dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie z balkonem na Podzamczu. Mieszkanie ma 35,5 m i znajduje się na 4. piętrze w bloku. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 054 000 zł169,11 m² 6 232,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Wyjątkowa nieruchomość położona na kameralnym osiedlu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły w Czarnej Białostockiej przy ulicy Prusa. Na przestrzeń mieszkalną skłąda się: -pokój dzienny -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł14 500 m² 34,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka na sprzedaż w Donimierzu Na sprzedaż dostępna jest wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14 500 m (1.45 ha), położona w malowniczej miejscowości Donimierz,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł500 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania solidnie doinwestowana działka rod z murowanym domkiem, drewnianą altaną, szklarnią na warzywa i blaszanym magazynem/garażem. Domek ok. 28 m2 posiada pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 512 zł36,92 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł42,97 m² 33 744,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartmanet W sercu oliwy Komfortowy apartament | Wyjątkowe osiedle | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: nieruchomość składa się z: * Salonu z aneksem kuchennym, * sypialni, *.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł4 355 m² 98,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren inwestycyjny wyskoki gmina stryków działka 4355m 2 Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna o powierzchni 4355 m 2 położona przy drodze asfaltowej w miejscowości Wyskoki.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48,20 m² 6 846,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne, trzypokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Tarnowskiego. Mieszkanie ma 3 pokoje, w tym dwa po remoncie z gładziami, kuchnie , przedpokój oraz łazienkę i osobne wc.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 670 m² 131,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Rzepiska Pawliki, małopolska Cisza, natura i spektakularna panorama gór Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2670 m , położona w spokojnej i widokowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł138 m² 9 420,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni 138 m2 ,usytuowany w spokojnej malowniczej miejscowości Białe Błota. Dom do zamieszkania. Dom znajduje się na działce o powierzchni 670.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 994 zł109,61 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji lokalizacja Inwestycja położona jest w Krakowie przy ul. Stelmachów, w zielonej części krakowskich Bronowic. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 654 m² 56,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki w niedalekiej odległości od miasta, w spokojnej, zielonej okolicy - dobrze trafiłeś! Działka znajduje się w miejscowości Michalczew gm. Warka, 9 km od miasta.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł809 m² 208,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niepowtarzalna okazja! Na sprzedaż działki nr 25/9 i nr 48/16 stanowiące nieruchomość położoną przy ulicy Sowiej, zaledwie 5 minut od centrum Kłodzka, w bezpiecznej lokalizacji z dala.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,10 m² 19 074,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowy apartament przy ul. Kosińskiego - wysoki standard I miejski styl Nowoczesny budynek | Widok na historyczną zabudowę | Ponadstandardowa wysokość | Pełne wyposażenie | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł58,40 m² 8 544,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:855 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom szkieletowy w Nieczajnej Górnej gotowy do zamieszkania! Lokalizacja: nieczajna Górna, zaledwie 2 km od Dąbrowy Tarnowskiej, dogodny dojazd drogą gminną asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł127 m² 3 897,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania przestronne mieszkanie w samym sercu Skoczowa, przy ulicy Bielskiej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 125 m obejmuje: główne mieszkanie ( 85 m ): duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł56,20 m² 3 647,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania, klimatyczne, mieszkanie w starym budownictwie, znajdujące się na drugim piętrze przedwojennej kamienicy przy ulicy Dąbrowskiego w Lubaniu. Mieszkanie o powierzchni 56,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

886 761 zł78,10 m² 11 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Komfort, styl i świetna lokalizacja - Twoje nowe mieszkanie czeka! Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu w spokojnej okolicy, w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 385 zł45,83 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 599 999 zł290 m² 5 517 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:396 m²

Pensjonat O powierzchni 222 m, 350 M od plaży W kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż nieruchomość znajdującą się w zachodniej części Kołobrzegu, w niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł106,85 m² 3 275,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 498 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1489 m , położoną w spokojnej i atrakcyjnej miejscowości Skrzetuszewo. Atuty nieruchomości: > Rozpoczęta budowa - na działce zostały.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 345 m² 222,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna ul. Krośnieńska, cybinka Na sprzedaż działka o powierzchni 1 345 m , położona przy głównej ulicy Krośnieńskiej w Cybince, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi.

Szczegóły ogłoszenia

405 900 zł1 044 m² 388,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii brzegowej od brzegu Zalewu Kamieńskiego - Półwysep Żółcino / Kamień Pomorski. Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 1 044 mkw., położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

282 500 zł1 120 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa w dzielnicy Chyszów Do sprzedaży oferujemy atrakcyjne działkę budowlaną o powierzchni 1120 oraz 1260 m2; położone w Tarnowie, dzielnicy Chyszów przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł139,26 m² 10 771,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego w nowoczesnym kompleksie, z prywatnym ogrodem o powierzchni aż 212 m2 - idealnym miejscu dla wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł1 821 m² 246,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Słoneczna działka! Przy lesie! Spokojna okolica! Przyjaźń! lokalizacja: działka położona jest w bardzo urokliwej miejscowości Przyjaźń. Lokalizacja ta zapewnia świetną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł115 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Lesznowola koło Grójca. Powierzchnia całkowita około 115 m2 , użytkowa 108 m2 na działce 400 m2. Dodatkowo budynek gospodarczy o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł29 840 m² 29,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych w Radawiu 10 km od jezior Turawskich. Działki są w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

359 900 zł29 m² 12 410,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł38 m² 10 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Mińska Mazowieckiego przy ul. Kopernika, na parterze. Powierzchnia 38m2. Wewnątrz kuchnia, pokój dzienny, sypialnia, łazienka z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

836 990 zł76,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 76,09 m , położony w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku przy ul. Małopolskiej - w prestiżowej, spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy na osiedlu Jachcice. Nieruchomość o powierzchni ok. 90 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 400 m² 101,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Stepnicy, to niewielkie miasteczko turystyczne położone nad Zalewem Szczecińskim. Znajduje się tu duża, strzeżona plaża z pięknym, długim.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 129 m² 99,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Dobra działka w dobrej lokalizacji na granicy przyleci/olimpin o powierzchni 1129m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł10 100 m² 49,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1,01 ha i wymiarach 36 x 280 m. Nieruchomość znajduje się bezpośrednio przy drodze międzynarodowej S12.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł47 m² 11 276,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | winda | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , po generalnym remoncie, położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 058 000 zł3 225 m² 638,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy Państwa na prezentację nieruchomości gruntowych na osiedlu Bacieczki w Białymstoku. Działka o powierzchni 3225 m2 Wydane wz zabudowa usługowo handlowo magazynowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł1 753 m² 741,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna z obiektami magazynowo-produkcyjnymi Powierzchnia działki 1753m2, znajduje się w Zgierzu przy głównej ulicy w centrum. Działka ogrodzona. Na posesji znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł400 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:882 m²

Na sprzedaż kamienica z 5 mieszkaniami, z działką doskonałą pod działalność gospodarczą, położona bezpośrednio przy jednej z głównych dróg, ok 1 km od centrum. Całość do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł130 m² 6 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Więcej informacji: magdalena tel. 721*493*513 e-mail:   Ta oferta tylko u nas! Cena: 850 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny.