dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 170 ogłoszeń

725 000 zł71,64 m² 10 120,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 71,62 mkw z przestronnym tarasem o powierzchni 16 mkw znajdujące się w miejscowości Mędłów, gmina Żórawina. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

458 900 zł35,70 m² 12 854,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Łostowicach w Gdańsku: nieruchomość: mieszkanie o funkcjonalnym układzie, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł136 m² 5 477,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Mam Państwu do zaoferowania wyjątkowe miejsce. Miejsce, które może stanowić azyl do życia, pracy i odpoczynku, dając idealną przestrzeń na wszystkie te sfery. Państwa przyszły dom. Całe nowo.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł8 598 m² 37,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolno-budowlana o powierzchni 8598 m2, położona w sąsiedztwie drogi krajowej nr 51, w miejscowości Spręcowo, w gminie Dywity. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

858 000 zł64,92 m² 13 539,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wchodzisz i czujesz zapach świeżo parzonej kawy. Jasne promienie słońca naturalnie otulają przestronny, starannie urządzony salon. Słyszysz jedynie cichy, relaksujący szum wydajnej klimatyzacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł97,06 m² 4 430,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom na sprzedaż Kąty, małopolskie, projekt Dom przy Przyjemnej 18 bis 97,06 m | Działka 10 ar | Piękne widoki | Budowa rozpoczęta w 2023 roku Na sprzedaż dom jednorodzinny w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,30 m² 12 409,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Białymstoku przy ul. Wołodyjowskiego. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze w niskim , trzypiętrowym, ocieplonym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł1 252 m² 233,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks kameralnie położonych działek z miejscowym planem pod Gdańskiem - Pręgowo! lokalizacja: działki położone są w Pręgowie, znajdującym się w sąsiedztwie Gdańska. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

920 000 zł110 m² 8 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 m²

Segment 110,48 m2 z ogródkiem i garażem ul. Szkolna Bez Prowizji Bezpośrednio od Dewelopera Bez podatku pcc 2% Parter 37,70 m2 -przedsionek 4,76 m2 -w-C - 1, 05 m2 -salon - 31,89 m2 Garaż 17,11.

Szczegóły ogłoszenia

341 440 zł1 067 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1. W pobliżu znajdują się Park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł372 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom z włoskim klimatem na bazie amerykańskiego projektu ul. Petofiego, kraków english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy dom z włoskim klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

87 000 zł870 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dziewięć działek (największa 1000 m2) położonych 4 km od Kamienia Pomorskiego, 13 km od morza (dziwnówek), w centrum małej wsi obok drogi wojewódzkiej nr 103, większość sprzedawana wraz.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 042 m² 172,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! Na sprzedaż pozostały 3 działki w Chmieleńcu, przy ulicy Sosnowej - wsi kaszubskiej, położonej w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce, na.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 390 m² 99,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1390m2, położona przy ulicy Zakątek w miejscowości Cieciorka, gm. Kaliska. Nieruchomość w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł39,10 m² 10 997,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Dąbrowskiego. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł71,50 m² 4 601,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do zamieszkania, położonego na cichym i spokojnym osiedlu, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł800 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Do sprzedaży interesująca nieruchomość w miejscowości Rybina. Obiekt składa się z: - dwóch domów o powierzchni 550m oraz 225m - budynków gospodarczo - garażowych - działki na, której.

Szczegóły ogłoszenia

86 000 zł3 567 m² 24,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl nad jeziorem trzy wyjątkowe działki w Rospudzie Z przyjemnością prezentujemy trzy urokliwe działki rolne z możliwością zabudowy, położone w sercu przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł60 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Zwm budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: - 4 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Tarnów,małopolskie

1 050 000 zł188 m² 5 585,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowoczesny dom parterowy z antresolą nowa inwestycja na granicy Tarnowa i Woli Rzędzińskiej. Rozpoczynamy budowę wyjątkowego, parterowego domu jednorodzinnego z antresolą, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł1 974 m² 120,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 19,74 ar zlokalizowaną w Terce 5 km od jeziora Solińskiego. Do Polańczyka jest zaledwie 15 minut autem.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł251,37 m² 5 963,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Zanurz się w przestrzennym azylu dla całej rodziny jedyny taki projekt w okolicy. Prezentujemy Państwu gotowy do zamieszkania, nowo wybudowany dom jednorodzinny [262, 474], który właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł5 900 m² 50,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna inwestycyjna działka w podlubelskim Natalinie Gmina Jastków. Działka o powierzchni 5900m2 o wymiarach 27x218m (55 zł/m2 ),obręb 12 kol.NATALIN, teren upraw polowych.

Szczegóły ogłoszenia

377 000 zł2 000 m² 188,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Siedlisko z Domem Plus Budynki w Otoczeniu Lasu Na sprzedaż jest niepowtarzalna nieruchomość w miejscowości Chlewiska składająca się z sześciu działek o różnym.

Szczegóły ogłoszenia

954 187 zł92,46 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 4-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami w świetnej lokalizacji! Tylko teraz w super cenie! Mieszkanie będzie gotowe do odbioru już w czerwcu. Zakup bez pcc, oraz bez.

Szczegóły ogłoszenia

279 999 zł4 986 m² 56,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bezterminowa wz absolutny rarytas! cena tylko do 30 grudnia po 31 grudnia znacznie wzrośnie! Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 4986 m , z własną drogą dojazdową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł2 422 m² 1 647,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 422 m²

Obiekt inwestycyjny na sprzedaż - Obiekt inwestycyjny z dużym potencjałem rozwoju - Kapitalna lokalizacja w prężnie rozwijającej się dzielnicy Pogórze - Nieruchomość położona przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł15 707 m² 222,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę Inwestycyjną wraz z halą magazynową w Częstochowie w dzielnicy Zawodzie, o powierzchni 15 707 m2.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

W ofercie naszego biura bezczynszowe mieszkanie, usytuowane w domu jednorodzinnym dwulokalowym w Gryfinie w cichej i spokojnej części Starego Miasta. Budynek ocieplony posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł145,41 m² 7 496,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Dom wolnostojący przy lesie | Janczewo | fotowoltaika | duża przestrzeń *** cena do negocjacji*** Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w miejscowości Janczewo (gmina Santok, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Mieczyński nieruchomości przedstawia Państwu: dom wolnostojący o powierzchni 100 m2 usytuowany na działce o powierzchni 2100 m2 w miejscowości Cicha Góra. Cena nieruchomości : 650.000.

Szczegóły ogłoszenia

811 111 zł96 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m , zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 048 zł37,76 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam kawalerkę w stanie deweloperskim zlokalizowaną na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja z gwarancją ceny. Termin realizacji: kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszalin,zachodniopomorskie

280 000 zł2 563 m² 109,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka na sprzedaż - koszalin, kretomino, ul. Drzewna Na sprzedaż działka nr 194/26 o powierzchni 2563 m2, położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Kretomino.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jonkowo

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

449 000 zł145 m² 3 096,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 284 m²

Dom w Stękinach w stanie surowym zamkniętym otoczenie Nieruchomość znajduje się w Stękinach przy ul. Okrężnej, gmina Jonkowo, około 21 km od centrum Olsztyna. Stękiny to nieduża.

Szczegóły ogłoszenia

1 498 000 zł286,20 m² 5 234,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ogromny potencjał inwestycyjny- centrum miasta! istnieje możliwość stworzenia 4 niezależnych lokali usługowych (każdy Z osobnym wejściem). Oferta dostępna tylko W naszym biurze!.

Szczegóły ogłoszenia

1 075 000 zł298,40 m² 3 602,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

Komfortowy dom z 4 dużymi sypialniami dla rodziny, położony w spokojnej części Uhowa, przy drodze asfaltowej. tylko 1,5 km do drogi dwupasmowej około 15 minut do znaku Białystok zaledwie 50.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł22,79 m² 21 456,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż kawalerkę do generalnego remontu zlokalizowane na krakowskim Kazimierzu.Prezentowana nieruchomość o powierzchni 22,79 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł65 m² 1 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości: zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty: kameralnego, dwupokojowego mieszkania usytuowanego w zabytkowym dworku. To propozycja dla osób poszukujących niepowtarzalnego klimatu,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,10 m² 12 688,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. W okolicy znajduje się rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

368 200 zł28,32 m² 13 001,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 1 pokojowy o pow. 28,32 m2, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza! Miejsce urzeka.