dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

1 482 235 zł128,89 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 128,89 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

647 000 zł47 m² 13 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Wilanowskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na wysokim parterze z ogródkiem w kameralnym, 2-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 663,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Emmerson prezentuje Nową Inwestycję Deweloperską: sprawdzony deweloper, kolejna inwestycja Proponujemy apartamenty: dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 107 m2, powierzchni całkowitej j 137 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł5 000 m² 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 0,5 hektara (5000 m2), położoną w Komornikach koło Poznania. Lokalizacja Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł504 m² 148,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkowe działki w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, zaledwie 11 km od Zielonej Góry! Skorzystaj z wirtualnego spaceru! DLACZEGO NASZA DZIAŁKA.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 003 m² 21,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana , Ławy gmina Myślibórz. Działka o pow. 3003 m2 położona w małej miejscowości oddalonej ok. 6 km od Myśliborza. Dla działki jest wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł5 892 m² 303,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę przemysłowo - usługową o powierzchni 0,5892 ha wraz z halą o pow. 400 m i z domem mieszkalnym - idealna inwestycja w sercu Karkonoszy! Lokalizacja premium:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 200 zł67,62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oddanie do użytku IV kwartał 2025 Osiedle powstaje przy ul. Bytkowskiej w zielonym i spokojnym otoczeniu Parku Śląskiego. Obecność lasu niemalże na terenie osiedla, zielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

909 000 zł79,05 m² 11 499,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,05 mkw z ogrodem, zlokalizowane na parterze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy).

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł69,30 m² 7 922,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stylowe, dwupoziomowe mieszkanie | 69,30 m | Osiedle Sady | Garaż Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 69,30 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

794 880 zł73,60 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Estio House ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, o dużej powierzchni 4- pokojowe mieszkanie, mieszczące się na 1. piętrze, w budynku oddanym do użytku w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

5 990 000 zł3 000 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż Nieruchomość składająca się z trzech budynków wolnostojących stanowiących kompleks hotelowy, wraz z lokalami użytkowymi oraz stacją diagnostyczną. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 118 m² 263,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka w Murowańcu blisko lasu i kanału noteckiego. Spokojna, urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubraniec

Lubraniec,kujawsko-pomorskie

71 220 zł1 187 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Działka budowlana w Lubrańcu (nr działki 164/6) Powierzchnia: 1187 m (ok. 32 38 m) Cena: 60 zł/m łącznie 71 220 zł.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł2 829 m² 300,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Koczargi Nowe - duża działka przeznaczona pod zabudowę zagrodową (siedlisko) położona w pięknej, spokojnej okolicy, zabudowanej domami jednorodzinnymi. W odległości około 8 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 800 000 zł134,27 m² 13 405,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:289 m²

Nowoczesny dom na Mokotowie | 134 m | ogród | pompa ciepła | garaż : Dla kogo? Dla tych, którzy chcą naprawdę odpoczywać w ciszy, ale nie rezygnować z życia w mieście. Dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł18 800 m² 3,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w okolicach Bobrownik- bobrownickie Pole o powierzchni 1,88 ha , położoną bezpośrednio przy drodze utwardzonej, ok. 500 m od drogi asfaltowej. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł811 m² 209,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana 811m 2 W ustroniu Idealne miejsce do życia dla Twojej rodziny! -ustroń lipowiec- świetna lokalizacja blisko centrum oferta idealna pod zabudowę niewielkiego domu! Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł68,86 m² 11 022,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w Słupsku, przy ul. Kopernika, w odrestaurowanej kamienicy z 1935 r. Stojący na terenie dawnej zajezdni tramwajowej budynek łączy bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Roztoka,małopolskie

499 000 zł200 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem + duża działka 20 arów Roztoka, pow. tarnowski | Dom w stanie bardzo dobrym w cenie mieszkania | 499000 zł. Ten dom w Roztoce (powiat tarnowski) to.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł923 m² 162,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Perełka! widokowa działka W malowniczej okolicy! idealna działka W zacisznej okolicy! wspaniałe miejsce na wymarzony dom! istnieje możliwość nabycia dwóch sąsiadujących ze sobą działek!.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł79,60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Gotowy Biznes Inwestycyjny 5 Pokoi po Generalnym Remoncie, wynajęte od Zaraz! Przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną mieszkanie o powierzchni 79,6 m w zabytkowej, zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł44,70 m² 7 941,83 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie, w budynku przy ul. Chrobrego 8 w Kutnie - osiedle Batorego. Powierzchnia mieszkania 44,7 mkw. II piętro, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł22,16 m² 10 333,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Katowicach przy ul. Załęskiej. W skład mieszkania wchodzą: salon, aneks kuchenny, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

6 996 000 zł717 m² 9 757,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:427 m²

Nieruchomość inwestycyjna - centrum Torunia (bydgoskie Przedmieście) Na sprzedaż w pełni funkcjonująca, dochodowa nieruchomość inwestycyjna położona w Toruniu, przy ulicy Zygmunta.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł421 m² 4 513,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:421 m²

Nieruchomość biurowo-handlowa W centrum tuchowa - ul. Zielona 2 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość biurowo-handlowa z historią, położona w ścisłym centrum Tuchowa. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł326 m² 5 521,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Pensjonat położony w odległości 600 m od morza. Budynek mieszkalno-pensjonatowy w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2003 r., na działce gruntu o powierzchni 1 390 mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,16 m² 14 169,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Bliskość warszawy kamienica Z charakterem | pruszków, ul. Waryńskiego Jeśli szukasz kameralnego mieszkania z potencjałem, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 430 m² 46,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Libiążu o powierzchni około 34 ar obręb Libiąż Wielki. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 728 zł45,64 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 2 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 45,64 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

880 540 zł81,54 m² 10 798,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Wrocławia Jagodno (krzyki). Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł48,23 m² 9 952,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą nowo powstałego lokalu mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy nieopodal Urzędu Miejskiego, na czwartym piętrze. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

73 931 zł16 429 m² 4,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka leśna 1,6429 ha Tymianka, woj. podlaskie Na sprzedaż oferuję działkę leśną o powierzchni 16 429 m (1,6429 ha), zlokalizowaną w miejscowości Tymianka,.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę letniskową - budowlaną położoną w pasie nadmorskim z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł273,40 m² 9 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż wolnostojący i nowoczesny dom, z dwustanowiskowym garażem w bryle - usytuowany na dużej działce z ogrodem. Otoczenie.