dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 283 ogłoszenia

749 000 zł145 m² 5 165,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokalizacja Lokal zlokalizowany jest w Gorzowie Wielkopolskim na osiedlu Górczyn, w miejscu dobrze znanym i chętnie odwiedzanym przez mieszkańców. Lokalizacja zapewnia duży przepływ.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł136 m² 5 661,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dobre Nieruchomości polecają: dom typu bliźniak wg projektu Archonu Dom w Cyklamenach o pow. 136m2 w Kruszynie Krajeńskim w malowniczej okolicy. Dom posadowiony na działce 500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł56 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż eleganckie, w pełni wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy na Starej Ochocie, przy ul. Tarczyńskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to dwa kameralne budynki, w których powstanie łącznie 37 apartamentów w metrażach od 37 m do 105 m . Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

180 360 zł1 002 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek położonych w gm. Przodkowo, miejscowość Kłosówko. Działki z wydanymi warunkami zabudowy. Prąd , woda w drodze. Działki na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

13 990 000 zł1 702 m² 8 219,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: budynek Komercyjny z Najemcami - Doskonała Inwestycja - 100 lokali - 28 miejsc postojowych pod budyniem Dwupiętrowy budynek komercyjny o powierzchni całkowitej 1702 m , na.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł3 023 m² 33,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 3023 m Murawiec-Żuki, gmina Terespol Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 3023 m , położona w miejscowości Murawiec-Żuki, gmina Terespol, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł34,20 m² 8 918,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Kawalerka na Niebuszewie przy ulicy Jana Długosza , 34,2 m2, rozkładowa, IV piętro w ocieplonej kamienicy z lat 30- tych. Pokój 18 m2 z wnęką, na podłodze parkiet, dwa okna pcv, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł3 988 m² 463,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 988 m²

Ogłoszenie sprzedaży nieruchomości w centrum Brześcia Kujawskiego Atrakcyjna nieruchomość z potencjałem w Brześciu Kujawskim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł976 m² 430,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 976 m2 położona w Gminie Kobierzyce, obręb Tyniec Mały. Działka oznaczona w planie symbolem 53 mnw - teren zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł41 m² 15 804,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 40,61 m2 i wysokości 2,75 m zlokalizowane na warszawskiej Starej Ochocie, ul. Sękocińska 16. Mieszkanie znajduje się na wyższym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż wygodne mieszkanie o powierzchni 56 m . Znajdziesz tu 3 pokoje, umeblowaną kuchnię z niezbędnymi sprzętami oraz łazienkę wykończoną. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

3 100 000 zł800 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 086 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży obiekt produkcyjno-usługowy położony w miejscowości Iwiny gm. warta Bolesławiecka szczegóły oferty: - obiekt składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Rzecko,zachodniopomorskie

380 000 zł66 m² 5 757,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Urokliwy dom 66 m z ogrodem i dostępem do rzeki | 8 km od Choszczna Na sprzedaż wolnostojący, klimatyczny dom o powierzchni 66 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy idealny.

Szczegóły ogłoszenia

798 978 zł111 m² 7 198,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 m²

Komfortowy dom 111 m w prestiżowej części Głuszycy Kolonia | Duża działka 1077 m | Spokój, przestrzeń i niezawodny standard Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Dudki,warmińsko-mazurskie

399 000 zł3 101 m² 128,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona na terenie spokojnej mazurskiej wsi Dudki, gmina Świętajno o powierzchni 3101 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora Kukowino. Miejscowość Dudki położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł52,70 m² 5 673,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,70 m2, zlokalizowane w Krasnymstawie przy ul. Okrzei 35, na 3 piętrze w bloku z 1983 roku. Lokal ma funkcjonalny układ i składa.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł50,17 m² 9 746,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,2 m , położone na 5. piętrze w wieżowcu na terenie Starych Bałut w Łodzi. Budynek jest docieplony , zadbany, z wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł158,64 m² 4 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych, realizowanych według projektu Dom w rododendronach autorstwa firmy archon. Inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dom całoroczny na działkach rod - Gdańsk, górki Zachodnie lokalizacja: górki Zachodnie to dzielnica słynąca z bliskości wody, natury i spokoju a jednocześnie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł66,70 m² 5 022,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 66,7 m | 5 pokoi | Zabrze ul. Dubiela | Idealne pod inwestycję Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł134,85 m² 2 588,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie w Bystrzycy Kłodzkiej, ul. Podmiejska 12 Mieszkanie o łącznej powierzchni 134,85 m (wraz z pomieszczeniami przynależnymi), położone.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,50 m² 10 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w Gorzowie Wielkopolskim Śródmieście przy ulicy Walczaka - villa park, w nowoczesnej zabudowie mieszkaniowej. Lokalizacja zapewnia szybki i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 375 zł40,66 m² 11 199,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta dostępna W pepper house! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Kazimierza Wielkiego, które zachwyci każdego miłośnika natury. Atrakcyjna czteropokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Włosty

Włosty,warmińsko-mazurskie

450 000 zł176 703 m² 2,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni 17,67 ha, położona w malowniczej okolicy w obrębie Włosty, gmina Gołdap (woj. warmińsko-mazurskie). Teren zalesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 600 000 zł300 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Nowoczesność, która pracuje na twój biznes Przestrzeń stworzona dla medycyny, inwestycja z przyszłością - Nowa Sól Są nieruchomości, które po prostu istnieją. I są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł78,01 m² 6 396,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego lokalu mieszkalnego położonego w malowniczej miejscowości Cisna. To idealne propozycja dla rodziny, osób szukających bazy.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł53 m² 13 943,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne i jasne 2-pokojowe mieszkanie, które łączy funkcjonalny układ z przyjaznym, komfortowym klimatem idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł83 m² 8 180,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w centrum Poznania w widokiem na park. metraż po podłodze to ok 83m2 odliczając skosy powierzchnia 70m2 Niewątpliwym atutem ne pewno.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł200 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 259 m²

Luksusowy dom wykończony najwyższej klasy materiałami budowlanymi sprzedawany wraz Z pełnym umeblowaniem! Gorąco polecam dom wolnostojącu budowany z najwyższej klasy materiałów budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

300 000 zł33,48 m² 8 960,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego budynku gastronomicznego, położonego na terenie zamkniętego osiedla z apartamentami wakacyjnymi w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł68,99 m² 7 668 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,99 m2, położone na 4 piętrze zadbanego budynku na osiedlu Zarzecze. To przestrzenny i bardzo funkcjonalny lokal z pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł52,20 m² 8 122,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie w centrum | 52,2 m | Balkon typu loggia | Piwnica | Zieleń wokół bloku Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł138,30 m² 9 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:737 m²

Przedstawiamy na sprzedaż zadbany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 138 m2, położony na peryferiach Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość usytuowana na dużej, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł168,50 m² 8 901,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż: 1/2 bliźniaka w Milanówku 168,47 m2 | działka 750 m2 Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:212 m²

Oferujemy pomoc w zakresie kupna oraz finansowania zakupu nieruchomości bez dodatkowych kosztów. Na sprzedaż nowy domek holenderski, o powierzchni 30m2. Wnętrze składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 194 m² 183,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nie przegap tej unikalnej szansy zakupu działki w Rybnie. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i bezpośredniego zapoznania się z tym wyjątkowym miejscem, które może.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł73,39 m² 7 889,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 73,39 m2 zlokalizowane w centrum Redy przy Alei Jana Pawła II. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze zadbanego.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł42,41 m² 14 265,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Inwestycja prizma, gdańsk ul. Dąbka prizma to kameralna inwestycja mieszkaniowa inspirowana światłem, przestrzenią i minimalizmem. Nazwa odzwierciedla ideę pryzmatu - symbolu przejrzystości.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł14 100 m² 10,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę w Lipiu gm. Dąbrowa Zielona powiat Częstochowski , o powierzchni 14100 m2. Działka : o pow. 14100 m2.