dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

Rynek pierwotny

559 164 zł35,63 m² 15 693,63 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowego o powierzchni 35,69m2 z balkonem 4,26m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą. Główna część mieszkania stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Barnimie

Barnimie,zachodniopomorskie

309 000 zł165 m² 1 872,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Atrakcyjna nieruchomość ze względu na położenie w miejscowości Barnimie, położonej nad rzeką Drawą ( do gminy Drawno 9km, do powiatu Choszczno 25 km, do Szczecina 110 km. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł1 318 m² 565,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Duże powierzchnie biurowe w centralnej części miasta. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 2190 o powierzchni 1249 m oraz prawo.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przy ul. Niekłańskiej na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze kameralnego budynku z cegły. Lokal jest dwustronny, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł131,60 m² 7 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Przytulny dom z dużą działką w malowniczej Krzyżowej Zapraszam do odkrycia wyjątkowego domu wolnostojącego, położonego w urokliwej miejscowości Krzyżowa. To miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł1 509 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1509M2, izabela, wiązowna, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż piękna działka budowlana 1509M2, położona w unikatowej lokalizacji, w malowniczej Izabeli. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38 m² 15 763 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania piękny apartament z dużym tarasem - 11m/2 oraz własnym ogródkiem - trawnikiem o pow. 37m/2 Lokal znajduje się na wysokim parterze ( około 1,5 m nad ziemią ) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

938 764 zł63,43 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Tutaj dostępne również inne mieszkania od 41,70m2 do 80,17m2 Umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł1 290 m² 813,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana | Psie Pole, zgorzelisko | Woda, prąd, gaz, kanalizacja Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1290 m2 zlokalizowaną na wrocławskim Psim Polu, obręb Zgorzelisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł75,80 m² 20 976,25 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikatowy apartament położony w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków mieszkalnych w Poznaniu - Wstędze Warty przy ul. Mostowej. Wstęga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Flixhome Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu wolnostojącego, jednorodzinnego o powierzchni około 180 m2 bezpośrednio graniczącego z miejscowością Bielsko-Biała.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 600 m² 219 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Więcej informacji Paulina   lub biuro:   w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:   Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49 m² 16 306 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Unikatowy apartament w sercu Poznania wysoki standard, gotowy do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością przy ul. Rybaki 1. To propozycja dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 821 zł26,19 m² 15 228 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament premium blisko Parku Zdrojowego i centrum miasta. Wszystko w zasięgu ręki. Powierzchnia lokalu to 26,19m2 w skład którego wchodzi przedpokój, łazienka, pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 000 zł108,43 m² 11 122,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas! Bez pcc! Film z nieruchomości dostępny jest na instagramie - poproś o link :-) Wyjątkowy, wspaniale doświetlony, przestronny i wykończony z najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł800 m² 387,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w centrum Krasnego. Doskonała propozycja dla inwestorów. Lokalizacja: krasne, powiat rzeszowski, woj. podkarpackie Powierzchnia: 800 m Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Dom wolnostojący, piętrowy, dwurodzinny, w atrakcyjnej dzielnicy Rybnika - Gotartowicach. Przedstawiamy Państu piętrowy, całkowicie podpiwniczony budynek mieszkalny, wybudowany w latach.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53,78 m² 14 856,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym | Warszawa Włochy Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane na parterze budynku przy ul. Przelotowej w Katowicach. Lokal został starannie wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności przy szpitalu Biziela. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł51,70 m² 4 429,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży urządzonego, 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 51,70 m2, położonego w Chojnowie przy ul. Witosa, niedaleko centrum miasta i dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł732 m² 954,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:732 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w stanie surowym zamkniętym - Stobierna k. Rzeszowa! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Na sprzedaż klimatyczne siedlisko o powierzchni działki około 4600 m (z możliwością wydzielenia innej wielkości według potrzeb Nabywcy) położone we wsi Berżałowce w gminie Sejny.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł260 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom wolnostojący, z kameralnym ogrodem położony w spokojnej, zielonej części Gdańska - Osowie, przy ul. Gnieźnieńskiej. Budynek z 2004 roku, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

887 018 zł75,71 m² 11 716 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,71 m2 położone na parterze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 584 m² 125,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie sprzedaż działki o powierzchni 3584 m2 w miejscowości Węgorzyno, zachodniopomorskie. Działka nr 601/9 obręb 0003 jest położona przy obwodnicy Węgorzyna (trasa nr 20).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 410 zł74,45 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:11/41

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W rzeszowie realizowana jest wyjątkowa inwestycja deweloperska. Powstaje zespół dwóch budynków. Niższy 18-piętrowy budynek N oraz wyższy 41-piętrowy budynek W. Jego wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł25 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie z antresolą zlokalizowane na wysokim parterze w Kamienicy w świetnej lokalizacji Katowic przy ul. Świętej Barbary. Najlepsza lokalizacja w Centrum oraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł132,11 m² 12 111,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:302 m²

Młodnik Bukowska II oraz III etap | Nowoczesne domy szeregowe | Ławica Już w sprzedaży II etap bestsellerowej inwestycji Młodnik Bukowska w nowej, odważnej odsłonie. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

417 000 zł50,47 m² 8 222,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Odkryj swoje nowe, komfortowe gniazdko w doskonałej lokalizacji! Prezentujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, które przeszło remont. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł268 m² 5 186,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-