dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

980 000 zł104 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Ładne mieszkanie o pow. 104 m2 (parter domu) z niezależnym ogrodem o pow. 780 m2. Mieszkanie klimatyczne i przestrzenne, wys. 2,8 m. - salon z kominkiem - 3 wygodne sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł74,22 m² 9 161,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni domu, ale cenisz sobie bezpieczeństwo i widok z góry? Apartament 8 L2 to idealny kompromis. Na 74,22 m zostało stworzone miejsce, które żyje światłem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł28,80 m² 7 986,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka o wymiarach 28,8 m2 położona w Ziębicach przy ul. Stawowej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł74,01 m² 10 255,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ta oferta jest dla Ciebie. Twoje przyszłe M . Bezkompromisowa lokalizacja, osiedle umożliwia bardzo szybki praktycznie w każdym kierunku zarówno samochodem, jak i autobusem oraz tramwajem,.

Szczegóły ogłoszenia

242 000 zł49,40 m² 4 898,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 2 pokoje| Przemków| Huta| Balkon| Klimatyzacja Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

50 730 zł445 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m , zlokalizowaną w Sosnowcu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,50 m² 9 257,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane w centrum Kołobrzegu, przy ulicy Giełdowej. Te słoneczne mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł60,60 m² 12 508,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60 m Czyżyny, os. Dywizjonu 303 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 685 000 zł221 m² 7 624,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Bardzo ładny przestronny funkcjonalny duży dom w centrum Bielan Wrocławskich po remoncie w 2010r. do zamieszkania bez nakładów-Małgorzata Wójcik   licencja nr 16128- garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł60,54 m² 6 260,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

= kontakt magdalena cecotka tel:   = mieszkanie 3 pokojowe, 60,54 M2, balkon, w bardzo wysokim standardzie, niska zabudowa, po remoncie, iiip/iv p , głuszyca podpisana uchwała na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 987 zł52,56 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja 8999zł/m2! Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu.

Szczegóły ogłoszenia

374 900 zł63 m² 5 950,79 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Niższa cena! Atrakcyjne mieszkanie do wprowadzenia się od zaraz. Mieszkanie położone w Wałbrzychu dzielnica Biały Kamień. Na sprzedaż mieszkanie składające się z: - nowa kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72 m² 9 013,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy mieszczącej się w kołobrzeskiej dzielnicy Podczele. Zaaranżowane z pomysłem, dwu pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 100 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja! działka budowlana W żakowie - 1100 m Szukasz idealnego miejsca pod swój wymarzony dom w okolicy Pojezierza Kaszubskiego? Marzysz o ciszy, zieleni i przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł44,90 m² 13 363,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone przy ul. Orzeszkowej 11 w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - na Wzgórzu Św.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł36,96 m² 7 576 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uniwersalna lokalizacja blisko centrum i ważnych dróg, a jednocześnie w spokojnej części miasta z zielenią w pobliżu. Zapraszam do poznania szczegółów. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł66 m² 7 257,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie (66 m2) na I piętrze w kamienicy na bydgoskim Szwederowie. Tylko W naszym biurze, oferta na wyłączność. Przestrzeń dla pary lub rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł37 m² 16 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Przepięknie usytuowany, dobrze docieplony domek całoroczny, wolnostojący o konstrukcji drewnianej. Dom wraz z garażem oraz pomieszczeniem gospodarczym położony jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:16 790 m²

Powiat: pajęczański (łódzkie) Gmina: nowa Brzeźnica Obręb: brzeźnica (0008) Numer działki: 6870,   m2 z czego ok. 3100 m2 objęte mpzp 6899- 2292 m2 łącznie 16 790 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł75 m² 13 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza. Najważniejsze informacje: lokalizacja: olsztyn,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni ok. 80 m, położony w miejscowości Krzczonów, w gminie Tokarnia, powiat myślenicki. Nieruchomość obejmuje działkę zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł47 m² 9 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47 m świetna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w niskim bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł115,06 m² 5 205,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. Brak prowizji od strony kupującej! Przedmiotem sprzedaży jest lewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 000 zł41 m² 11 463,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Chcesz zamieszkać w najlepszej dzielnicy Bielska-Białej? Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji deweloperskiej w Kamienicy, tu poczujesz się jak w zielonej enklawie,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł211 m² 4 691,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom z duszą przy lesie | przestrzeń, światło i wyjątkowy klimat Są takie domy, do których wchodzi się po raz pierwszy i od razu ma się ochotę zostać na dłużej. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł32,30 m² 17 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania w miejscu, gdzie prestiż łączy się z zielenią, a do centrum dojedziesz w kilka minut? Ta kawalerka przy Al. Stanów Zjednoczonych to propozycja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 000 zł112,45 m² 6 191,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom położony w centrum Bolszewo, w bezpośrednim sąsiedztwie Wejherowo. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny poszukującej komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł147,60 m² 6 436,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja deweloperska - budowa 2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Sulejówku, ul. Czynu Społecznego. Cena dotyczy jednej połowy bliźniaka w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32,03 m² 15 313 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka gotowa do wprowadzenia | 32 m2 | ogródek | dwa miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalna i dobrze doświetlona kawalerka o powierzchni 32 m2. Idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł141,68 m² 5 293,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:704 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom typu 'stan surowy zamknięty' położony w Skierniewicach, na ulicy Kosynierów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 142 m , a cena to 750 000 pln, co daje 5 293 pln.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł32,06 m² 8 078,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki po generalnym remoncie, położonej w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Bydgoszczy w dzielnicy Bocianowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Charakterystyka domu 60 m w Grabinach Poniżej znajdziesz szczegóły dotyczące układu i dostępności tych nieruchomości Układ pomieszczeń (dwie kondygnacje): parter: strefa dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł200 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Szukasz domu poza miastem, ale nie chcesz rezygnować z wygodnej lokalizacji, szkoły, sklepu i dobrej infrastruktury w najbliższym otoczeniu? Ta oferta może być bardzo ciekawą alternatywą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 999 zł110 m² 7 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Okazja na już! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni wśród Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł44,30 m² 13 069,98 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po remoncie ul. Aluzyjna 33C Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł648 m² 121,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uciekasz od miasta? Tu natura wygrywa z codziennością. Nadolna Karczma/79.000 zł Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w malowniczej miejscowości Nadolna Karczma zaledwie 50 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny dom w malowniczej miejscowości - 120 m - Kębłowo (miejsce z którego nie chce się wyjeżdżać) - 860 000 zł. Szukasz domu w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania proponuję dwupokojowe mieszkanie, o wielkości 48 m2, położone na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Polnej w Świebodzicach. W skład nieruchomości wchodzi: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł305,82 m² 817,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 576 m²

Krasowice to spokojna, zielona miejscowość otoczona lasami i polami idealna dla tych, którzy chcą złapać oddech, ale nie rezygnować z wygody. Do Namysłowa dojedziesz w kilka minut,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł4 600 m² 108,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, gdzie cisza i spokój są standardem, a nie luksusem? Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch przylegających do siebie nieruchomości o łącznej powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 50 m z dużym balkonem 4. piętro, świetna lokalizacja! Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 4. piętrze. To.