dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

940 000 zł250 m² 3 760 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Trzy osobne lokale biurowo-handlowe na parterze z dużą witryną przy głównej ulicy w centrum Wałbrzycha. Bardzo ruchliwa ulica oraz ciąg pieszy prowadzący do Wałbrzyskiego rynku. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

590 605 zł2 881 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem na Karkonosze, podgórzyn, ul. Słoneczna - 2881 m Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2881 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

331 500 zł44,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Świetna oferta! Na sprzedaż piękne mieszkania na nowym osiedlu w Stargardzie, zaledwie 3 km od Starego Miasta. Oferta dotyczy 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 44, 20 m2, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł600 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Dom marzeń (ok 600m2) dla dużej rodziny z zadbanym, łatwym do zagospodarowania ogrodem znajduje się w miejscowości Jamielnik na Warmi i Mazurach w okolicy Działdowa, 600 m od.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł5 981 m² 267,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna W maniowach W sercu rozwijającego się regionu turystycznego z bezpośrednim zjazdem publicznym ( o szerokośći 7 m ) z drogi krajowej nr 969.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł55,97 m² 6 968,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 768 000 zł71 m² 24 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

0% Prowizji od Kupującego.Oferta tylko u nas w biurze. W pełni umeblowany dwupokojowy, elegancko wykończony apartament w ekskluzywnej inwestycji "belvedere Residence" usytuowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł3 005 m² 86,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę rolną z możliwością zabudowy zagrodowej. Działka objęta miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Możliwość budowy domu, oraz budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł253 m² 2 371,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:544 m²

Duży dom z dużym potencjałem. Oferujemy Państwu dom przy ul. Krośniewickiej w Kutnie. Wymaga częściowego dokończenia, nietypowy układ pomieszczeń, który sprawia ciekawe rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł71,50 m² 2 643,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli marzysz mieszkać wśród ciszy, zieleni, ptaków i lasów a może jeszcze lubisz uprawiać ziemię? To mieszkanie jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Malownicza , spokojna miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł37,30 m² 15 254,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atuty nieruchomości: * Świetna lokalizacja; * Doskonała komunikacja; * Wygodne parkowanie; * Zielone otoczenie; * Pełna infrastruktura w zasięgu ręki; * Natychmiastowe wydanie; * Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł4 520 m² 41,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki nr ew. dz. 5 położonej w miejscowości Borowno gm Mykanów o pow. 4520 m2 szerokiej 28m długiej 150m w całości budowlanej Z dostępem do 2-ch dróg oraz.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75 m² 11 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe z piwnicą 40m2 al. 29 Listopada, prądnik Czerwony Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy al. 29 Listopada w dzielnicy Prądnik Czerwony.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł52,35 m² 6 475,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni: 52,35 m2 położony na I piętrze, w Pasażu Kaszub, w centrum miasta. Lokal posiada dużą narożną witrynę okienną i przestronną salę ekspozycyjno-.

Szczegóły ogłoszenia

87 700 zł2 505 m² 35,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na przedmieściach dąbrowy tarnowskiej - ok.800M DO ULICY ŻABIEŃSKIEJ. Oferujemy do sprzedaży świeżo wydzielone działki budowlane w miejscowości Morzychna gmina Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł130 m² 8 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dom na prawie hektarowej działce w zacisznym miejscu z pięknym widokiem na góry. Otoczony zielenią jednorodzinny poniemiecki budynek składa się z części gospodarczej oraz mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł2 523 m² 89,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska E-mail:   Telefon:   Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę która znajduje się w miejscowości Bysław. Ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 130 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! działki budowlane Z wz Na sprzedaż: 6 działek budowlanych z warunkami zabudowy - Liniewo Na sprzedaż oferujemy 6 atrakcyjnych działek budowlanych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 191 m² 225,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę domu o pow.parter 80m2/ z poddaszem pow.147,05m2 nowoczesna stodoła /. działki o wymiarach około 32m x 40m , 30mx 42m,.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł59,40 m² 12 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:306 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: gotowy produkt inwestycyjny szybki termin wydania lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

783 000 zł108 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Dom wolnostojący dużej urody o powierzchni całkowitej 120 m2 na przepięknej działce na skraju lasu o powierzchni 1014 m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji i piwnicy: - piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł57 m² 14 035,09 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Posiadamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na Białołęce Mieszkanie składa się z: - salonu - 1 sypialni, - 2 sypialni, - aneksu kuchennego, - łazienki, - holu, - balkonu. Dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wierzchowo

Wierzchowo,zachodniopomorskie

3 499 714 zł64 630 m² 54,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Bardzo atrakcyjny grunt inwestycyjny (obecnie rola, w Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przeznaczenie terenu oznaczone symbolem ML - teren zabudowy letniskowej i rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł6 759 m² 103,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nietuzinkowa nieruchomość - Stajnia o powierzchni ponad 2.500.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

679 900 zł71,60 m² 9 495,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Blue Real Estate z dumą przedstawia atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na I pietrze nowoczesnej inwestycji mieszkaniowej zaprojektowanej z myślą o komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł137,80 m² 5 551,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

| na sprzedaż 4-pokojowy parterowy dom o pow. całkowitej 137,8 m2, pow. użytkowej 111,89 m2, zlokalizowany na działce o pow. 800 m2 w Skroniowie k. Jędrzejowa. W skład domu wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł798 m² 132 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

M2 Estate prezentuje. Na sprzedaż działka ewidencyjna nr 567 o powierzchni 798 m, położona w malowniczej miejscowości Kretowiny (gmina Morąg, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł139,08 m² 5 392,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta jednocześnie pozostając w jego pobliżu. Bierzwnik - 20 min. drogi do Choszczna, 10 do Dobiegniew. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 545 000 zł18 179 m² 84,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1,8179 ha, położona w Olecku przy ulicy Przemysłowej. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo korzystnej lokalizacji - na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł64,92 m² 16 312,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie 64,92 m | Górka Narodowa | pętla tramwajowa | loggia 11 m | widok na Tatry | klimatyzacja | al. 29 Listopada 201 Mieszkanie gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

332 300 zł741 m² 448,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka B3 o powierzchni 741 m to idealne miejsce na realizację Twoich marzeń o własnym domu. Położona w malowniczej miejscowości Wilkszyn, jest częścią nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł376 m² 3 856,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:534 m²

Wolnostojący dom z wynajętym warsztatem zlokalizowany na osiedlu Arkońskim. Świetna lokalizacja-idealna do prowadzenia działalności typu wynajem mieszkań, wynajem hotelowy, siedziba firmy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 003 780 zł47,61 m² 21 083,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, ceny promocyjne. Zamieszkaj w samym sercu Krakowa! Ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca się z 20 apartamentów położonych w samym sercu Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Lubin

Lubin,dolnośląskie

573 000 zł2 289 m² 250,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki usługowe o łącznej powierzchni 22,89 a, zlokalizowane przy osiedlu Ustronie w Lubinie. Zgodnie z mpzp grunt oznaczony symbolem 8u, przeznaczony jest pod usługę, magazyny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwa lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku dwulokalowym w Zgłobicach! Lokal A - Pietro - Cena 369 000 zł Powierzchnia 62,82 m2, dwa balkony o łącznej powierzchni 14 m2.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeżeli szukasz mieszkania, do którego możesz wejść tylko z walizkami, w którym wszystko jest już dopracowane i przemyślane to propozycja idealna dla Ciebie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 320 zł46,27 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł74,94 m² 16 680,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Atuty: lokalizacja w sercu Starego Miasta Gdańska przestronne mieszkanie - prawie 75 m 3 pokoje + osobna kuchnia + 2 łazienki widok na historyczną zabudowę Śródmieścia piwnica do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe - Goleniów, ul. Szczecińska (przy parku) Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59,30 m² 6 408,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W tarasowcach 60M2 myszków. Wgn Nieruchomości Myszków Oferujemy Państwu piękne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na I-m piętrze przy ulicy Sikorskiego w Tarasowcach, w II-.

Szczegóły ogłoszenia

614 800 zł40 m² 15 370 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje / po remoncie / do wprowadzenia od zaraz/ Zadzwoń i umów się na prezentację. Monika cichoń tel.   Mieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z: - dwóch pokoi w tym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij