dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 215 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 499 000 zł122,18 m² 12 268,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 łącznie można uzyskać aż 151,48m2 dom!. Dom zbudowany na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł1 842 m² 146,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1842 m , położona w spokojnej i malowniczej części Porąbki przy ul. Centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł108 m² 7 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Bobrowniki - Rogoźnik Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 108 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł700 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę rolno- budowlaną w miejscowości oddalonej o 7 km od Nowogardu, dojazd jest drogą asfaltową. Nieruchomość o powierzchni 700 m2 i kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł70,08 m² 11 258,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

! nowa niższa cena 789 000 pln! Na sprzedaż duże nowoczesne, umeblowane trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą, znajdujące się w Warzymicach. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł46,50 m² 7 849,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-3 (2 pokoje z kuchnią). Mieszkanie o powierzchni 46,5 m położone jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł173,60 m² 4 550,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:382 m²

Do sprzedaży obiekt użytkowy o powierzchni 173,6 m2, z przeznaczeniem na działalność usługowo-biurową, znajdujący się w Opolu, dzielnica Nowa Wieś Królewska Nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł41,30 m² 1 937,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. śląskim, w powiecie bytomskim przy ul. Kopalnianej 5/3.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54,61 m² 14 466,21 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 54,61 m z tarasem o powierzchni 37,08 m , zlokalizowane na 5. piętrze prestiżowej inwestycji Centaurus w samym sercu Olsztyna przy.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł74,38 m² 4 019,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74,38m2 położone na pierwszym piętrze kameralnego bloku to idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, wygodę i bliskość natury. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

934 000 zł110,61 m² 8 444,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Kameralne i funkcjonalne domy w Poznaniu - tylko 5 minut od Ronda Rataje. Budowa dwóch pierwszych domów już się rozpoczęła - najlepszy moment na dopasowanie lokalu do Twoich potrzeb. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 686 zł54,41 m² 8 319,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania, z rozwiniętą infrastrukturą w pobliżu i wygodnym dojazdem do centrum? Ta oferta może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł28 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek został wzniesiony w 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Zaręby,mazowieckie

1 500 000 zł140 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 760 m²

Do sprzedaży siedlisko Z domem wolnostojącym na dużej działce o powierzchni 1,376 ha, w Zarębach, gmina Żabia Wola. Dom z 2003 roku, ładnie urządzony, zadbany. Parter domu: salon.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł22 300 m² 5,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zaproponuj cenę! Na sprzedaż grunt rolny w miejscowości Suliradzice gmina Krośnice 2,23 ha w jednym kawałku na 4 numerach. Klasa ziemi IV i IV b Działki:   .

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł62,70 m² 5 500,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na ul. Juliusza Słowackiego w Ostrowcu Św. To przestronne, widne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

341 500 zł1 366 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane - Gostyń, powiat mikołowski Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w Gostyni przy ul. Wojciecha Drzymały (powiat mikołowski) o łącznej powierzchni 1366.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł14 313 m² 13,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o pow 1,4 ha zlokalizowaną w miejscowości Żeliszew Podkościelny gmina Kotuń pow. siedlecki. Działka zlokalizowana jest poza zwartą zabudowa wsi ale.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł600 m² 6 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość z możliwością wykorzystania na np. pensjonat, hotel ,prywatną klinikę. Lokalizacja: dom/pensjonat znajduje się przy ulicy Heliosa w miejscowości Gdańsk Kowale. Dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł250 m² 9 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:453 m²

Oferujemy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość zabudowaną domem jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o pow. 250 m w prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,18 m² 10 389,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pok na 2 piętrze w budynku z 2024r. z windą w Bolszewie przy ul. Nasturcjowej, pod klucz! Zobacz mieszkanie bez wychodzenia z domu, skorzystaj z wirtualnego.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł142,03 m² 7 033,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Trzyletni dom w pełni wyposażony,z pięknym widokiem. Czeka właśnie na Ciebie! Mam przyjemność zaoferować Państwu dom jednorodzinny w pełni wyposażony. Gotowy do zamieszkania! Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

3 904 600 zł11 156 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Szanowni Państwo Zapraszamy do zakupu dużej działki o przeznaczeniu usługowo-mieszkaniowym położonej w rejonie Jeziorek Północnych/ Krasnowoli. Nieruchomość objęta planem miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 254 477 zł128,23 m² 25 380 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Gotowy do odbioru | Nowoczesne osiedle z salą fitness i tężnią solankową | 2 miejsca w hali garażowej i 2 komórki lokatorskie | Przyznany certyfikat breeam 5 pokojowy apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł58,62 m² 21 153,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament położony w 5-gwiazdkowym Marine Hotel w Kołobrzegu. Luksusowy, słoneczny , klimatyzowany apartament umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

523 000 zł74,70 m² 7 001 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 74,70m2 zlokalizowane w okolicy ul. Jamnickiej w Nowym Sączu. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, oraz przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy kompleksowo wyremontowane mieszkanie w bardzo dobrej okolicy. Spokojna część dzielnicy Biały Kamień, kilka minut spacerem od Szczawna, blisko las oraz Wzgórze Gedymina.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł262,81 m² 6 464,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Dom z potencjałem w prestiżowej dzielnicy Gdyni. Zapraszamy do oglądania nieruchomość położonej w Gdyni Małym Kacku przy ul. Kowieńskiej- doskonale skomunikowanej, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł100 m² 3 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:439 m²

Na sprzedaż oferuję wolnostojaca nieruchomość o powierzchni użytkowej 100 m2 zlokalizowaną w spokojnej miejscowości Grodziszcze. Posadowiana na działce 432m Składającą się z: parter. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 755 zł50,27 m² 13 541,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

# zakup od dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mamy w ofercie wszystkie etapy tej inwestycji - Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . Zamieszkaj tam, gdzie idea.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 160 zł84,10 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe Apartamenty Active Natura z ogródkiem. To prestiżowa inwestycja usytuowana Kielce, ( Maciejówka ) 6km od centrum. Sprzedaż inwestycji oferowana jest w systemie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł181 m² 4 640,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 181,70m2, który znajduje się na parterze z wejściem bezpośrednio z ulicy. W lokalu znajduję się pomieszczenie handlowe, magazynowe,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe Legnica, os. Piekary B, ul. Batalionu Parasol Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania o powierzchni 65 m , usytuowanego na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 111 zł43,74 m² 21 538,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

NA sprzedaż Apartament w prestiżowej inwestycji wykonanej w najwyższym standardzie w topowej lokalizacji Krakowa -to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, design, dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł90 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 722 m²

Dom w Przewrotnem z działką o powierzchni 27,22ar Oferujemy na sprzedaż przestronny i solidnie wybudowany dom jednorodzinny położony w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł62,20 m² 5 868,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,20 m , położone na wysokim parterze w zadbanym bloku przy ul. Wawelskiej w Pile. Lokal o bardzo funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 500 zł13 329 m² 115,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna mieszkaniowo-usługowa, bierkowo, 13 329m2. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Bierkowie, tuż obok Słupska. Działki o łącznej powierzchni 13.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł4 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

4000m2. Lokalizacja - Golub - Dobrzyń wjazd od ul. Kamiennej. uzbrojenie - prąd , wodociąg, kanalizacja przeznaczenie - mpzp, usługi, handel, plac składowy, budynek biurowy. odległość od: toruń - 39.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł500 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mintproperty ma przyjemność przedstawić działkę budowlaną o powierzchni 5 ar w Krakowie Bronowicach. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego całość działki jest.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

800 000 zł131 m² 6 106,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom parterowy, wolnostojący - przyłęki. Polecam wygodny dom o powierzchni całkowitej 131 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł11 089 m² 126,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1,1089 ha położona na granicy Kołobrzegu i Niekanina. Teren nieogrodzony, kształtem zbliżony do trapezu. Wymiary: 104 m x 102 m. Dojazd.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij