dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

49 000 zł390 m² 125,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna z możliwością zabudowy letniskowej w miejscowości Wolice koło Barcina, przy rodzinnych ogródkach działkowych "magnolia". Działka położona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 322 m² 113,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka, która daje realną możliwość budowy domu w spokojnej, zielonej okolicy dokładnie tam, gdzie codzienność zwalnia tempo. Nieruchomość położona w miejscowości Zajezierze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł220 m² 7 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny dom z dużym potencjałem ok. 220 m | działka 599 m Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni około 220 m , położony na działce 599 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł156 m² 5 064,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

! wszystkie! nasze oferty są 0% dla Nabywcy mega obniżka aż o 40 000 zł! jednorodzinny dom z 2019r na Roztoczu przy lesie i blisko rzeki Wieprz Nowa Wieś 1a / koło Krasnobrodu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37,62 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż duża, ładna i tania w utrzymaniu kawalerka. Mieszkanie położone w centrum Ligoty-Panewnik, w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 060 m²

Na sprzedaż wyjątkowa agroturystyka Wojciechówka, gmina Ożarów Nowy dom, domek holenderski i ogromny potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

711 382 zł32,89 m² 21 629,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grzybowo, ul. Plażowa 4C- spacerem 3 min od plaży, 10 min samochodem od centrum Kołobrzegu. Mieszkanie, które ma dokładnie to, czego szukają klienci nad morzem: bliskość plaży- 200 m, spokój lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł5 778 m² 311,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka z własną linią brzegową nad Jeziorem Barlewickim - Sztum Na sprzedaż wyjątkowa działka, położona bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Barlewickim w Sztumie. To niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł156 575 m² 12,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o imponującej powierzchni ponad 15 ha, zlokalizowany w Myszkowie, w dzielnicy Światowit. Teren znajduje się w niedalekiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 387 106 zł88,74 m² 26 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji - jaśminowy mokotów. Ekologiczne budownictwo | Nagradzana inwestycja | Doskonała lokalizacja | Zielona okolica | Idealne dla rodzin Sprzedaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kopnica

Kopnica,zachodniopomorskie

80 000 zł4 007 m² 19,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna 4,6 km od morza, 2,5 km od jeziora Działka o powierzchni 4 007 mkw., w kształcie prostokąta o długości ok. 130 m i szerokości ok. 30 m, w odległości 4,6 km od.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł182 m² 2 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 818 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż dom wolnostojący z wydzielonymi dwoma mieszkaniami, piwnicą, garażem z kanałem oraz budynkami gospodarczymi. Idealna propozycja dla dużej rodziny lub dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości: działka nr 1066/8 oraz 1066/7 niezabudowana o powierzchni 19a gdzie działka 1066/7 stanowi drogę dojazdową do działki 1066/8, działka nr 1066/4.

Szczegóły ogłoszenia

324 412 zł73,73 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wyjatkowe mieszkanie W reszlu Z możliwością kupna garażu! Reszel to małe warmińskie miasteczko powstałe w IX wieku, położone przy granicy z Mazurami. Pomimo niewielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dębina

Dębina,dolnośląskie

567 650 zł11 353 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna położona w miejscowości Dębina w gminie Jelcz-Laskowice oddalonej ok. 8 km od Jelcza - Laskowic. Malowniczo położona miejscowość otoczona jest przyrodą co stanowi wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom o pow. mieszkalnej 70m2, na działce o pow. 300m2, w miejscowości Komorów. Dom wybudowany w 2012r, na działce rekreacyjnej Rodzinnych Ogródków Działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 59,58 m , zlokalizowane na osiedlu, które łączy minimalistyczną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

749 555 zł391 m² 1 917,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W centrum Rydułtów, gdzie codzienność splata się z historią, stoi niezwykła kamienica - wolnostojący, ceglasty monument z 1934 roku, który już od pierwszej chwili zachwyca swoją bryłą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 538 032 zł104,58 m² 14 706,75 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

2-poziomowy penthouse na 16 piętrze W centrum katowic 2-Poziomowy apartament 104,58 m2 w jednym z trzech nowoczesnych wieżowców mieszkalnych, w samym centrum Katowic. Inwestycja oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł136,08 m² 3 894,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:373 m²

W sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Wysoka Głogowska k./ Głogowa Młp. - 14 km do centrum Rzeszowa - dojazd trwa zaledwie 20 minut. Lotnisko w Jasionce w odległości 4 km - tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł5 200 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeżeli jesteś deweloperem, docenisz łatwo dostępny, atrakcyjnie położony, na skraju osiedla nowych domów jednorodzinnych, płaski teren o stabilnych warunkach gruntowych, uzbrojony w wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł32,48 m² 22 475,37 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w jednej z najlepiej rozwijających się części Mokotowa, idealne połączenie miasta, zieleni i infrastruktury. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

721 400 zł7 214 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Sprzedaż gruntu inwestycyjnego przy drodze krajowej nr 12. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny niezabudowany grunt inwestycyjny o powierzchni 7214 mkw., położony w Opatówku, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

33 600 zł672 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o powierzchni 672 mkw zlokalizowana jest w miejscowości Roczyny. Działka ma kształt zbliżony do prostokąta. Od strony drogi działka ma szerokość około 31,5 m a.

Szczegóły ogłoszenia

159 900 zł2 319 m² 68,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł400 m² 5 747,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Wyłącznie w homfi! Na sprzedaż działający, całoroczny obiekt hotelarski z 8 domkami w zabudowie szeregowej, na działce 16,44 a. Przy obecnym dochodzie zwrot kosztów zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32,06 m² 9 326,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie położone w zielonej i bardzo cenionej części Łódź na Janowie, przy ul. Zagłoby 16. To idealna propozycja zarówno dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:13 700 m²

Kupujacy nie ponosi kosztów pośrednictwa , oferta na wyłącznośc tylko W naszym biurze. Na sprzedaż siedlisko wiejskie zabudowane domem jednorodzinnym i 6 budynkami gospodarczymi, stanowiącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł114 m² 6 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Nowe osiedle W świetnej lokalizacji! Szukasz domu w cichej okolicy blisko miasta? Etap IV inwestycji 'przyjazne Dobrzykowice' to kameralna inwestycja składająca się z 26 domów.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł40,50 m² 10 864,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa, niższa cena Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 40,5 m , położone w ścisłym centrum Białegostoku. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł171,33 m² 5 603,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w centrum Jeleniej Góry Prezentuję Państwu lokal biurowo usługowy, który znajduje się w "stylowej" kamienicy w centrum miasta u zbiegu ulic: bankowej, wolności,.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł9 010 m² 10,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,901 ha, położona w spokojnej i malowniczej okolicy - Kępa Kalnicka. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł144 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 914 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w powiecie lipnowskim, gmina Wielgie, województwo kujawsko-pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł89,46 m² 8 484,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w prestiżowej, cenionej i spokojnej dzielnicy generalskiej w Opolu. Dzielnica ta wyróżnia się przedwojenną.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł300 m² 2 830 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Na sprzedaż dom w Wieszowej (zbrosławice, tarnowskie Góry), otoczony zielenią. Spokojna okolica, 20 minut od centrum Tarnowskich Gór. Dobre połączenie komunikacyjne z drogą 94 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł115,30 m² 1 821,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: w lokalu może funkcjonować hurtownia, sprzedaż wysyłkowa, magazyn, gabinet, biuro lub studio. Przyziemie: dwa duże przestrzenie użytkowe możliwość ich wykorzystania na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł250 m² 2 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Duży dom z duszą w Kaczorowie Link do Wirtualnego Spaceru Prezentujemy Państwu niepowtarzalny dom o powierzchni użytkowej 230 m , zaprojektowany w oryginalny sposób, łączący.

Szczegóły ogłoszenia

508 000 zł47,63 m² 10 665,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuje na sprzedaż lokal usługowy w centrum Kołobrzegu! Główne atuty nieruchomości: idealna lokalizacja po remoncie centrum miasta wielobranżowe zastosowanie Nieruchomość złożona z: dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł193 m² 1 549,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom na sprzedaż w miejscowości Sadów Na sprzedaż dom o powierzchni 193 m , z ogromnym potencjałem do własnej aranżacji i inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 251 m² 75,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa nr 103/6 niezabudowana, ogrodzona o powierzchni 1251 m2 położona w miejscowości białokury gm. Siemyśl. Oferta Sprzedaży dodatkowo oferuje pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł129 m² 5 813,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Na sprzedaż 2 lokale użytkowe (rozdzielone ścianą nośną) o łącznej powierzchni 129 m2 położone w ścisłym centrum Nasielska, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego.