dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

298 000 zł39,50 m² 7 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje z balkonem na wysokim parterze Zabobrze Cena: 298 000 zl Powierzchnia: 39,5 m2 Cena za m2: ok. 7 544 zl/m2 Pietro: wysoki parter Forma wlasnosci: spoldzielcze wlasnosciowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł60,45 m² 14 049,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Są mieszkania, które od początku dają poczucie możliwości. Takie, które możesz stworzyć dokładnie po swojemu - z przestrzenią do życia, odpoczynku i codzienności, do której naprawdę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Pomnik

Pomnik,warmińsko-mazurskie

130 000 zł44 m² 2 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje Państwu dom przedwojenny,w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość położona jest w miejscowości Pomnik, 5 km od Korsz i 22 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 752 zł74,75 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na piętrze - w kameralnym budynku na spokojnym osiedlu na południu Wrocławia. Osiedle leży na południe od Wrocławia, w otoczeniu zieleni, blisko terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł62 m² 7 080,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan. Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł49 m² 15 489,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul Wejherowskiej 45. Mieszkanie o powierzchni 49 m, składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

81 000 zł1 900 m² 42,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.100111, 21.178139 Łęg, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 18 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł19 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Umowa dzierżawy garażu - Bytom | 19 m2 | Szombierki Oferujemy odstąpienie umowy dzierżawy garażu o powierzchni 19 m2, zawartej z Gminą Bytom. Umowa obowiązuje do dnia 31.01.2029 r. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 000 zł352 m² 10 482,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:17 594 m²

Na sprzedaż niezwykła nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym i rekreacyjnym, położona w malowniczej miejscowości Tuchom w gminie Żukowo (powiat kartuski). To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

434 000 zł57 m² 7 614,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,99 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku po modernizacji na osiedlu Piekary A. Budynek posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 przy ulicy kadłubek w centrum miasta w Chrzanowie. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł111,63 m² 5 186,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. Brak prowizji od strony kupującej! Przedmiotem sprzedaży jest prawa.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł84,10 m² 13 495,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Opis Wyjątkowe Mieszkanie 4 oddzielne pokoje, 84,10 m | Idealne dla Rodziny i na Inwestycję! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,10 m z 4 niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł58,10 m² 8 760,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane na fajnym osiedlu/pełna infrastruktura w zasięgu ręki tylko U nas! Do sprzedania mieszkanie o pow. 58,10 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska Płd. - ul. Pleśniarowicza na II.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł8 911 m² 39,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek budowlanych położonych w malowniczej miejscowości Olszanica, w powiecie leskim.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł148 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:701 m²

Idealny jako dwurodzinny/2 niezależne wejścia/dużo możliwości aranżacji oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! Do sprzedania dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 148 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł67,81 m² 8 582,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem w znakomitej lokalizacji: lubelska - Rzeszów bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 67,81m2 - piętro: 7 z 8 - loggia - 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 059 zł46,21 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! przedsprzedaż! Apartamenty nowa bieszczadzka Krosno to kompleks dwóch nowoczesnych budynków zlokalizowanych w centrum miasta przy ulicy Handlowej. Inwestycja obejmuje: budynek A - 8 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł240 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:940 m²

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Dom wolnostojący po generalnym remoncie | garaż 2-stanowiskowy | ogród | Bielsko-Biała Mikuszowice Śląskie. Na sprzedaż wyjątkowo zadbany, wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł27 m² 15 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

OD zaraz Bardzo ładne duża przestronna kawalerka, wyposażona do wprowadzenia na juz nowy budynek 2017r. Balkon garaż Dorota Panasiuk - kontakt:   licencja 22186, plac zabaw dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł225 m² 12 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:674 m²

Dom Z duszą. Dla tych, którzy widzą więcej niż ściany. Są domy nowe, idealne i przewidywalne. I są takie miejsca jak to - z charakterem, historią i energią, której nie da.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł153 m² 8 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:509 m²

Komfortowy dom z jacuzzi i dużym tarasem | Pniów | ul. Miodowa wprowadzenie Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom z siedmioosobowym jacuzzi oraz przestronnym tarasem w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

74 750 zł1 495 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż kompleks działek położonych w miejscowości Jaworze, powiat wąbrzeski. Oferta obejmuje działki oznaczone numerami 120/7, 120/8, 120/10 oraz 120/11. Nieruchomości posiadają dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł24,98 m² 15 972,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zamieszkaj Z klasą lub pewnie zainwestuj | 2 pokoje W zrewitalizowanej kamienicy | łazarz Czy można mieszkać w tętniącym życiem sercu miasta, a po przekroczeniu progu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł2 182 m² 912,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania piękna kształtna działka 48 x42 m przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową. Dodatkowym atutem jest fakt iż media przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł680 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę przygotowaną do wykonania indywidualnego projektu budynku -.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł142,17 m² 9 495,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:107 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w kameralnym apartamentowcu z 2018 roku przy ul. Sadowej w Świdnicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł74,82 m² 4 744,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż przytulne oraz przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Piekar Śląskich. Ważna informacja: w nadchodzącym sezonie grzewczym najprawdopodobniej będzie już ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 096 500 zł3 717 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z lasem! Unikalna działka budowlana z aktualnymi warunkami zabudowy! Działka zlokalizowała wśród zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł2 307 m² 182,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.965194, 20.940611 Nowy Prażmów, ul. Zielony Dunajec Numer Ewidencyjny 459 Media Prąd - na działce Woda -.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 622 m² 295,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka w Łazach to idealna propozycja dla osób, które szukają kompromisu między bliskością miasta, a jakością codziennego życia w otoczeniu natury i spokoju. Ponad 16 arów.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł26,73 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Zamłynie. Zacisznie położony blok czteropiętrowy przy ulicy Kruczej. Lokal położony na czwartym piętrze, w trakcie remontu generalnego. Wnętrze wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 223 m²

Dom znajduje się w uroczej wsi Stawinoga godzinę jazdy od Warszawy, około 50km. Do starorzecza Narwi kilka metrów. W bezpośredniej okolicy rezerwatu przyrody Stawinoga oraz obszaru Natura 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 860 zł44,02 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie czekaj! 14 990zł/m stan "pod klucz" 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02m (1 piętro/winda) Całość 659 859,80 zł Układ pomieszczeń: przedpokój 3,79 m Łazienka 4,53 m Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

388 188 zł31,56 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w Rumia. Nieruchomość o powierzchni 31,56 m to idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł42,90 m² 7 832,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,90 m , położonego w samym centrum Bielska Podlaskiego. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 610 100 zł3 578 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o charakterze inwestycyjnym, położoną przy jednej z kluczowych arterii komunikacyjnych Łodzi ul. Stanisława Przybyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł72,07 m² 11 377,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, dwustronne mieszkanie, o wysokim standardzie i powierzchni ok. 72,07 m. Nieruchomość zlokalizowana jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł11 196 m² 133,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni około 1,2 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Gąba koło Mszczonowa Wydana decyzja z pge, przydział mocy 2mw! Idealna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł38 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa, ursus, ul. Walerego Sławka - 38m2, 2 pokoje + piwnica / obok Plac Tysiąclecia we speak english cena do negocjaji! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł37,74 m² 6 333 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,74 m, położone na parterze niskiego, 3-piętrowego budynku. Atrakcyjna lokalizacja. Bardzo blisko Park Górnik i bogata infrastruktura - szkoła, sklepy,.