dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

89 000 zł6 300 m² 14,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunty rolno- leśne położone w miejscowości Borki. Działki składające się z 3 kawałków oddalonych od siebie ok 1km. 1,74ha działka rolna, po sąsiedzku zabudowania, średnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł170 m² 8 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w pawilonie handlowo-usługowym z witryną, od strony zaplecza rampa. Parking przed lokalem na ok 15 aut, powierzchnia pomieszczeń: wiatrołap 6.11 Sala główna 74,56 Korytarz 13,59.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49 m² 11 816,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powierzchnia domu: 130 m Powierzchnia działki: 1000 m Cena: 420 000 zł Stan: do własnego wykończenia Rodzaj zabudowy: dom wolnostojący Opis nieruchomości: na sprzedaż nowo wybudowany, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł300 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 733 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 300 m 2 , wraz z 2 budynkami gospodarczymi, który usytuowany jest na działce o powierzchni 0,2733 ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł3 307 m² 149,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emix Biuro Nieruchomości posiada w ofercie sprzedaży niezabudowaną działkę komercyjną znajdującą się przy ulicy Legnickiej w Złotoryi. Powierzchnia działki wynosi 3.307 m2 (33,07 ar).

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł444 m² 1 970,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferta bezpośrednia - Kupujący bez prowizji. Oferujemy do sprzedaży bardzo ciekawy około 21 letni dom murowany oraz duży budynek warsztatowy położony w Sulejowie. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł913 m² 119,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 913m2, położona w miejscowości Stare Byliny, 8 km od Rawy Mazowieckiej. Szukasz kameralnego miejsca na dom całoroczny, letni lub rekreacyjny?.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł3 759 m² 1 143,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka usługowo- przemysłowa ( C.3.U - w projekcie MPZP ) - 3759m2(20x188m) na warszawskich Odolanach. Działka ma kształt prostokąta. W galerii oferty założenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł110,35 m² 9 968,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z funkcjonalnością? To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, najmu jak i prowadzenia działalności -.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rodzinny dwupoziomowy Apartament | 104 m prywatności | 4 pokoje I plus 2 miejsca parkingowe Zielona Góra - Jędrzychów Są mieszkania, w których się mieszka. I są takie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 900 zł48,84 m² 7 164,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Lęborku - ul. Wrocławska Przestrzeń do życia, która oddycha spokojem W zielonej, spokojnej części Lęborka, zaledwie 1,5 km od ścisłego centrum miasta ,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,70 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie do generalnego remontu - osiedle sady. Możliwość przerobienia na 2 pokoje. Lokalizacja: oferujemy Państwu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Sady w Gorzowie Wlkp. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł877 m² 2 269,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi atuty - 700 m od pkp Pruszków - spokojna, cicha ulica - możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

253 330 zł3 619 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna działka gruntu o powierzchni 3619 m kw, położona w miejscowości Barwik, na granicy z Szarłatą, w spokojnej i malowniczej okolicy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37,50 m² 10 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, przynależy piwnica, oraz możliwość zakupu z garażem ( szczegóły w opisie) położone na parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł125,70 m² 14 311,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 391 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 125,7 m na klimatycznej, zalesionej działce 2391 m centrum Książenic Szukają Państwo domu wśród zieleni, ale w samym sercu miejscowości? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 613 m² 73,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1612 m2, położoną w malowniczej miejscowości Milejczyce. Nieruchomość o regularnych wymiarach, szerokość 34 m i długość 46 m,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł109 m² 4 311,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 111 m²

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczym Kurowie, w województwie małopolskim. Ten dom o powierzchni 109.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł700 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy 11 działek budowlanych w atrakcyjnej lokalizacji - Wymysłowo, gmina Gniezno. Działki położone są w spokojnej okolicy, otoczone zielenią, a jednocześnie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m2, położone na 3 piętrze w jednej z najbardziej wygodnych lokalizacji w Chełmie Aleja Żołnierzy Armii Wojska Polskiego, chełm. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 610 zł139,02 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Tęczowa park to nowe osiedle powstające w Chorzowie przy ul. Tęczowej. Przedmiotem inwestycji jest budowa 23 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 695 zł66,81 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Numer oferty w biurze 6965 Oferta tylko dla klienta gotówkowego! Mieszkanie w nowym bloku! Stan deweloperski! Polecamy do sprzedania przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pisz

Pisz,warmińsko-mazurskie

470 000 zł70 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący nad Kanałem Jeglińskim Szlak Wielkich Jezior Mazurskich Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 70 m , usytuowaną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł400 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Solidny murowany domek na rod w Myślęcinku - Twoje miejsce wśród zieleni Szukasz miejsca, w którym naprawdę odpoczniesz? Gdzie poranki pachną kawą.

Szczegóły ogłoszenia

3 135 000 zł3 300 m² 950 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki pod zabudowę mieszkaniową w Iwinach przy ul. Buforowej. Dane dotyczące działki: powierzchnia: 3300 mkw Kształt: prostokąt Media: - kanalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Łowińska

Pruszcz,kujawsko-pomorskie

949 000 zł283,05 m² 3 352,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 878 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Pruszcz ul. Łowińska, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Na sprzedaż wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł743,20 m² 1 774,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek gastronomiczno-hotelowy położony w miejscowości Adamów - 15 km od Zamościa, 8 km od Krasnobrodu, 110 km od Lublina. Wykończona gastronomiczna część budynku i przystosowana do.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł41,97 m² 17 846,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz pewnej i rentownej inwestycji w jednej z najlepszych lokalizacji w Krakowie? Ta nieruchomość to połączenie historii, prestiżu i doskonałej stopy zwrotu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

985 545 zł59,73 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 100 m² 112,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka budowlana przy ul. Oboźnej w Kraśniku Nieruchomość znajduje się na terenie, na którym obecnie Urząd Miasta Kraśnik opracowuje miejscowy plan. Działka w części,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 950 zł36,68 m² 22 299,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kameralny apartamentowiec składający się z lokali inwestycyjnych (vat 23%) w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej. Oferta dotyczy kawalerki na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł52,50 m² 25 523,81 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na 10 piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 533 m² 84,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**do sprzedania 3 działki każda po 1533 m2 ** **nieruchomość położona w gminie Zabłudów ok. 20 km od Białegostoku. Dojazd drogą wewnętrzną utwardzoną. Wymiary :45mx34m. Media :prąd przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 900 zł100 m² 6 799 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecamy na sprzedaż funkcjonalnego bliźniaka! idealna lokalizacja - około 5 minut drogi do centrum. Okolica cicha i spokojna, jednak ze wszystkimi udogodnieniami na wyciągnięcie ręki. Na około.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł168,80 m² 7 642,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 681 m²

Biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 168,60 m2, położony na działce o powierzchni 5.681 m2. Dom znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł188 m² 12 180,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Gdynia Orłowo! Na sprzedaż świetnie położony i funkcjonalny budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m , z szybkim dojazdem do całego Trójmiasta. Doskonały na siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

2 099 000 zł271,10 m² 7 742,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Stylowy dom w Aleksandrowie przy ulicy Pięknej elegancja, światło i przestrzeń w otoczeniu natury! Wyjątkowa nieruchomość położona w kameralnym miejscu bez bezpośrednich.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł195 821 m² 12,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Ema Nieruchomości prezentuje wyjątkowe Gospodarstwo Rolne na Sprzedaż -ok. 20 Ha Potencjału w Sercu Łódzkiego! Cena: 2 490 000 zł. Lokalizacja: włynice, pow. radomszczański, gm. Gidle (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 776 zł43,98 m² 17 980,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Petryla prezentuje na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Bronowice jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,50 m² 6 048,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

R e Z R W A C J A .Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Jeleniej Górze-Cieplicach położone na I piętrze w kamienicy. Lokal o powierzchni 82,5 m2 składa się.