dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

344 000 zł4 300 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż piękną, widokową działkę budowlaną o regularnym kształcie i powierzchni 43 ary. Działka zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł27,49 m² 10 112,77 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena 278000! atrakcyjna kawalerka osiedle tysiąclecia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kawalerki o powierzchni 27,49 m , położonej na 1 piętrze, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł10 424 m² 33,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż w gminie Konopiska w miejscowości Wąsosz około 20 minut od Centrum Częstochowy, w sąsiedztwie terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 260 000 zł3 600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek oferują działkę inwestycyjno - budowlaną w Szklarskiej Porębie. Działka o powierzchni 3600 m2, położona w zacisznym miejscu z bardzo dobrym dojazdem z obu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 725 570 zł91,30 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Zalewo

Zalewo,warmińsko-mazurskie

240 000 zł1 300 m² 184,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł57,40 m² 6 533,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Okazja cenowa | 3 pokoje | 55,5 m | Złote Łany | Idealne dla młodych i rodzin Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł38,88 m² 19 290,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 38,88 m2 przy ulicy Belwederskiej 4. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z możliwością przekształcenia na dwa pokoje. Ulica Belwederska 4 na pograniczu Śródmieścia z Mokotowem, 5.

Szczegóły ogłoszenia

75 060 zł834 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy! działka o pow. 834 m2, położona w malowniczej miejscowości Kamionka oddalonej 17 km od centrum Zielonej Góry i 15 km od Nowogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł117 m² 11 871,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowoczesna szeregówka narożna 117 m Z ogrodem | wysoki standard | 2021 r. | 2 łazienki | Klimatyzacja | Fotowoltaika Na sprzedaż oferuję nowoczesny, narożny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł43 m² 9 765,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe , wykończone mieszkanie! mieszkanie, w którym dobrze się mieszka W miejscu, w którym dobrze się żyje- tego szukasz? tylko my mamy tą ofertę! Przedmiotem sprzedaży jest nowe.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł80 m² 10 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowy bezczynszowy apartament! kupujący nie płaci 2% pcc! II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż! Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł47,60 m² 9 348,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Nowoczesne, jasne mieszkanie z funkcjonalnym układem - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł18 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki rolne zlokalizowane w malowniczej miejscowości Dziesław, w gminie Ścinawa. To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących terenów pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł8 798 m² 181,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kompleks 10 słonecznych działek budowlanych przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną.( dopuszczalna zabudowa bliźniacza) Dostępna kanalizacja ,wodociąg, energia elektryczna. Piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

177 000 zł3 060 m² 57,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 177.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł820 m² 3 414,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Wyjątkowy obiekt inwestycyjny w malowniczym Zagórzu Śląskim! Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży obiektu o dużym potencjale, idealnego do prowadzenia hotelu,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł6 738 m² 16,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka franciszków - gmina strzyżewice Na sprzedaż działka położona w miejscowości Franciszków. Działka znajduje się w spokojnej okolicy ku końcu przylegająca do lasu. Sąsiedztwo to.

Szczegóły ogłoszenia

1 489 999 zł251,49 m² 5 924,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Dom o powierzchni 251m usytuowany na zadbanej i w pełni zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł394 m² 3 426,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Vestalia Property prezentuje: budynek użytkowy na sprzedaż - Olkusz, ul. Wspólna W ofercie Vestalia Property znajduje się funkcjonalny i doskonale utrzymany budynek użytkowy położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł222 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:439 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 220 m, usytuowany w doskonałej lokalizacji w Żyrardowie. Nieruchomość w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł95,50 m² 8 157,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie - enklawa na Żeromskiego Popularna lokalizacja i komfort jak w domu - to mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto z pewnością należy do wyjątkowych. Szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupując z nami dom/mieszkanie otrzymasz atrakcyjne rabaty na projekt wnętrz oraz wykończenie pod klucz. Oferta od Dewelopera. Bez pcc! Bez Prowizji! W ofercie mieszkania o pow. ok. 32mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł24 515 m² 199,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki o powierzchni całkowitej 2, 4515 ha , usytuowane w Strzegomiu przy Alei Wojska Polskiego, na którą składa się zgodnie z mpzp: - część działki.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47,79 m² 20 903,95 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż dwupoziomowy apartament zaprojektowany z dbałością o każdy detal, położony tuż przy porcie w Mrzeżynie z widokiem na rzekę i zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

217 650 zł4 353 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z dostępem do rzeki w powiecie Chojnickim gmina: czersk obręb Gotelp 3 Działka:   m2 rvi 1259m2 łv 601m2 pszvi 2923m2 Ls V 802m   m2 rvi 641m2 łv 1498m2 pszvi.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 000 zł597,84 m² 8 530,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Prezentujemy Państwu wyjątkową posiadłość z prywatnym parkiem i linią brzegową rzeki Wkry. Jest to wyjątkowe miejsce dla osób ceniących sobie bliski kontakt z przyrodą.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł47,05 m² 8 020,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie przy Starym Rynku w Łowiczu centrum, a jednocześnie cisza i spokój! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,05 m położone na 2 piętrze trzypiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

309 900 zł29,01 m² 10 682,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone mieszkanie w inwestycji Nowe Miasto Polesie - atal Zakup bez 2% podatku pcc lokalizacja, atlas Arena - 7min Dworzec Łódź Kaliska - 8min Park im. ks J. Poniatowskiego - 8min Park na Zdrowiu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł44 m² 13 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Jedna Z lepszych lokalizacji W dębkach-blisko morza, a jednocześnie cicho I spokojnie! Na sprzedaż apartament o powierzchni 44 m2 z 20-metrowym tarasem i komórką.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł950 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana. Doskonała lokalizacja, tylko 10km do Metra Ursynów oraz 7 km od p+r Aleja Krakowska, 2km Do Centrum Handlowego (Lidl, dino itp), 1,5 km do Szkoły Podstawowej, przedszkola. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł2 386 m² 142,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Starym Toruniu , na pograniczu z Rozgartami. Lokalizacja - Stary Toruń, ul. Cedrowa; - z odległością do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Osłowo

Osłowo,kujawsko-pomorskie

99 000 zł3 130 m² 31,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Osłowo, gmina Jeżewo, powiat świecki. Działka o powierzchni 3130 m2. Dla nieruchomości zostały Wydane Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł241 m² 2 697,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 610 m²

Zarezerwowano do 30.06.2026 Na sprzedaż dom jednorodzinny położony przy ulicy Sikorskiego w Wykrotach. Budynek usytuowany na dużej, atrakcyjnej działce o powierzchni 3610 m2. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł245 m² 8 122,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

*** piękny dom*** cicha okolica ***stan idealny ***umeblowany***do wprowadzenia***tylko 8 km od białegostoku*** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację wolno stojącego domu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko w Biurze Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Cena do negocjacji. Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w klimatycznym miejscu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

535 500 zł85,82 m² 6 239,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: łukasz Duracz tel.   Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Kopernika, w rewitalizowanej części Starego Polesia, jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł744 m² 133,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z widokiem w Świnnej, ul. Miodowa Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 744 m , położona w miejscowości Świnna (powiat żywiecki), przy ulicy Miodowej.