dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

135 000 zł28,34 m² 4 763,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na sprzedaż nieruchomość lokalową położoną w miejscowości Śrem ul. Zachodnia 27, na którą składa się prawo.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł180 m² 3 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości intrata prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w zacisznej, zielonej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

294 224 zł2 072 m² 142 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Stare Kupiski przy ul. Pogodnej o powierzchni 2072m2. Działka w kształcie prostokąta o płaskim ukształtowaniu położona na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł1 170 m² 100,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Myślisz o budowie? Czas działać! *** Jeśli myślisz o budowie domu w Nędzy, ta działka może Cię naprawdę zainteresować. Ma wygodne wymiary, jest duża i ustawna. Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł5 576 m² 10,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna w Gorzycach Gorzyce wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Nowy Żmigród. Na sprzedaż działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł780 m² 320,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polańczyk, n a sprzedaż działka budowlana nad jeziorem Solińskim Oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 7.8 arów z widokiem na taflę jeziora. Teren w całości objęty jest.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł45,96 m² 18 015,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł17,45 m² 16 618,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Obniżona cena! Do sprzedaży Apartament "ekonomiczny", 1 pokojowy w Kołobrzegu! Z wykończeniem, umeblowaniem, wyposażeniem, balkonem, windą w budynku i restauracją. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

1 206 000 zł9 279 m² 129,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży działek w Brużyczce Małej Działka budowlana o powierzchni 9279m2, nieogrodzona. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ NOWO POWSTAŁY DWUKONDYGNACYJNY DOM WYKOŃCZONY.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł127,44 m² 7 054,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowoczesny dom B1 dla rodziny Wólka Kosowska Układ lewy wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "nova wólka" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł948 m² 137,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na wzniesieniu | widoki | warunki zabudowy | media | bieszczady Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki budowlane położone w Bereżnicy Wyżnej jednej z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,86 m² 9 799,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą komunikację z centrum miasta z niezmąconym spokojem? Ta oferta przy ul. Pogodnej jest właśnie dla Ciebie. Idealne dla pary, singla lub jako gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 24 m z małym tarasem, zlokalizowana w nowym budynku z 2023 roku przy ul. Szklarskie w Krakowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł7 370 m² 447,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Działka przemysłowo - usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł48,20 m² 8 257,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Bartodzieje - Bielawy, ul. Wyszyńskiego - 2 pokoje, balkon, duża piwnica, świetna lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią ,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 873 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wola Krzywiecka, w gminie Krzywcza, powiat powiat przemyski, województwo województwo podkarpackie. Na działce o powierzchni 48 arów.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona na stoku Gór Bystrzyckich Kotliny Kłodzkiej, w niewielkiej i spokojnej wsi położonej pomiędzy Polanicy-Zdrój a Bystrzycą Kłodzką. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł44,78 m² 13 666,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedaż nowoczesnego mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 44,78m2 w spokojnej, cichej dzielnicy Opola, szczepanowice przy ul. Barona. Lokal mieszkalny położony na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 139 m² 36,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż - łomnica - 3139 M2 Na sprzedaż działka budowlana w pięknej okolicy o powierzchni 3139 m2. Polecam ofertę sprzedaży pięknie położonej działki o powierzchni 3139.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 214 m² 106,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecamy Państwu do kupna działkę rolną o powierzchni 1214 m 2 w bardzo ładnej i spokojnej części Gryfic w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł5 700 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Szukasz ładnej, dużej działki w atrakcyjnej lokalizacji? Ta oferta będzie strzałem w dziesiątkę! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM" poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł116 m² 5 163,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Nowa inwestycja 2 domy w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej! jest to propozycja dla nabywców oczekujących wysokiego komfortu oraz ceniących bliskość natury A także szybką możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł130 m² 7 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem i południowym ogrodem 500 m - gotowy do odbioru kluczy Dom z rynku pierwotnego, zyskujesz już na samym początku: - brak podatku pcc 2% - 0% prowizji - 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 174 690 zł27 606 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo rekreacji indywidualnej. Teren 5,6ha o płaskim ukształtowaniu podzielony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

12 650 000 zł23 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo usługowa możliwość prowadzenia działalności związanej Z odpadami doskonałe wymiary 117 metrów szerokości na 196 metry głębokości lokalizacja strefa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł45 m² 13 266,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż duża kawalerka z ogródkiem w Józefosławiu. Mieszkanie o powierzchni 45 mkw. znajduje się na parterze niskiego, dwupiętrowego budynku z 2001 roku przy ul. Kwadratowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł104 m² 12 009,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowy apartament 104 m | park + taras | wysoki standard | 2 poziomy | bielany wrocławskie | miejsce postojowe Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 104 m , zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Stożne

Stożne,warmińsko-mazurskie

170 000 zł129,80 m² 1 309,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:955 m²

Północ Nieruchomości Ełk oferuje na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny z ogrodem i sadem położony we wsi Stożne w gminie Kalinowo. Atrakcyjna lokalizacja na obrzeżach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 497 m² 247,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Tylko U nas! dom mieszkalny na działce O powierzchni 1946 m2! położony W miejscowości czerna! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 140 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł27,19 m² 25 671,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament Z panoramą na sea towers - ostatnie piętro Ostatnie 5. piętro | Widok na Sea Towers | Wysoki standard wykończenia | Wydzielona sypialnia | Hala garażowa | 5 min do Bulwaru ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:2 987 m²

Do sprzedaży obiekt przemysłowy w Tarnowskich Górach. Działka 3000 m2 z budynkiem biurowo -warsztatowym o pow. około 1000 m 2. Dostępne media. Zapraszam! Niniejsza oferta nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 008 000 zł55,76 m² 18 077,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 174 zł56,31 m² 21 846,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% - kupując nie płacisz prowizji! - od X.2025 - zgoda na użytkowanie budynku. 49 apartamentów Szanowny Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł400 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mamy dla Państwa niecodzienną propozycję. Jest to dom prawie w centrum Brwinowa, ale zarazem w spokojnym i zielonym miejscu. Dom 200m2 powierzchni na parterze. Nad całością jest drugie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:514 m²

Mirostowice Górne, dom 130 m2, 3 pokoje, cena 250 000 zł, sprzedam. Na sprzedaż oferujemy przedwojenny dom o powierzchni 130 m2, położony w malowniczej miejscowości Mirostowice Górne,.

Szczegóły ogłoszenia

494 000 zł76 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m2, położne na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Czysta, zadbana klatka schodowa z instalacją domofonową. Budynek oddany do użytku w 1991.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu, w którym rano budzi Cię śpiew ptaków, a popołudnia spędzasz na spacerach w otulinie natury? Poznaj wyjątkową ofertę działki budowlanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł181,50 m² 5 344,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:877 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący z garażem w miejscowości Kostomłoty. Dom jest wyposażony oraz umeblowany, ogrzewany pompą ciepła marki Viessmann, ilość pokoi 6 :pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł3 200 m² 73,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna, płaska działka budowlano-rolna o pow. ok 32 ary w tym ok 6 arów budowlane. Nieruchomość w kształcie zbliżonym do kwadratu o boku ok 60 metrów położona w Choczni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij