Gotowe do wprowadzenia 4 pokoje z potencjałem 5. pokoju | wysoki parter | zieleń i spokój | pełna własność Pragnę Państwu przedstawić przestronne 4-pokojowe mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł10 400 m² 48,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana 1,04 ha Opole Lubelskie, ul. Garbarska Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 10 400 m , położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł130 m² 7 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży 1/2 bliźniaka, położonego w pięknej okolicy w miejscowości Szczęsne, blisko Grodziska Mazowieckiego. Budynek o powierzchni 130 metrów, działka 400 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 133 zł49,37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji, bez podatku pcc apartamenty przy zaporze To magiczne miejsce idealnie nadaje się dla pary, rodziny z dziećmi jak również singla. Propozycja dla osób, które poszukują komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł90,61 m² 7 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

Domy przy Milowej, dojlidy Górne ta inwestycja jest wyprzedana, nowa już W projekcie - zadzwoń I zapytaj O szczegóły. Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 900 zł165,40 m² 12 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż bardzo Ładny funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 165m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 1000 m2, usytuowany w malowniczej okolicy, na peryferiach.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Spotkania umawiaj telefonicznie pod nr tel 6o8 53o 766 Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 1000 m2, położone w miejscowości Kaczlin (gmina Sieraków). Każda.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działki budowlane z mpzp leżące w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

760 000 zł60,80 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach została zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Dwupiętrowy budynek mieści 10 mieszkań o powierzchniach od 26m2 do 62 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

799 000 zł74,51 m² 10 723,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament w sercu bydgoskich Bartodziejów Zanim umówisz się na prezentację możesz zobaczyć ten apartament podczas wirtualnego spaceru:.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł3 600 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do kupienia działka położona w sąsiedztwie budowanego zalewu w Chlebni Wymiary: 80m x 48m Media w drodze dojazdowej. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego:.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł1 945 m² 1 491 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w prestiżowej lokalizacji - Dębki, nadmorski kurort otulony lasem, bezpośrednio przy plaży Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł50 m² 16 380 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania oddalonego zaledwie 15 minut spacerem od morza. Idealna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł380 m² 3 944,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Puszczykowo ul. Niwka stara przystań wodna Na sprzedaż dom / obiekt w Puszczykowie, położony tuż przy przystani wodnej. Świetna lokalizacja z ogromnym potencjałem pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 462 m² 487,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Witam do sprzedania duża działka rolna z przepięknym widokiem na góry oraz panoramę Zakopanego i okolic dojazd do działki drogą asfaltową gminną oznaczenie działki to pastwiska klasy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł737 m² 746,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę wielorodzinną Szwederowo, bydgoszcz. Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 737 m , położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł120 m² 10 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 295 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowy drewniany dom, usytuowany w samym sercu Podhala. Miejscowość Gronków położona jest w kotlinie nowotarskiej, na styku z Pogórzem Spisko-Gubałowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Polna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

3 000 000 zł9 040 m² 331,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:7 304 m²

Elbląg, budynki biurowe, 9040 m2, sprzedam 3 000 000 zł, netto. Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych z parkingiem naziemnym w dobrej lokalizacji. Działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe | 43,00 m | balkon | kraków - stare podgórze Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie w stanie wykończonym o powierzchni użytkowej 43,00 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł33 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Sverum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-2 (1 pokój z kuchnią) o powierzchni użytkowej 33m. Mieszkanie położone jest na parterze w wieżowcu,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł38,27 m² 4 964,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal niemieszkalny o pow. 38,27 m2 położony na kondygnacji piwnicznej w budynku przy ul. Narutowicza w centrum Kołobrzegu. Lokal idealnie nadaje się pod prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne widokowe działki W korczynie! Przedstawiamy ofertę pięknych , widokowych działek o powierzchni 65 arów / wymiary 55/170m/ położonych w malowniczej okolicy Korczyny.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 803 m² 105,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Studio! Mam przyjemność zaoferować grunt budowlany o powierzchni 1803 m2 położony w Skoczowie przy ul. Czekoladowej. Działki o numerach 391/3 i 391/4 objęte Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł51,50 m² 4 834,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje, 51,5 m , balkon - idealne dla rodziny 2+1! Ta oferta to strzał w dziesiątkę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , zlokalizowane w Częstochowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł209,35 m² 7 403,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Na sprzedaż nowoczesny 5 pokojowy Dom z garażem blisko Gdańska! lokalizacja: czeczewo to idealna propozycja dla rodziny szukającej ciszy i spokoju. Jest to wieś kaszubska w Polsce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł71,97 m² 12 491,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m , położony w spokojnej i zielonej części.