dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

Rynek pierwotny

890 770 zł62,62 m² 14 225 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł209,78 m² 5 720 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:46 500 m²

Hala produkcyjno-warsztatowa o powierzchni 209 m kw wraz z zabudową siedliskową na działce o powierzchni 4,9 ha blisko Zwolenia i Puław. Hala: -rok budowy 2012 -powierzchnia 209.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł48,28 m² 13 856,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,28 m2, usytuowanego na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku z lat 70. XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

4 997 000 zł920 m² 5 431,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz tel.   gotowiec inwestycyjny W super lokalizacji! oferta skierowana do inwestorów!

Szczegóły ogłoszenia

745 800 zł41 m² 18 190,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do wrocławskiego rynku bliskość uczelni wyższych dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 143 500 zł61,60 m² 18 563,31 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja z Potencjałem - Cesja Praw do Słonecznego Mieszkania (3 pokoje, 61,6 m kw) Termin Odbioru: początek 2026 r. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę - cesję praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Częstochowa,śląskie

1 600 000 zł510 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:357 m²

Na sprzedaż wydzielona połowa kamienicy z własna ksiega wieczystą zlokalizowana w samym sercu miasta, w doskonałej lokalizacji o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł220 m² 7 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 327 m²

Twoja własna Przystań miejsce, do którego chce się wracać Są nieruchomości i są miejsca z duszą. To zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Jeśli marzysz o życiu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Przemocze,zachodniopomorskie

699 000 zł132 m² 5 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! Ofertą sprzedaży dom w zabudowie wolnostojącej w Przemoczu (ok. 30 km od centrum Szczecina, 20 km od Stargardu, 15 km od Goleniowa). Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł41 949 m² 14,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna, duża działka rolna 4,1949 ha, składająca się z 2 działek o (pow. 2,5254 ha i 1,6695 ha ) sprzedawana w całości. Położona w miejscowości cis obok miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł45 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 45 m na osiedlu Piastowskim dwustronne, dobrze doświetlone, z balkonem i piwnicą Biuro Anna Nieruchomości Inowrocław z przyjemnością prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

2 970 000 zł883,30 m² 3 362 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję na sprzedaż nieruchomość komercyjną położoną w Dębicy przy ul. Rzeszowskiej 135, w doskonale skomunikowanej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 309 m² 80,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1309 m , położoną na osiedlu Herby w Sieradzu - w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów, z dobrym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł12,50 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Miejsce postojowe l Hala garażowa l Zabłocie l Do sprzedaży miejsce parkingowe w hali garażowej na poziomie -2, w nowo wybudowanym Apartamentowcu na Zabłociu, w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

54 000 zł6 700 m² 8,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Na sprzedaż działka rolna niezabudowana, oznaczona numerem ewidencyjnym 1094 o powierzchni 6.834 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł90 m² 6 666,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domek letniskowy wraz z domkiem dla gości na działce o powierzchni 6 arów w miejscowości Bogdanówka. Nieruchomości wybudowane w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł250 m² 5 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Do sprzedaży budynek wielorodzinny z przełomu lat 70/80-tych o powierzchni użytkowej około 200 m2, całkowitej około 250 m2 położony na działce o pow. 1284 m2 zagospodarowanej ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł54,40 m² 8 455,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Dwa poziomy 54m do remontu Mieszkanie znajduje się w zadbanej wyremontowanej kamienicy ,tuż przy Odrze. Położone jest na trzecim piętrze Mieszkanie składa się z dwóch poziomów dół 42m.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:760 m²

Oferuję Państwu dom nad Zalewem Przeczyckim. Budynek po przystosowaniu przez przyszłego właściciela może zostać budynkiem mieszkalnym. Jest dwupoziomowy z dużym tarasem ( parter: duża.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69,66 m² 4 292,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie po gruntownym remoncie, zlokalizowane w miejscowości Uherce Mineralne w miejscowości stanowiącej doskonałą bazę wypadową.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,29 m² 3 798,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości myhome prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania zlokalizowanego w urokliwej miejscowości Lubomierz. Podstawowe informacje: powierzchnia mieszkania: 42,77.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 50 m , 3 piętro, winda Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł37,49 m² 16 257,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wykończone 2 pokojowe mieszkanie w Sztutowie. Tak jak na zdjęciach. Na sprzedaż wykończone mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37.49 m2 z miejscem naziemnym, w odległości 4 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł1 094 m² 239,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: żukowo - miasto nad Radunią w powiecie kartuskim w województwie pomorskim. Zaliczane do aglomeracji trójmiejskiej. Bardzo dobry dojazd do Gdyni, gdańska, sopotu, jak również do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Mirsk

Mirsk,dolnośląskie

380 000 zł90 m² 4 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w centrum Mirska. Według właścicieli o powierzchni około 90 m2. Pierwsze piętro w przedwojennej, dwulokalowej kamienicy. ( dach po remoncie) Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł39,13 m² 18 374,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy z garażem w bel Mare Aqua Resort Międzyzdroje! Widok na Patio! 0% prowizji biura! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,13m2, zlokalizowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 792 m²

Idealna propozycja dla osób szukających wiejskiego spokoju, a jednocześnie chcących mieć szybki i wygodny dojazd do miasta. Na sprzedaż dom o powierzchni około 160 m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł90 m² 8 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Gwarancja ceny - zarazerwuj już dziś lokalizacja: kłaj ul. Kołodziejczaka, ok. 5 minut spacerem od Puszczy Niepołomickiej. Przedsprzedaż 4 domów jednorodzinnych wolnostojących w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 540 zł54,20 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania na Osiedlu Mazowiecka w prestiżowej dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Frombork

Frombork,warmińsko-mazurskie

156 000 zł28 400 m² 5,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna 2,84 ha z lasem Krzywiec, gmina Frombork "to twoja inwestycja nie tylko Metr kwadratowy" Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 2,84 ha, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł110 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom z atrakcyjnym widokiem | Morawica pod Krakowem | 2 niezależne budynki Szukasz nowoczesnego domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z szybkim i wygodnym dojazdem do Krakowa?.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł230 m² 5 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż działka w Swoszowicach - ul. Landaua 10 | 0,1820 ha | widokowa | inwestycyjna Biuro tec Real Estate prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki położonej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł2 000 m² 214,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z panoramicznym widokiem na góry, z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja Działka położona w Mikuszowicach Krakowskich spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małszyce

Małszyce,kujawsko-pomorskie

67 200 zł960 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż 24 działki w Małszycach o powierzchni od 960 m2 do 1359 m2. Są on zlokalizowane w pięknym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł1 871 m² 336,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1871 m2 usytuowana w między Konstancinem a Piasecznem w sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Działka położona przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł31,06 m² 20 283,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: apartament Nr A.0.06 - Grand Lake Residence, Mikołajki Specjalna Mikołajkowa Oferta: Ceny apartamentów z obniżką - czasowa promocja dewelopera! Zainwestuj w nowoczesny, 2-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł4 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 0,42 ha położoną w miejscowości Izbiska gmina Wadowice Górne. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla budowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł37,98 m² 13 665,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English below Mamy przyjemność zaprezentować dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie, idealne dla osób ceniących wygodę miejskiego życia oraz szybki dostęp do centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł252 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:498 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy dom (skrajny segment) o powierzchni użytkowej 180 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 4,98 ar przy ul. Zimowit.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł34 m² 19 853 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż w pełni wykończony i umeblowany loft o pow. 34 m2, położony przy ul. Powstańców Śląskich - naprzeciwko Sky Tower. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and.