dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

379 000 zł1 045 m² 362,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1045 m , położona w Łomży przy al. Legionów jednej z głównych arterii miasta. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł69,05 m² 9 833,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

430 000 zł134 m² 3 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamknięty, zabudowa - bliźniacza o pow. użytkowej 134 m na działce o pow. 319m. Budynek znajdują się w Bilczy I przy ul. Żwirowej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,80 m² 9 221,31 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,8 m , położone na 4. piętrze w wieżowcu na os. Rusa. Na powierzchnie 48,8m2 składają się : > salon z balkonem >.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł26 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m w pięknej kamienicy przy ul. Goldhammera, w pobliżu Tarnowskiej Akademii! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł118,44 m² 7 176,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Prezentuję do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja na granicy Zielonki i Kobyłki tuż przy Kąpielisku Glinianki. Dom ma własny.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł300 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom z basenem i ogrodem - południowy Kraków Agencja Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z basenem, jacuzzi i pięknym ogrodem w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł4 941 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka w doskonałej lokalizacji - 5 minut spacerkiem do Zalewu Zemborzyckiego! Działka w Zemborzycach w granicach miasta Lublin- polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Opole, dzielnica Malinka Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 150 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

732 446 zł67,94 m² 10 780,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne, mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowo-wschodniej. Odbiór budynku w I kwartale 2027 roku. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł51,33 m² 15 956 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ul. Ruczajowa, maślice Kupujący nie płaci podatku pcc 2%. Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51,33 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 971 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Duża działka o powierzchni 2971m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Teren jest już.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł642,35 m² 2 646,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 088 m²

Na sprzedaż budynek gospodarczo-biurowy z częścią mieszkalną- tychy, dzielnica Cielmice Lokalizacja: tychy, cielmice, ul. Targiela Powierzchnia użytkowa budynku: 642,35 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł57 m² 15 438,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56,80 m2 na ostatnim piętrze w 15-piętrowym budynku z 1977 roku w dzielnicy Mokotów Stegny. Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł59,95 m² 7 339,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o pow. 59,95 m2 , usytuowane na IV piętrze w IV piętrowym bloku na osiedlu Świętokrzyskim w Kielcach, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 500 m² 53,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa działka o powierzchni 75 arów (7500 m ), położona w Groszowicach (nr 124/2). To unikalna oferta ł ącząca w sobie cechy terenu budowlanego z rekreacyjną enklawą.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 431 m² 81,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Skołyszyn, powiat jasielski. Każda z działek ma powierzchnię 24,31.

Szczegóły ogłoszenia

1 836 000 zł15 300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, przekopem Wisły oraz Wisły Martwej. To urokliwa część miasta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 168 m² 128,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na relaks lub na budowę domu, a może stabilnej lokaty kapitału? Zapraszam! Oferuję możliwość zakupu działki rolno-budowlanej w otulinie pięknego lasu i małym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,10 m² 8 295,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 6880 Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,10m2, znajdujące się na wyższym parterze w bloku trzypiętrowym w bliskim centrum Żyrardowa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,42 m² 26 084,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Atuty nieruchomości: - prestiżowa inwestycja o podwyższonym standardzie, - luksusowy standard wykończenia części wspólnych, - w budynku siłownia, sauna, strefa kids play, - hala garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł79,90 m² 11 251,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Słoneczne, komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Pleszew

Pleszew,wielkopolskie

575 000 zł150 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta sprzedaży domu pół bliźniaka z dużą działką Na sprzedaż pół bliźniaka o powierzchni około 150 m , usytuowane na działce o powierzchni ok. 400 m . Dom stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł845 m² 159,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka na sprzedaż! Biuro nieruchomości Multidom ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z widokiem na góry, o powierzchni 8,45 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

89 500 zł1 400 m² 63,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane w Nowym Narcie gm. Jeżowe powiat niżański. Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 2 działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł2 291 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna wieś Składów, gm. Baranów, powiat puławski Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Składów w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł27 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż teren inwestycyjny, warszawa gmina Białołęka, rejon ul. Zdziarskiej/olesin Rejon rozwojowy, przyszłościowy. Planowana rozbudowa ulicy Zdziarskiej. Szkoła i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 977 zł43,59 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy nową inwestycję na osiedlu Dworzysko. Nowoczesne i kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają komfortu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom Z bali W sercu gór | glisne | gmina mszana dolna Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które czuje się od pierwszego kroku. Ta wyjątkowa posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32,20 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy ul. Siemieńskiego blisko centrum Rzeszowa. Mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, usytuowane jest na 5 widokowym piętrze w 7 - piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Sady

Sady,mazowieckie

213 000 zł1 778 m² 119,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż - działka budowlana 1776 m | Sady, gm. Czosnów | Nad Wisłą | mpzp mn-3 Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł2 000 m² 197,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu działkę budowlaną w Świeradowie Zdroju - znanej miejscowości turystycznej położonej u stóp Gór Izerskich, wspaniałej bazy wypadowej na górskie wędrówki dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł29,54 m² 12 694,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród". W odległości 400 m znajduję się pkp Milanówek oraz centrum miasta Milanówka. Ten 2.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 557 m² 93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka z nowego podziału położona w Anielewie w gminie Mińsk Mazowiecki. Położona przy wewnętrznej drodze będącej częścią wydzielonej działki. W drodze gminnej dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł114,80 m² 26 045,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament 114,8 m z tarasem, pełnym umeblowaniem i podwójnym miejscem parkingowym typu rodzinnego - Żoliborz, ul. Rydygiera 15 Oferujemy przestronny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 990 zł175 m² 8 571,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dom, który łączy komfort, technologię i prywatność Jastrzębie-Zdrój przy zakupie pierwszego "M" kupujacy nie płaci podatku pcc Biuro | Sauna | Klimatyzacja | 1028 m działki |.

Szczegóły ogłoszenia

680 770 zł3 583 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Amg Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 3 583 m2 oferta na wyłączność Działka inwestycyjna znajduje się w Dzierżoniowie przy ul. Strefowej (wałbrzyska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Psary,dolnośląskie

1 049 000 zł109,63 m² 9 568,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% pcc Domki deweloperskie, 3 pokoje z ogródkiem, tereny zielone na granicy Wrocławia/ Widawa obrzeża. Planowany odbiór inwestycji IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Przęsocin,zachodniopomorskie

1 299 000 zł174,98 m² 7 423,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:523 m²

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż duży lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym, dwulokalowym. Lokalizacja Dom posadowiony na dużej działce o powierzchni 523 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł5 416 m² 160,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,5416 ha położona w miejscowości Krzyszkowo (gmina Rokietnica). Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł33,10 m² 6 945,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Stary Zdrój. Mieszkanie przeszło kapitalny remont w sierpniu 2025 r. i składa się z: - dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz miejscem na.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona