dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 278 ogłoszeń

5 200 000 zł880 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 287 m²

Budynek usługowo biurowy o pow. 880m2 + parking utwardzony 4407m2, pow. całej działki 5287m2, teren z mpzp - 17-p/u - tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynów lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 940 zł51,20 m² 13 826,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesna willa miejska - wyjątkowe mieszkanie w zielonej części Poznania! pcc 0% | Prowizja 0% Jeśli szukasz mieszkania, które łączy spokój, naturę i szybki dostęp do centrum - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł1 622 m² 80,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*zdjęcia należą do właściciela Glewiec, gm. Koniusza. Działka budowlano-rolna o pow.: 1622 m 2 , położona ok. 22 km od centrum Nowej Huty i ok. 8 km od Proszowic. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

784 999 zł39,47 m² 19 888,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47m2, na Solcu. Podstawowe informacje: mieszkanie, w pełni umeblowane, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 169 m² 110,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w miejscowości Spławie, gmina Golina, powiat koniński. Wydane prawomocne warunki zabudowy pozwalają na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł1 300 m² 273,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1300 m2 położona ok. 140m od drogi asfaltowej o wymiarach 26-50 Media - woda miejska, kanalizacja miejska przy działce , prąd, gaz w odległością ok 140.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bosowice

Bosowice,świętokrzyskie

2 100 000 zł28 200 m² 74,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

We speak English. Do not hesitate to contact us. Emmerson prezentuje: kto z nas nie marzył o posiadaniu urokliwego skrawka ziemi z małą przystanią i kawałkiem jeziora, aby.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł48 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ager nieruchomości oferuje państwu na sprzedaż Mieszkanie 3 pokojowe o pow 48m2 położone na 4 piętrze w niskim ocieplonym bolku na Os.Morelowym przy ul.Staffa zlokalizowanym nieopodal Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Stargard,zachodniopomorskie

779 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego parterowego o powierzchni 97 m2 w Strachocinie. Działka o powierzchni 1025 m2. Dom sprzedawany w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

91 000 zł1 300 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki budowlanej o powierzchni 13arów, zlokalizowanej w miejscowości Świerczów, gmina Świerczów Położenie: - nr działki 186/7 - Świerczów(z dala od głównych dróg.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł110 m² 10 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:477 m²

Do sprzedaży dół domu w prestiżowej dzielnicy Szczecin-Głębokie! Opis nieruchomości: powierzchnia całkowita ok. 110 m2taras o powierzchni ok. 10 m2wysoka piwnica o powierzchni ok. 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł8 532 m² 251,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren przy alei Wojska Polskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania z ul.Bugajską. Lokalizacja w sąsiedztwie skrzyżowania obecnej dk 91 z dk 46 sprawia że.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł98 m² 6 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwukondygnacyjne z ogródkiem w zadbanej kamienicy w zabudowie szeregowej. Zrób sobie wirtualny spacer po mieszkaniu - zapraszamy na naszą stronę www. lub.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 519 m² 102,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa niezabudowana znajduje się na Mazurach, w miejscowości Makosieje, gm. Kalinowo, powiat Ełk. Jest ona idealnie usytuowana wśród zieleni, w bliskiej odległości do rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł2 366 m² 450,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o pow. ok.2400mkw.i szerokości ok. 25mb położona na Tysiącleciu w kwadracie ulic. Traugutta, grochowskiego, obr. Westerplatte i Kisilewskiego. Media w ulicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 405 000 zł180 m² 7 805,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż 3 lokale handlowo - usługowe, oraz działka usługowa , zlokalizowane w centrum miejscowości Andrychów ul. Legionów. Wszystkie powyższe.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł89,05 m² 7 849,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? O porankach z kawą na tarasie i panoramie Bieszczad w zasięgu wzroku? Ta oferta jest właśnie dla ciebie! Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł240 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Wyjątkowa agroturystyka W sercu natury | prywatne jeziorko | 2,1 ha | gotowy biznes Na sprzedaż unikatowa nieruchomość agroturystyczna położona w miejscowości Warkałki, gmina Miłakowo,.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,52 m² 10 511 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! Najbardziej pożądana lokalizacja! Świetna inwestycja na najem krótko i długo terminowy! Budynek usytuowany w prestiżowej lokalizacji Starego Miasta w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 176 zł70,02 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

423 839 zł40,52 m² 10 460 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalną inwestycję w Centrum Redy. Zamieszkaj na osiedlu w nowoczesnej i kameralnej inwestycji stworzonej z myślą o Twoim komforcie i wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł107,74 m² 10 209,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie dwupoziomowe w Elblągu na starówce przy ulicy Mostowej o powierzchni 107,74 m2 z widokiem na Bulwar Zygmunta Augusta. Nieruchomość czteropokojowa znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł50 m² 3 880 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream Homes poleca na sprzedaż mieszkanie o pow. 50 m2 w kamienicy w centrum Inowrocławia. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł47 836 m² 36,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Poznaj ofertę działki inwestycyjnej w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł319 m² 749,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o przeznaczeniu pod zabudowę rekreacyjną jednorodzinną, położona w malowniczej miejscowości Boszkowo-Letnisko, przy ul. Turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 150 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam gorąco! Do sprzedaży piękna działka budowlana o powierzchni 1150 m2, o regularnym kształcie, położona przy drodze asfaltowej, położona w Tujsku w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

97 500 zł876 m² 111,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane z pozwoleniem - Świniowice, spokojna okolica Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z wydanym pozwoleniem na budowę, położone w miejscowości Šwiniowice ( gmina.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł3 000 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Z przyjemnością prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 3000 m2 położoną w miejscowości Domasławice gm. Twardogóra. Miejscowość znajduję się 10 min samochodem od Twardogóry, 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł70 m² 9 971,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które będzie gotowe do wprowadzenia bez męczącego wykańczania wnętrza? Wybierz wyjątkową ofertę w inwestycji Osiedle Kaktusowa, realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Karpacz,dolnośląskie

5 600 000 zł350 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz bezpiecznego i dochodowego sposobu na ulokowanie kapitału? Mam dla Ciebie wyjątkową okazję inwestycyjną! Zapraszam Cię na prezentację kameralnej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł5 406 m² 135,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, pod zabudowę mieszkaniową, okolice Ostrzeszowa. Powierzchnia 5406 m2, po podziale na 7 działek o pow. od 726 do 876 m2. Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł42,51 m² 8 586,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 42.51m2, położonego, przy ulicy Plac Unii Europejskiej w Gorzów Wielkopolski (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł175 m² 8 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 470 m²

Szanowni Państwo. jeżeli od dłuższego czasu szukacie miejsca unikalnego z bezpośrednim dostępem do rzeki, chcecie raczyć się widokiem zieleni i wody. polecam uwadze poniższy opis oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 628 000 zł219 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

!Do ceny sprzedaży nie będzie doliczony vat! Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Black friday! Czarny piątek to czas, gdy i u nas promocje zachęcają do zakupu. Tylko na ten czas aż do. mamy obniżenie ceny aż o 60tyś! Teraz dla osób zdecydowanych cena 320tyś! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł103,30 m² 9 632,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak w zielonej części Krakowa - okolice ul. Brzeskiej! brak prowizji! brak pcc! Oferuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu okolice ul. Brzeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

232 980 zł4 236 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości homespace przedstawia na sprzedaż działkę budowlaną w Budach Łańcuckich o łącznej powierzchni 42,36 ar wraz z 1/2 udziału w drodze dojazdowej. Numer działki.

Szczegóły ogłoszenia

414 000 zł1 656 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Sowia Wola, w gminie Czosnów przy asfaltowej, oświetlonej ulicy. Obok usytuowana jest działka o podobnej wielkości i cenie.Sieci.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł2 000 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2 w Strzeniówce koło pruszkowa/nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

67 000 zł1 734 m² 38,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Podgórze, gmina Chełm, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego symbolem mr - tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł87 m² 7 931 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Heweliusza, zamość, województwo lubelskie Bardzo fajna lokalizacja, kilkanaście minut spacerkiem na Stare Miasto, jednocześnie miejsce ustronne, ciche z dogodną komunikacją we.