dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

Działka rolna Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 813 000 zł3 626 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolną klasy V z możliwością zabudowy o powierzchni 3626 m 2 , która usytuowana jest w spokojnej okolicy, w miejscowości nadmorskiej Rewal, około 600.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł170 m² 12 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Wyjątkowa nieruchomość z linią brzegową jeziora - Krzemień, gmina Dobrzany Na sprzedaż unikatowa nieruchomość położona bezpośrednio nad jeziorem Krzemień, w miejscowości Krzemień.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł17 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie działki o łącznej powierzchni 33054 m2 położone w Komornikach (gmina Tarczyn), w odległości 200 metry od trasy S7. Działki znajdują się w odległości 32km od.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł480 m² 5 520,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Piękna przedwojenna willa Z pokojami do wynajęcia Do sprzedaży piękna willa z pokojami do wynajęcia położona w Szklarskiej Porębie na działce o pow. 1200 m2. Na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł144 m² 3 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Szukasz alternatywy dla ciasnego bloku? Dom w Hadlach Szklarskich to 144 m2 powierzchni z nowoczesnym wyposażeniem, oferujący standard "do wejścia" w cenie rynkowej mieszkania. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 087 m² 198,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikatowa nieruchomość, doskonała jako inwestycja lub pod prowadzenie dochodowego biznesu. Znajduje się w pomiędzy Garnem a Parsówkiem. Działka z dostępem do prywatnego jeziora składa.

Szczegóły ogłoszenia

987 876 zł91,47 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 91,47 mkw usytuowane na VIII piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł170 m² 8 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż: dwa budynki mieszkalne na działce w centrum Raszyna! Budynek główny przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (ok. 170 m) Solidny, murowany dom wybudowany w 1965 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł54,14 m² 7 018,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyobraź sobie własną działalność w centrum Kielc, w lokalu pełnym światła, przyciągającym wzrok przechodniów i tętniącym miejskim życiem. Na sprzedaż atrakcyjny lokal,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł33,14 m² 4 797,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow. 33,14 m2 przy ul. Spacerowej w Świerklanach. Przed blokiem duży parking. Lokal mieszkalny znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

537 500 zł43,50 m² 12 356 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

ul. Trzebnicka Przestronne, zadbane, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,50 mkw. w budynku z 1992 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Myki

Myki,warmińsko-mazurskie

159 000 zł1 213 m² 131,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż dwie działki budowlane nr 383 i 384 w Mykach (gm. Dywity). Objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, oznaczone symbolem mn1 zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

457 000 zł66,40 m² 6 882,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

| 1997, 3 pokojowe, wysoki parter w III piętrowym budynku Na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 66, 4 m2 , w budynku na osiedlu im. Tytusa Działyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 955 zł55,58 m² 7 070,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia biuro sprzedaży dewelopera brak podatku pcc Sosnowiec- nova Środula, u zbiegu ulic Stefana jędryczki/konopnickiej, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowo-gastronomiczny z dużą działką ogromny potencjał biznesowy | Wola ul. Krótka Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna o dużym potencjale inwestycyjnym, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Głuch

Głuch,warmińsko-mazurskie

59 000 zł1 682 m² 35,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki w miejscowości Głuch woj. Warmińsko Mazurskie Działki idealna dla miłośników natury! Działki znajdują się w sąsiedztwie lasów, jezior i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł900 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zamieszkaj blisko natury, w jednej z najbardziej pożądanych miejscowości w okolicy - z szybkim dojazdem do Trójmiasta! Z radością prezentuję nową pulę działek budowlanych,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł25 m² 15 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 215 m²

Zapraszamy do zapoznania z ofertą sprzedaży domku letniskowego w miejscowości Bondary, położonej w gminie Michałowo w województwie podlaskim nad rzeką Narew i Zalewem.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł50,30 m² 17 693,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność Państwu zaprezentować mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Podgórze przy ulicy Rydlówka. Lokalizacja: blok znajduje się na zamkniętym osiedlu, gdzie w pobliżu niego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł231 m² 2 593,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 513 m²

Do sprzedania dom w Bielawie przy ul. L. Waryńskiego Nieruchomość o powierzchni 231 m2 na działce 1000 m2 - pełna własność oraz działka 513 m2 - wieczyste użytkowanie przyległa.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 182 m² 169,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.972750, 21.107972 Czarny Las, ul. Różana Numer Ewidencyjny 153/28 Media Prąd - przy granicy działki Woda -.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł34,11 m² 9 967,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

"nieruchomości apartament" karolina kubicka-zalesska tel:   Mieszkanie 2 pokoje w legnicy/nowa inwestycja Osiedle piekary Do sprzedania nowoczesne 2 pokoje o pow.30 m2+ 2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł28,80 m² 10 381,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii Lubelskiej Główne atuty nieruchomości: świetna lokalizacja - 5 minut od starówki do plaży zaledwie 1000.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 314 m² 216,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2314m2 pod zabudowę wielorodzinną! W pobliżu jezioro Ińśko! mpzp i pełne media! Oferta sprzedaży działki o powierzchni ok 2314m2, zlokalizowanej przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 998 000 zł21 158 m² 94,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka Z ogromnym potencjałem - w dolaszewie idealna pod inwestycję! Z możliwością podziału Niesamowita okazja dla inwestorów i osób szukających spokojnego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł6 800 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:67 478 m²

Do sprzedaży Zespół Pałacowo-Parkowy wraz z zabudowaniami folwarku położone na skaraju miejscowości Wąsosz, powiat Górowski. Łączna powierzchnia zabudowań to 6800m2, z czego: 1180m2.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł60,70 m² 5 601,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Na sprzedaż niezwykle klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z duszą na zabytkowym osiedlu w dzielnicy Czeladź Piaski. Mieszkanie mieści się na parterze w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 019 zł48,61 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 576 000 zł6 440 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę inwestycyjno-przemysłową o pow. 6440 mkw. Położoną w atrakcyjnym terenie w pobliżu trasy A2 (e30) i Urzędu Celnego. Na działce posadowiona jest hala o pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł22 000 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** działka pod inwestycję Z linią brzegową *** dojazd asfaltowy między augustowem A rajgrodem *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację działki inwestycyjnej z przeznaczeniem na hotel,.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł64 m² 24 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 + balkon z roku 2009 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Konary

Konary,wielkopolskie

455 400 zł13 800 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Urokliwa działka z potencjałem - Konary, gm. Gołańcz | 1,38 ha Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i możliwościami? Ta oferta w Konarach to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 762 zł56,77 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstawiają możliwą aranżację poszczególnych pomieszczeń. 3-pokojowe mieszkanie | 48,20 m | 11 piętro | balkon | Toruń ul. Łyskowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł210 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 763 m²

Dobre Nieruchomości polecają rewelacyjny dom z dużą działką 2763 m2 z zejściem do rzeki, idealna propozycja dla inwestora. Nieruchomość położna w Bydgoszczy na osiedlu Jachcice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 112 000 zł51,75 m² 21 487,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: ekskluzywne apartamenty, wyjątkowy design, rewelacyjne położenie inwestycji łączą w sobie naturę z najnowszymi rozwiązaniami architektonicznymi. Lokalizacja : Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 038 m² 65,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Obiektem sprzedaży jest polana i las położone w Harklowej. Teren z gatunku wyjątkowych, gdzie kontakt z przyrodą i górami jest nieograniczony. Do działki prowadzi formalny.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 064 m² 140,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Sprzedaż nr oferty: sbdoc7890 kategoria: obiekt komercyjny lokalizacja: chocianowiec powierzchnia użytkowa: 1064m2 powierzchnia działki: 3800m2 Na sprzedaż nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł54,14 m² 7 092,72 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m, 2-pokojowe z dodatkową antresolą w Centrum miasta. Nieruchomość mieści się na IV piętrze w odnowionej kamienicy w pobliżu Bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 200 zł38,07 m² 15 739,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij