dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

370 000 zł36,93 m² 10 018,95 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Mieszkanie w samym centrum miasta. Idealne jako inwestycja lub pierwsze mieszkanie. Dwa pokoje w cichej i zielonej okolicy, w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Łochowo,kujawsko-pomorskie

899 000 zł145,45 m² 6 180,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Ten dom już powstał i czeka właśnie na Ciebie. W Łochowie, przy ul. Akacjowej, stoi gotowa przestrzeń, w której może zacząć się Twój nowy rozdział. Bez stresu budowy, bez miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł65 m² 10 753,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 3-pokojowe dwustronne w pełni rozkładowe w niskim, zadbanym budynku z centralnym ogrzewaniem na zamkniętym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 008 m² 99,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana- 30arów W dąbrowie tarnowskiej! Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 0,3008 ha, położona w jednej z najatrakcyjniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł240 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedaż. Dom piętrowy 240m2. Budynek gospodarczy 50m2. Działka 1100m2. Pruśce gm. Rogoźno. Przedmiotem oferty jest okazała Nieruchomość w skład której wchodzi: dom wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

78 886 zł10 000 m² 7,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna galeria z parkingiem podziemnym na 300 miejsc parkingowych oraz 300 na zewnątrz o powierzchni użytkowej 7886,93 m2 a całkowita z wewnętrzną komunikacją z windami.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł1 124 m² 135,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy 6 działek na sprzedaż w miejscowości Unieszewo (gmina Gietrzwałd) z warunkami zabudowy pod zabudowę 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących oraz budowę trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł99 m² 6 767,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż Nowy Dom wolnostojący pow.mieszkalna 99 m2. stan developerski, piękne położenie, górki - gmina Prószków, 3 km. od Opola i podatku pcc! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 707 zł39,33 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 715 zł49,74 m² 10 710 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje, które nadążą za Twoim tempem | Blisko Natury, szybko w Centrum Szukasz bazy, która łączy spokój zielonej okolicy z technologicznymi nowinkami i sprawnym dojazdem do serca.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 460 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana 1460 m Rogalinek, otulina Rogalińskiego Parku Krajobrazowego. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1460 m , położona w malowniczym Rogalinku.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł271,65 m² 1 951,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z dużą działką | 2 budynki | fotowoltaika | borynia - jastrzębie-zdrój Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł38,80 m² 7 963,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Kielce os. Sady ul. Nowowiejska 2 pokoje balkon 9 piętro piękna panorama miasta Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł93,50 m² 21 390,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Gaudium Nieruchomości z dumą prezentuje perłę w koronie gdańskich nieruchomości. Apartament, który łączy w sobie prestiżową lokalizację, imponującą przestrzeń oraz stopę zwrotu,.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł30 500 m² 22,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną , składająca się z kilku działek rolno-budowlanych , położona przy asfalcie w Okupie Małym o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 900 m² 178,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

biuro nieruchomości Lublin * Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w poszukiwanej lokalizacji na przedmieściach Lublina, zaledwie 13km od centrum miasta. W sąsiedztwie nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł348 m² 6 318,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:200 m²

Cztery w pełni niezależne mieszkania w jednym budynku to rozwiązanie, które sprawdza się zarówno jako baza pod wynajem, jak i dom dla rodziny wielopokoleniowej. Budynek o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł12 000 m² 208,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni około 12 000 m2 , usytuowana w Boruszowicach. Media: woda i prąd w ulicy. Gaz planowany jest na przyszły rok. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

742 500 zł45 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

124 800 zł1 300 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana W baczynie wydane warunki zabudowy Lokalizacja: baczyna ( wg map obręb Marwice, ale działka zlokalizowana na terenach zwyczajowo uznawanych i nazywanych Baczyną) ,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł16,70 m² 3 592,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Garaż na sprzedaż - Piła, ul. Kaczorska Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,70 m , zlokalizowany przy ul. Kaczorskiej w Pile (numer 62). Garaż wyposażony jest w instalację.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł49,20 m² 8 434,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnym miejscu, pozbawionym gwaru i zgiełku ulicznego - jednocześnie nie rezygnując z udogodnienia życia w mieście - ta oferta skierowana jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 193 m² 92,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1193m , położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy domów jednorodzinnych. Działka ma bardzo korzystne położenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł1 463 m² 198,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1463 m2, położona w miejscowości Niedźwiedź gmina Kobylanka. Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu natury- nieopodal lasu, zaledwie 7 km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 592 zł46,26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,26 m , znajdujące się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł256 m² 3 121,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 091 m²

Stylowy dom z przestrzenią i charakterem - Pogrzebień Tylko u nas | Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł3 979 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: majdan kasztelański, gm. Józefów. Miejscowość położona w województwie lubelskim, w powiecie biłgorajskim, w gminie Józefów na granicy Roztocza. Działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł210 m² 1 661,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni około 210 m 2 , położoną w miejscowości Dargoszewo, która oddalona jest 7 kilometrów od Golczewa, 19 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł56,22 m² 13 678,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania wykończonego pod klucz. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Opolu w Dzielnicy Gosławice. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł257,07 m² 3 695,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:428 m²

Dom wolnostojący w Rumi - idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Opis nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 257,07 m2, usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

481 240 zł45,40 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

386 000 zł150 m² 2 573,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Atrakcyjny lokal w Centrum miasta! o powierzchni 150m., na parterze 75m., na piętrze 75m., wejscie bezpośrednio z chodnika, z parteru. Lokal po remoncie, na parterze jedna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Iława,warmińsko-mazurskie

1 710 500 zł68,42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z widokiem na jezioro. Idealne miejsce zarówno do wypoczynku jak i inwestycyjnie. Luksusowe apartamenty znajdują się w kompleksie hotelowym, położone nad.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł111,48 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:322 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej, powstającą na jednej z najszybciej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ustowo

Ustowo,zachodniopomorskie

990 000 zł350 m² 2 828,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:915 m²

Kompleks produkcyjny - magazynowo - handlowy, ustowo, kołbaskowo, szczecin, rondo Hakena. Na sprzedaż budynek/hala magazynowo - produkcyjna. Budynek magazynowo - produkcyjny, idealny pod produkcję hurtową.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł1 052 m² 174,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji od Kupującego! Bezpłatna pomoc w udzieleniu kredytu. Na sprzedaż działka o powierzchni 1052 m2 położona w miejscowości Kamień w gminie Szemud. Działka porośnięta.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł25 m² 12 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:806 m²

Atrakcyjna działka o powierzchni około 800mkw położona jest pod samym lasem na południowym stoku w Międzybrodziu Bialskim, gmina Czernichów, powiat żywiecki. Działka ma kształt zgrabnego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro vesta ma przyjemność zaprezentować mieszkanie położone w dzielnicy Węglin Południowy. Lokal znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku i będzie doskonałą propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł66,59 m² 4 204,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie usytułowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Na powierzchni 66,59 metrów znajduje się: salon kuchnia sypialnia 1 sypialnia 2 łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł350 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

Lokal usługowo-mieszkalny w Bolesławcu, przedmiotem oferty sprzedaży biura wgn Nieruchomości Bolesławiec jest dwukondygnacyjna nieruchomość o powierzchni użytkowej około 350 m2, położona.