dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 213 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 213 ogłoszeń

487 440 zł4 062 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana o powierzchni 4.062m2 usytuowana w miejscowości Słone. Grunt znajduje się ok. 200m od obwodnicy Wilkanowa. Działka objęta mpzp- symbol U, mn- teren.

Szczegóły ogłoszenia

178 500 zł1 785 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka położona W modlicy gmina tuszyn - 1785 mkw 178.500 ZŁOTYCH Działka w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Boreczno

Boreczno,warmińsko-mazurskie

695 000 zł87 953 m² 7,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest ziemia rolna klasy III i IV, utrzymana w dobrej kulturze. Pole jest w kształcie regularnego prostokąta, od połowy nachylone w stronę jeziora Piekło. Wydano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 319 zł57,53 m² 8 453,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 57,53 m | 1. piętro | 3 pokoje | balkon 3,3 m | Leszno / Święciechowa | bez pcc Szukasz ustawnego mieszkania w nowym budynku, które możesz szybko wyposażyć.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Twoja enklawa spokoju gotowy biznes lub prywatny raj W sercu lasu Marzysz o miejscu, gdzie czas zwalnia, a jedynym sąsiadem jest dojrzały, szumiący las? Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł87,85 m² 8 309,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Dom dla Ciebie i Twojej rodziny! Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferta deweloperska. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne 3 kondygnacyjne segmenty w miejscowości Radzymin. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w topowej lokalizacji Mieszkanie wykończone i urządzone w wysokim standardzie, w sąsiedztwie dzielnicy Podzamcze, nieopodal marketu Auchan, dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł80,30 m² 7 471,98 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 80,3 m z loggią i parkingiem - Nowy Fordon / Przylesie, ul. Mikołaja Bołtucia Na sprzedaż komfortowe, doskonale zaprojektowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

12 300 000 zł60 000 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta obejumuje trzy działki o łącznej powierzchni 60000 m 2 położone w Kroczymiechu - Gmina Chrzanów. Dojazd drogą asfaltową, wszystkie media w drodze, odległość od autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł10 182 m² 294,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest urokliwa działka budowlana w sąsiedztwie lasu Działka z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe. Działka: - budowlana - kształt: prostokąt - płaska, nie.

Szczegóły ogłoszenia

460 980 zł35,46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,46 mkw usytuowane na X piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 967 zł51,97 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł5 330 m² 750,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż - działka pod zabudowę wielorodzinną | reda Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 330 m , przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł55,50 m² 10 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje gotowe do zamieszkania Zapraszam do zakupu mieszkania , które znajduje się w świetnym punkcie miasta i łączy w sobie funkcjonalność i wygodę. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 554 000 zł42 169 m² 36,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka rolno-produkcyjno-usługowa w Jasienicy koło Bielska-Białej Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-produkcyjno-usługową o powierzchni 4, 2169 ha, klasie ziemi: rivb, psiv, psv, lsiv,.

Szczegóły ogłoszenia

82 900 zł851 m² 97,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prywatna enklawa zaledwie 11 min od Kołobrzegu! Odkryj idealną lokalizację pod budowę wymarzonego domu lub prestiżowego second-home. Poczuj bliskość bałtyckich fal i energię Kołobrzegu -.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł2 080 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż atrakcyjne budowlane działki nad morzem! Zlokalizowane na nadmorskiej wyspie Wolin, pomiędzy droga krajową Dziwnów - Międzywodzie, a Zalewem Kamieńskim. Dojazd od północnej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 384 600 zł161,14 m² 8 592,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:759 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 161 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 759 m2, w spokojnym rejonie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 130 zł72,90 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, w stanie deweloperskim, zlokalizowane na czwartym piętrze w bloku z windą. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

492 800 zł1 408 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna w Powidzu - 350m od linii brzegowej! Nieruchomość w linii prostej od plaży wojskowej w Przybrodzinie nad J. Powidzkim. Ze względu na drugi stopień czystości wody,.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł680 m² 13 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:616 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bardzo dobrze prosperujący biznes turystyczny nad morzem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

440 000 zł4 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę inwestycyjną pod budownictwo jednorodzinne na ul. Pogodnej. - spokojna okolica - szybki dojazd - w sąsiedztwie działki po 600 m2 więc istnieje jest możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:805 m²

Wyjątkowa oferta - dom Z potencjałem W jednej Z najlepszych dzielnic - nowy sącz, ul. Ogrodowa - 240 m na działce 8 ar Szukasz przestronnego domu w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 126 m² 488,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka z prądem oraz dostępnymi mediami Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży pięknej działki budowlanej o powierzchni 1126 m2 w Szymanowie, tuż nad Widawą. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w otoczeniu lasu- komfort i cisza! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykończonego domu, zaprojektowanego z myślą o wygodzie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł46 m² 19 543,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , znajdujące się w Gdańsku, w dzielnicy Siedlce, w centralnej części Gdańska, z szybkim dojazdem zarówno do Śródmieścia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 000 zł123,36 m² 8 504 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w Bąkowie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł169,21 m² 3 486,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oto oferta domu w zabudowie bliźniaczej, która może Cię zainteresować: szukasz nowego, komfortowego i przestronnego domu dla swojej rodziny? Chcesz zamieszkać w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Rydzyna,wielkopolskie

850 000 zł415 m² 2 048,19 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu rydzyna - kamienica Z potencjałem Nieruchomość z ogromnym potencjałem: idealna na adaptacje pod działalność gospodarczą lub.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o układzie 3+1, położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze niskiego bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 50m atrakcyjna lokalizacja! Szukasz przestrzeni dla swojego biznesu? Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 50 m idealny pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł987 m² 405,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trójka Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną o powierzchni 987 m2 położoną nad jeziorem w malowniczej, cichej części Skrzynek koło Poznania. Ta oferta jest skierowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 794 990 zł120,50 m² 14 896,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Prestiżowa rezydencja | Wola Justowska | 120 m | Inteligentny Dom i Rekuperacja Zapraszam do odkrycia ekskluzywnej enklawy w samym sercu Woli Justowskiej. To nie jest po prostu kolejna.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł34 m² 14 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kup i zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament w malowniczej miejscowości Mielno. Znajduje się on na pierwszym piętrze, usytułowany między.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53,84 m² 7 800,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie - w urokliwej części Ligoty na ulicy Księdza Biskupa Teofila Bromboszcza. Informacje podstawowe: powierzchnia 53,84m2 plus duże pomieszczenie piwniczne przypisane.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł16 550 m² 47,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży wyjątkowej działki inwestycyjnej z malowniczym stawem Lokalizacja: jasień, gmina Czempiń Opis nieruchomości: oferujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjną działkę inwestycyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł140 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika! Na sprzedaż 3 Nowe z 2025 roku domy- osiedle Kwiatowe Małomice. Stan deweloperski podwyższony ( Ściany szpachlowane i malowane na biało oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł4 540 m² 878,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o pow. 4 540 m2 zlokalizowana w Busku-Zdroju, zabudowana halą o pow. ok. 2500 m2. Hala przeznaczona do rozbiórki. Teren do odzyskania pod nowoczesną zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł22,30 m² 9 865,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego na Brochowie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł73,90 m² 7 442,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Chcesz mieć blisko do Lasu Łagiewnickiego? To nieruchomość dla Ciebie. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,9 m , w spokojnej, zielonej okolicy Radogoszcz Wschód.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane Płońsk, ul. Płocka Na sprzedaż 4 działki budowlane zlokalizowane przy ul. Płockiej w Płońsku, w zielonej, dobrze skomunikowanej części miasta. Działki objęte są.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij