dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

740 000 zł52,41 m² 14 119 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe na bemowie | 52,41 m | zielona okolica przy wat opis Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,41 m , położone na parterze odnowionego.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 057 m² 159,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Witam chciałabym Państwu zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Psarskie w gminie Psarskie. Działka ma kształt nieregularny. Powierzchnia całkowita tej działki wynosi 1057m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł49 m² 13 877,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,96 m (ok. 56 m po podłodze), położone w nowoczesnym budynku z 2021 roku, na zamkniętym i zadbanym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł173,25 m² 8 023,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w Częstochowie. Dom ma powierzchnię użytkową ok 173.25m i położony jest na działce o pow. 996m. W skład domu wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł175 m² 10 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Do sprzedaży dom z 2000 r. o powierzchni użytkowej ok. 175m, posadowiony na pięknie zagospodarowanej, zapewniającej prywatność działce o powierzchni 1116mkw. Wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 206 zł39,27 m² 10 496,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 260 m² 126,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Można ubiegać się o warunki zabudowy, przed podziałem działki były one przyznane. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 12.6 ar (1260m2) położona w miejscowości Nisko. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł52,36 m² 11 440,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe w budynku dwu lokalowym położone we Wrocławiu na Wojnowie. Mieszkanie składa się z: - pokój z aneksem kuchennym - pokój - łazienka, - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł69 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Borek fałęcki! mieszkanie z ogródkiem i garażem (21 m kw ). Usytuowane na piętrze w segmencie bliźniaka na cichym osiedlu domów jednorodzinnych, w pobliżu dużego terenu.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł41 m² 17 682,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 41 m2 zlokalizowany na poziomie I piętra w niskim III kondygnacyjnym budynku rekreacyjno wypoczynkowym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł78,45 m² 5 723,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzypokojowe mieszkanie przy ul. Okrzei w Jeleniej Górze. Powierzchna całkowita wynosi 78,45, użytkowa to 70,04 m2, na którą składają się: 3 przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł4 480 m² 41,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państu grunt w otoczeniu natury. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4480m2, wydane warunki zabudowy - położona w Gutowie, w gminie Zławieś.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł60,10 m² 3 810,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe Radwanki k. Bobolic Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w spokojnej miejscowości Radwanki.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł19,88 m² 12 072,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Inwestycyjny apartament hotelowy - Gwarantowany dochód pasywny - Wojcieszyce, hotel Kyriad Karkonosze *** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę na wyłączność - apartament hotelowy.

Szczegóły ogłoszenia

186 186 zł1 001 m² 186 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiam Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną w świetnej lokalizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 500 zł420,10 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal biurowy, o powierzchni 420,10m2, znajdujący się w centrum Rzeszowa przy ulicy Kraszewskiego 2. Sprzedawana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł100 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! Kama Nieruchomości z dumą prezentuje Państwu wyjątkową okazję - funkcjonalny dom wolnostojący z 2018 roku, z w pełni wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł731 m² 2 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek w stanie surowym otwartym w centrum Tarnowa przy ulicy Westerplatte. Budynek o łącznej powierzchni 731 m2, położony w ciągu pawilonów handowo-usługowych. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Skępe

Skępe,kujawsko-pomorskie

1 990 000 zł234,96 m² 8 469,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:19 500 m²

Ekskluzywna posiadłość wellness. Stwórz butikowe spa lub retreat jogowy. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje wyjątkową posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł80 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:796 m²

Dom przy Rynku 30 w Majdanie Królewskim Twoje płótno do wielkich zmian Marzysz o tym, by nadać budynkowi drugie życie i stworzyć przestrzeń dokładnie taką, o jakiej zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,28 m² 9 037,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:125 m²

Dom w zabudowie Szeregowej przy ulicy Rozmarynowej w Częstochowie gotowy do zamieszkania! Inwestycja mieści się w Częstochowie - miejscu zacisznym i ustronnym, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 940 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, drewniany dom jednorodzinny położony w miejscowości Bączal Dolny (woj. podkarpackie, powiat jasielski, gmina Skołyszyn). Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:469 m²

Kontakt:   Mateusz Geszczyński Na sprzedaż dwa domy W centrum koronowa! Nieruchomość położona jest w centrum Koronowa - idealne miejsce na prowadzenie usług! Na nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 000 zł214,72 m² 6 752,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:434 m²

0% prowizji od kupującego! Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie! Do sprzedania wolnostojący dom jednorodzinny położony w miejscowości Brzezie gm. Zabierzów. Dom o pow. całkowitej 214,72.

Szczegóły ogłoszenia

241 000 zł3 440 m² 70,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży kompleks pięknie położonych działek z warunkami zabudowy. Działki położone na obrzeżach wsi Patryki. Wieś warmińska położona w gminie Purda powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 152 zł94,75 m² 8 254,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez prowizji ze strony kupującego! Na sprzedaż oferujemy dom na najnowszej inwestycji Barona Residence w zabudowie szeregowej w dzielnicy Szczepanowice. Znajduje się on na działce.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł91,16 m² 6 570,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyjątkowa Oferta Domów w Stanie Deweloperskim w Mielcu. Powierzchnia: 91 m2 | Cena: 599 000 pln dla biura. Zamieszkaj w Spokoju i Komforcie. Zapraszamy do zakupu domów w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł36,70 m² 9 591,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Lublinie przy ul. Odlewniczej, 2-pokojowe, o powierzchni 36,7m , na II piętrze w bloku IV-piętrowym. Ogrzewanie oraz woda ciepła z sieci miejskiej. Jeden pokój przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Strzyżewie Kościelnym - oddalona 9km od Gniezna z szybkim dojazdem do obwodnicy łączącej drogę ekspresową S-5 Poznań - Bydgoszcz. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł169 m² 4 733,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny wolnostojący dom o powierzchni 169 m zlokalizowany przy ulicy Starowiejskiej w Rzeszowie. Dom w stanie surowym usytuowany jest na dużej 11 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł5 157 m² 184,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży dużej działki położonej 10 km od Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni 51,57ar w kształcie zbliżonym do trójkąta, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł109 607 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż Teren leśny o łącznej pow. niespełna 11hektarów Obręb Wyszowate gmina Miłki powiat Giżycki Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zalesiona składająca się z 5 działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł94 m² 16 968,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 031 m²

Wyjątkowy dom z klimatem i ogromnym potencjałem na dużej, pięknie zagospodarowanej działce z możliwością rozbudowy. Ten dom od pierwszego spojrzenia emanuje solidnością, ciepłem.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł360 m² 1 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:630 m²

Przedstawiam nieruchomość w spokojnej i zielonej okolicy Kobylej Góry, otoczonej lasami i naturalną przestrzenią, zaledwie 7,5 km od Ostrzeszowa i 2 km od malowniczego Zalewu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł63,53 m² 14 937,82 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mint Property prezentuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,53 m2 położone w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, przy ul. Polonijna, w nowoczesnej inwestycji Osiedle Polonijna.

Szczegóły ogłoszenia

608 758 zł57,43 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 57,28 mkw usytuowane na VI piętrze w III etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 999 zł139,68 m² 7 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

0% prowizji | 0% pcc Zakup możliwy dla obywateli spoza Unii Europejskiej bez zezwolenia mswia. Do końca marca obowiązuje promocja 100 000zł. Aktualnie na sprzedaż 2 nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

293 020 zł1 274 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W dobrzyniewie dużym Polecamy Państwu atrakcyjną działkę położoną w malowniczej miejscowości Dobrzyniewo Duże , gmina Dobrzyniewo Duże. Oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 772 zł42,91 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B8 Powierzchnia 42,91 m2, piętro - Parter 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój balkon 7,02.

Szczegóły ogłoszenia

801 372 zł37,30 m² 21 484,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru | Stan deweloperski | Nowe osiedle | Bez prowizji od kupującego Przedmiotem oferty jest przestronne 37,3 m mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze nowo wybudowanego osiedla na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł110 m² 7 809,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w szeregowcu w Rumii nieruchomość: przestronne i niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 98 m ,.