dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

440 000 zł4 100 m² 107,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Krzczonów, przy trasie na Zawadkę, w nowym i dynamicznie rozwijającym się rejonie turystycznym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł110,42 m² 6 602,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Ostatnie segmenty - domy szeregowe Rzeszów Budziwój 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci także podatku pcc 2%. Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,10 m² 6 112,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z widokiem na góry - Szklarska Poręba Dolna Mieszkanie w solidnej, przedwojennej kamienicy 1930. - parametry nieruchomości Metraż: 57,10 m Liczba pokoi: 3 (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

2 349 000 zł220 m² 10 677,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o przemyślanym układzie i dużej, dojrzałej działce ze stawem hodowlanym. Nieruchomość położona jest przy cichej, bocznej ulicy Spacerowej w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 900 zł129 m² 10 851,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy gotowy do odbioru dom z bali - całoroczny, zlokalizowany w sercu Beskidów! Oferujemy wyjątkowy, całoroczny dom w malowniczej Istebnej, w rejonie Koniakowa - miejscach znanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł400 m² 3 872,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:501 m²

Jeśli szukasz przestronnej nieruchomości w Poznaniu, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury ta oferta może Cię zainteresować. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 900 m² 34,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę z dostępem do wszystkich udogodnień, położona w spokojnej miejscowości! Aleksandrów Pierwszy, gm. Aleksandrów Położenie i okolica: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 232 zł56,66 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jako partner Inwestora oferujemy do sprzedaży 3 pokojowy apartament o powierzchni użytkowej 56,66 m2, z miejscem postojowym w cenie od 60 000 zł. Apartament: mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

261 050 zł22,70 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! Zainwestuj w nowoczesność, komfort i lokalizację, która przyciąga najemców! Lokalizacja: szczecin Gumieńce - w sąsiedztwie centrum handlowego Atrium molo i Auchan,.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł51,42 m² 9 721,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje - 51,42 m - nowe budownictwo 2020r - niski czynsz - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,42 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-14

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł46,51 m² 11 373,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie przy ul. Polnej, na kameralnym osiedlu "przy Lesie" w miejscu, które łączy spokój, zieleń i komfort codziennego życia z pełnym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł56 m² 11 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta tylko U nas! oddzielna kuchnia! miejsce postojowe W garażu! Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Marcina z Wrocimowic - Białołęka Nowodwory. Prezentujemy Państwu atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł600 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymiarki, działka niezabudowana, 600 m2, cena 29 000 zł,sprzedam. Oferuję do sprzedaży działkę o powierzchni 600 m2 w miejscowości Wymiarki. Jest to miejscowość w powiecie żagańskim.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł40,67 m² 5 286,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłącznośc! Tylko w Vista nieruchomości! Na sprzedaż polecamy mieszkanie w spokojnej, bardzo dobrej części dzielnicy Podgórze. Wnętrze jest rozkładowe i funkcjonalne. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł95 m² 3 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Dom do kapitalnego remontu ok 95m2 z potencjałem inwestycyjnym + budynek usługowy z widokiem na jezioro + duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 148 zł47,50 m² 15 561,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł130 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, zaprojektowany z myślą o komforcie, energooszczędności i trwałości na lata. Idealna propozycja dla osób szukających nowego,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł700 m² 64,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż - działka budowlana 700 m , Wójcin, gm. Jeziora Wielkie Szukasz idealnego miejsca na dom lub rekreację? Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł40,25 m² 12 919,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1969 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł85,80 m² 14 918,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Bezpieczny zakup! Na sprzedaż świetnie zaprojektowane przestronne mieszkanie w kamienicy, położone w samym sercu Wrzeszcza, w sąsiedztwie prestiżowej inwestycji ,garnizon,. Będąc.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł776 m² 2 962,63 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: funkcjonalny kompleks usługowo-magazynowy o dużym potencjale inwestycyjnym Oferujemy na sprzedaż wszechstronny kompleks usługowo-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 776.

Szczegóły ogłoszenia

72 000 zł899 m² 80,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł58,90 m² 11 528,01 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 58,9 m | Słoneczne Tarasy 2016 | Balkon 10 m | Gotowe do wprowadzenia Białystok | Wysoki Stoczek | ul. Jana Pawła II - osiedle Słoneczne Tarasy Masz dość oglądania mieszkań do.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł23,65 m² 15 179,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania o powierzchni 23,65m2, usytuowanego na wysokim parterze w bloku z lat 70. XX wieku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł2 802 m² 217,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie działka budowlano-rolna o pow. 28,02a położona w miejscowości Sygneczów gmina Wieliczka. Część budowlana to około 18a od strony dojazdowej drogi asfaltowej, pozostała część to.

Szczegóły ogłoszenia

943 000 zł73,72 m² 12 791,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

Zaledwie 5 minut od Dworca Głównego. Opiekun oferty: renata Mayer tel.   Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzy pokojowego mieszkania z drewnianymi antresolami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 197 000 zł121 m² 9 892,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Q4 - Energooszczędne mieszkania przy ul. Kwarcowej - tylko 4 segmenty Przedstawiam wyjątkową propozycję nowoczesnych, energooszczędnych domów w inwestycji Q4 przy ul. Kwarcowej. Kameralny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł200 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 555 m²

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu dom (pow. ok 200m2 do adaptacji) wraz z zabudowaniami gospodarczymi (stodoła, pom. gospodarcze, komórka, chlewik, piwnica) położony na 35,55 ar działce,.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł5 100 m² 141,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Numer oferty w biurze 911-160 Działka z planami na budynek mieszkalny! Przestronna działka o powierzchni 5100 m2 o szerokości 56 m kształt nieregularny to popularna opcja pod.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł92 m² 9 771,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 92.00 m2. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 171 m² 82,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Witam! Myślisz o domku w spokojnej okolicy pośród pól i lasów? No to idealnie! Mam przyjemność zaprezentować dużą działkę we wsi Starogród w gminie Siennica położonej około.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 054 m² 56,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki budowlana położona w Deszcznie Działki z wydanymi decyzjami o warunkach zabudowy polegająca na budowie jednorodzinnego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł110 m² 13 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż pakiet 5 mieszkań w budynku mieszkalnym w sercu Krakowa | okolice ul. Rakowicka, stare Miasto Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości mieszkalnej po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 509 450 zł10 021 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować prawdziwą perełkę inwestycyjną, w samym centrum życia codziennego. Na sprzedaż działka budowlano - usługowa o łącznej powierzchni 12100.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł53,94 m² 20 763,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 53,94 m , położony na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca w pierwszej linii brzegowej w Kołobrzegu. Apartament oferuje boczny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł81 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:42 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym - wc - wiatrołap Piętro (42 m2): - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł36 400 m² 2,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3,64 ha, położona w miejscowości Olędy, gmina Mordy. Informacje podstawowe: powierzchnia: 3,64 ha Jeden zwarty kompleks Regularny dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Brzózki,zachodniopomorskie

1 700 000 zł124,93 m² 13 607,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Ofertą sprzedaży jest parterowy ,wolnostojący dom o nowoczesnym projekcie Bazylii 2 położony w pobliżu lasu. Brzózki to miejscowość w gminie Nowe Warpno zadbana ,czysta, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł5 883 m² 84,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka z dużym potencjałem niedaleko Gdańska! atuty Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 550 m² 67,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 0,355 ha, usytuowaną w spokojnej okolicy, w kompleksie działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkalną, oddalonej około 2.