dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 245 ogłoszeń

1 400 000 zł292 m² 4 794,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 670 m²

Przepiękna posiadłość W beskidzie niskim ekonomiczny dom, niskie rachunki i piękne widoki! Mam przyjemność zaprezentować Państwu położony w przepięknej scenerii energooszczędny Dom.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł63,42 m² 6 606,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Polecamy Państwu na sprzedaż cztero-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w bloku przy ulicy Teligi w Krakowie. Mieszkanie w stanie do kapitalnego remontu. Okna drewniane. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Koszalin,zachodniopomorskie

550 000 zł107 m² 5 140,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny w Centrum Koszalina. Dobre sąsiedztwo. Lokal gastronomiczny na wysokim parterze, powierzchnia 107 m2 + piwnica około 20 m2, zaplecze socjalne i kuchenne. Lokal narożny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

2 428 146 zł82,59 m² 29 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament W inwestycji wiślane tarasy 2.0 - BUDYNEK C Basen i SPA w zabytkowej hali | Tężnia solankowa | Widokowe tarasy | Inteligentna architektura | Termin: 1/2.

Szczegóły ogłoszenia

100 660 zł1 438 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

948/2 Kruhel Pawłosiowski Jarosław. Do sprzedania działka o pow. 14,38 a z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny ( z 2017r). Nieruchomość posiada regularny.

Szczegóły ogłoszenia

965 600 zł160 m² 6 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Prezentujemy klimatyczny dom 160m2 wraz z dużą działką budowlaną. Działka Budowlana(mieszkaniowa): 1380m2 Garaż z budynkiem gospodarczym, kotłownią o powierzchni 90 m2 z nowym.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł59,10 m² 8 781,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie do remontu znajdujące się na 3-cim piętrze w niskim bloku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu tuż obok Manhattanu, komunikacji miejskiej tramwajowej i autobusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł147,15 m² 4 750,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

*** Zapraszamy do zapoznania się z filmem prezentującym nieruchomość! *** Oferta na wyłączność tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 056 m²

DO sprzedania duża działka O powierzchni 1,5 ha zabudowana domem I dużym budynkiem gospodarczym gromiec- libiąż ul. Nadwiślańska 112 Do sprzedania duża działka 1,5 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł240 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę wynajmu domu w Sokolnikach Na sprzedaż dom o powierzchni 240m2 usytuowany na działce 1500m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł3 783,40 m² 5 286 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

XVIII wieczny pałac W sercu wrocławia na sprzedaż (english descripction below) Z przyjemnością oferujemy nietuzinkową, historyczną nieruchomość położoną w samym sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,10 m² 8 655,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów pełnych zieleni i rekreacji, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "przylesie" Polecamy bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 862 m² 74,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa niższa cena - tylko 139 000 zł za 1862m 2 za piękną działkę na obrzeżach Rybnicy! Atrakcyjna lokalizacja! Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 1862.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł63,27 m² 10 510,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Nie każde mieszkanie zasługuje na miano apartamentu. To jest jedno z tych, które realnie spełnia ten standard. Przestrzeń, która robi różnicę:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 000 zł36,65 m² 14 597,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż - nowe mieszkanie wykończone pod klucz! lokalizacja: osiedle Koncertowe Wzgórze to spokojne miejsce blisko głównych arterii miasta, idealne dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł62 m² 19 838,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie przy ul. Głowackiego na warszawskich Bielanach! Lokal o powierzchni 61,55 m , został zaprojektowany i wykończony wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł16 000 m² 23,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W pogalewie wielkim (gmina brzeg dolny) tylko U nas! Działka inwestycyjna | Pogalewo Wielkie - na sprzedaż lokalizacja: atrakcyjne miejsce pod inwestycję. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Dziki

Dziki,zachodniopomorskie

110 160 zł1 224 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż działki budowlanej w miejscowości Dziki w gminie Szczecinek nad jeziorem Dzicze o pow. 1218 m2; spokojna, malownicza okolica z kilkoma jeziorami i terenami zielonymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 728 zł25,06 m² 19 103,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Zainwestuj, zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 124 zł65,61 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem | Nowe budownictwo | Wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym budynku o eleganckiej architekturze, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,18 m² 5 913,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W realton umowa na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne i ustawne, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w centrum Zabrza przy ulicy Św. Barbary. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie osiedle solno Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego, słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,77 m2 , położonego na cenionym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł434,60 m² 4 578,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1993

Komfortowy, wielopoziomowy dom Z ogrodem zimowym, tarasami I pełnym podpiwniczeniem Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie wybudowany dom jednorodzinny o rozbudowanej bryle, oferujący bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Olecko,warmińsko-mazurskie

657 800 zł59,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż nowy słoneczny apartament o powierzchni 59,8 m2, wykończony pod klucz znajdujące się w inwestycji Klonova Park w Olecku w sercu Mazur Garbatych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł9 100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dwie działki w miejscowości Jedlno Pierwsze, o powierzchni 9100 m2. Na działce znajduje się drewniany dom. Działki :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 130 zł48,20 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 008 m² 118,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 1008 m - Szrapki, gmina Dominowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1008 m (0,1008 ha) , położona w miejscowości Szrapki , w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł510 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż bardzo kształtna, zbudowana działka usługowo-mieszkaniowa, w bliskim sąsiedztwie centrów handlu hurtowego w Wólce Kosowskiej. Wymiary działki: 65 m x 67 m. Działka objęta.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł197 m² 4 213,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Tym razem w ofercie biura przedstawiam nieruchomość o wyjątkowym charakterze - idealna dla osób ceniących styl, design i niebanalne wnętrza. Dom jednorodzinny o powierzchni 197.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,40 m² 19 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy lokal o powierzchni 50,4 m2 zlokalizowany na parterze w kompleksie apartamentowców osiedla Riverview wybudowanym nad samą Motławą przez cenionego dewelopera. To modne dziś miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł138,10 m² 5 061,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 630 zł34,39 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 35m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia. Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

48 147 zł1 459 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży dwóch działek rolno-budowlanych w Dębowcu. Niniejsza oferta kierowana jest do inwestorów oraz osób poszukujących idealnej lokalizacji pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł64 m² 20 296,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 64 m , położony na 4 piętrze w prestiżowym budynku przy ul. Eliasza Radzikowskiego w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 900 zł27,81 m² 14 379,72 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Apartament mikato - nowoczesny styl życia W centrum wydarzeń Oszczędź na starcie: 0% prowizji i 0% pcc! Najwyższy standard architektury | Funkcjonalność | Bliskość biznesowego serca Katowic.