dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 050 000 zł131,18 m² 8 004,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opłata rezerwacyjna tylko 10.000 zł! Reszta kwoty płatna po akcie notarialnym zakupu. Nowy projekt agat! 5 sypialni + salon. Projekt domu został zmieniony i zamiast garażu posiada dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł4 015 m² 104,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 4015 mkw zlokalizowana w Szczyrku w rejonie tras narciarskich i szlaków turystycznych na osiedlu Młaki. Przez działkę w części przebiega trasa narciarska.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 479 m² 269,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,32 m² 14 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowa, funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem, położona na spokojnym i zielonym osiedlu Stabłowice - ul. Oliwkowa we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł81 m² 24 567,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie 81 m - Stary Żoliborz, ul. Sarbiewskiego 2. Oferujemy Państwu unikatowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , zlokalizowane na tuż przy Teatrze Komedia!.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł82,15 m² 8 143,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja! Chcesz zamieszkać w Oławie? Właśnie czytasz ofertę mieszkania dla siebie! Osiedle Sobieskiego, to jedno z najchętniej wybieranych miejsc do zamieszkania w Oławie. Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 424 m² 196,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę mieszkaniową o powierzchni 1424m2. powiat: gdański, gmina: pruszcz Gdański, obręb: żuławki Działka jest objęte Miejscowym planem zagospodarowania 1. Ustala się funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł500 m² 1 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki przy samym Morzu! Działki w unikalnym położeniu położone bezpośrednio przy pasie wydmowym - szerokiej piaszczystej plaży. Działki do sprzedaży o powierzchniach ok 500m2, 600m2,.

Szczegóły ogłoszenia

103 675 zł1 595 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż do wyboru trzy piękne działki położone w niewielkiej wsi Okoniny Nadjeziorne (gmina Śliwice), oddalone o 27 km od miasta Tuchola. Oferta unikatowa. Współpraca.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł2 100 m² 309,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przestronna działka 2100 m w Maryninie - Twój azyl blisko Książenic! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz pełną piersią, nie rezygnując z bliskości miasta? Ta oferta jest dla Ciebie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 543 573 zł83,02 m² 18 592,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Inwestycja: - osiedle nowoczesnych willi - klimat resortu wypoczynkowego - wysoki standard: - centralny oczyszczacz powietrza - rekuperator - ściany z najlepszą termoizolacją - dwa miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 m , położony w miejscowości Przyrów (gmina Przyrów, w pobliżu Janowa).

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł3 353 m² 164,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - pięknej działki położonej w Ustroniu, w dzielnicy Lipowiec. Ta malownicza nieruchomość o powierzchni 0,3353 ha oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł58 m² 5 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m , usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość znajduje się w Sandomierzu przy ul. Koseły. Dogodne położenie mieszkania sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 000 zł205 m² 23 410 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Wyjątkowa nieruchomość w sercu Podkowy Leśnej. Przedstawiamy do sprzedaży klasyczną nieruchomość z lat 90-tych na wysokim podpiwniczeniu o pow. około 205 m 2 , wybudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Niższa cena! Na sprzedaż stylowe i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48m + 10m2 Piwnice, położone na parterze kameralnego, trzypiętrowego budynku z 1940 roku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł120,05 m² 8 746,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Z przyjemnością przedstawiam państwu naszą najnowszą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł12 856 m² 24,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Duża i widokowa działka rolna położona w Czarniewie Zdrój. Powierzchnia 1,2856 ha, klasoużytki łv. W planie zagospodarowania przestrzennego symbol R - tereny rolne. Wokół luźna.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł170 m² 9 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Na sprzedaż skrajny segment o powierzchni 170,53 mkw., usytuowany na działce o powierzchni 445 mkw. Osiedle składa się z trzech budynków w zabudowie szeregowej, położone.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 928 m²

Na sprzedaż parterowy dom z 2014 roku o powierzchni 100 m na 30 arowej działce, położony w spokojnej miejscowości Kolonia Żółkiew (gm. Żółkiewka, pow. krasnostawski, woj.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł222 m² 1 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Zapraszam do skorzystania z atrakcyjnej oferty sprzedaży budynku z dużym potencjałem. Lokalizacja: pilica, powiat zawierciański Powierzchnia użytkowa: 222 mkw. Powierzchnia działki: 180 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Dębowina

Dębowina,dolnośląskie

389 000 zł36 m² 10 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Wyjątkowa działka (28 arowa) z klimatyczną jurtą w sercu Kotliny Kłodzkiej. Na sprzedaż malownicza, ogrodzona działka położona w urokliwej miejscowości Dębowina, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł805 m² 173,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas, oferta na wyłączność. W bardzo dobrej cenie, oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na Błędowie. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach: 36x22 metry, a jej.

Szczegóły ogłoszenia

94 395 zł899 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sokołów Młp. ul. Głogowska 8,99ar wz na Dom Tylko u nas Oferta na wyłączność Warunki zabudowy na dom jednorodzinny Działka w drugim pasie zabudowy 8,99ar. wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł156,40 m² 6 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z wbudowanym garażem, kępice, ul. Plac Wolności, 989.000,-PLN Na sprzedaż reprezentacyjny dom wolnostojący z wbudowanym garażem jednostanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

936 528 zł52,32 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 800 m od morza | duży taras 24 m | Jantar | idealny do zamieszkania lub pod inwestycję Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 52,32 m z dużym tarasem 24.

Szczegóły ogłoszenia

10 430 000 zł40 118 m² 259,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Idealny grunt komercyjny (handel , usługi ,produkcja ) o szerokim spektrum inwestycyjnym, zlokalizowany w Częstochowie przy ulicy Brata Alberta. Oferujemy do sprzedaży nieruchomości gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Jarzębowo

Jarzębowo,zachodniopomorskie

750 000 zł75 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka jest położona nad rzeką dziwną, posiada 200 m linii brzegowej. Działka nadaje się do wykorzystania na rekreację. Do działki prowadzi droga gminna. Cena do negocjacji. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kęty

Kęty,małopolskie

83 700 zł1 116 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna, relaksacyjna działka budowlana o powierzchni 1116m 2 położona w Kętach na Podlesiu tuż przy ścianie lasu. Numer działki 980. Działka znajduje się w ostatniej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 969 m² 151,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 7 działek z wydanymi warunkami zabudowy, położonych w Dąbrowie Górniczej, dzielnica Błędów, w rejonie ul. Zagórcze. Najważniejsze informacje: liczba działek: 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł584 m² 4 878,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wielopokoleniowego domu w Kętrzynie przy ulicy Wierzbowej. Budynek został wzniesiony w 1995 roku na elegancko zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Lubin,dolnośląskie

460 000 zł129 m² 3 565,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Parterówka - lubin - 10 arów działka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu parterowego na przedmieściach Lubina o pow. 129 m2 (z garażem), zaprojektowanego według projektu " 4 kąty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 278 zł39,79 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Koninku Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z balkonem, idealne dla osób szukających komfortowego miejsca do życia w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

992 623 zł70,15 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne i Funkcjonalne 3 Pokoje. Kupujesz bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 270 zł34 m² 15 596,18 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

O inwestycji: widok na zatokę z najwyższych pięter zielony skwer tuż przy inwestycji wyróżniająca architektura i wysokiej jakości materiały Dodatkowe informacje: panele fotowoltaiczne na.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki budowlane w spokojnej, cichej wsi Karolinów w województwie łódzkim, powiat piotrkowski, gmina Sulejów. Wieś położona ok. 20 km od Piotrkowa Trybunalskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł40,50 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w samym centrum Białegostoku przy Al. Józefa Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom, który daje spokój, przestrzeń i wygodę na co dzień W spokojnej części Kożuchowa czeka na Ciebie wolnostojący dom o powierzchni 160 m , który łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł44,50 m² 19 101,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy do nabycia interesujące mieszkanie w eleganckiej kamienicy w strefie nadmorskiej. Do morza zaledwie ok. 400 m. Park po przeciwnej stronie ulicy. Lokal o powierzchni 44,50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł56,60 m² 1 943,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne ,słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,6 m2 usytuowane na 1 piętrze trzy piętrowego bloku. Blok po termomodernizacji i remoncie klatki schodowej. W skład.