dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

180 000 zł945 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 945 m2 położoną w miejscowości Jaworznia gmina Piekoszów. Specyfikacja działki: - powierzchnia:945m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł162,97 m² 3 061,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poddasze Z potencjałem inwestycyjnym Promocja - kup do końca listopada w cenie 499 000 pln. Klimatyczne wnętrze | Przestronne | Historyczna kamienica | Położone w sercu Wildy | Dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,20 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,20m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,90 m² 6 728,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej około 48,9 m2, położone na IV piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł951 m² 757,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa o pow 951m2 położona w bardzo czytelnej lokalizacji , doskonale skomunikowana, szer 20m2 dł 48m,.z pozwoleniem na budowę budynku handlowo=biurowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem Do sprzedania działka budowlana w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 3000 m2. Działka z wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł113,27 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 799 zł60,95 m² 14 910,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Wokół budownicto wielorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

3 929 400 zł6 660 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o pow. 0,7 ha bezpośrednio przy węźle Kobyłka trasy S8 - trasie wylotowej z Warszawy na wschód. Nieruchomość oddalona zaledwie 9km.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 935 zł42,48 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o idealnym miejscu do życia, które łączy komfort nowoczesności z urokiem natury? Z radością informujemy o rozpoczęciu rezerwacji mieszkań w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł350 m² 15 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:360 m²

Unikatowy dom W pierwszej linii od morza - gdynia orłowo Wyjątkowa lokalizacja | Widok na Kępę Redłowską i Zatokę | Pierwsza linia brzegowa | Prestiżowa dzielnica | Potencjał aranżacyjny |.

Szczegóły ogłoszenia

2 357 700 zł15 718 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przemysłowo - usługowa możliwość działalności związanej Z odpadami Teren o powierzchni ponad 1,5 ha, wymiary działki 75x209 Do sprzedania działka objęta miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

123 000 zł820 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nasza oferta to pięknie położony kompleks działek w miejscowości Szubin Wieś w pobliżu Szubin. Usytuowanie tej kolonii działek predysponuje ją do inwestycji w zaciszne i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

271 730 zł937 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działki zlokalizowane przy ul. Bolesława Leśmiana. Pozostały już tylko 2 działki budowlane na sprzedaż. W ofercie działki oznaczone na zdjęciu numerami: 1. dz. nr 2/27.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lubin,dolnośląskie

379 000 zł131,23 m² 2 888,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjna cena 379 tyś zł - segment środkowy! Obora - gm. Lubin Oferujemy Państwu do sprzedaży nowoczesne trzy segmenty w zabudowie szeregowej w stanie surowym otwartym z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł4 157 m² 300,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 4 157.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,64 m² 14 395,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, umeblowane i wyposażone 3 pokoje z balkonem | Garaż | Bez pcc Prezentujemy na sprzedaż zupełnie nowe, kompleksowo wyposażone 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł63 m² 8 253,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe z pełnym wyposażeniem i klimatyzacją. Lokalizacja: katowice Piotrowice ul. Szewska Mieszkanie o powierzchni 63,41 m2, 4 piętro w bloku 4 piętrowym. Zdecydowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

73 000 zł1 199 m² 60,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu nieruchomości nr 1379/5 am 2 położonej w obrębie Olszyna, gm. m. Olszyna ,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł92,50 m² 8 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,5m2 z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - Rzeszów, os.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł52 m² 8 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym w Bolesławcu przy ul. Staroszkolnej. Oferta dotyczy: lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł4 500 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

***działka budowlana blisko jeziora*** Serdecznie zapraszamy na bezpłatną prezentację działki w malowniczej miejscowości Tobołowo, położonej w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Nowiny,lubelskie

299 000 zł82 m² 3 646,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:996 m²

Na sprzedaż: urokliwe siedlisko z domem i sadem - Nowiny koło Chełma Cena: 299 000 zł (do negocjacji) Lokalizacja: nowiny, powiat chełmski, woj. lubelskie Opis nieruchomości Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 727 760 zł150,24 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 150,24 m2 z dużym tarasem w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

87 850 zł675 m² 130,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

##### kontakt agata mrożek   #### działka budowlana razem Z udziałem W działce drogowej, położona W pięknym miejscu dla osób pragnących mieszkać Z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł158,50 m² 7 255,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu! opis mieszkania: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 153m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł53 m² 11 283,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny i gotowy do wprowadzenia lokal usługowy o powierzchni 53 m , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalnego w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 800 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1800 m (18a) , zlokalizowaną w miejscowości Bobrowniki, gmina Sieradz. Działka jest idealną propozycją dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł149 m² 8 053,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom do własnej aranżacji w Borkowie. Bez pcc, bez prowizji. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów. Doskonała lokalizacja - bliskość przedszkola, żłobków, sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37,25 m² 14 899,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jednopoziomowe dwupokojowe mieszkanie 37,25m2 Mieszkanie po remoncie z kominkiem, usytuowane na parterze, może służyć również jako kancelaria, biuro, gabinet. * wysoki parter kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,30 m² 6 450,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1889

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż idealne mieszkanie dla singla lub pary. To przytulna kawalerka położona w centrum miasta w zadbanej kamienicy (oficyna), a w dodatku.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł111,78 m² 5 814,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne mieszkanie usytuowane na parterze w odnowionej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym Centrum Wałbrzyskiego Starego Zdroju, na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada oraz Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

175 000 zł67,40 m² 2 596,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Hiszpania Apartamenty w wielu miejscach na wybrzeżu Hiszpanii w pobliżu plaż lub bezpośrednim sąsiedztwie. Przewidywana data zakończenia tej inwestycji: marzec 2023. Podane ceny netto.

Szczegóły ogłoszenia

292 600 zł2 926 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z linią brzegową stawu - Szczodrowo Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2926 m , położona w malowniczej miejscowości Szczodrowo,.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł100 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:665 m²

(Symbol Orzeszkowej) dom na sprzedażstargard, mieszkanie w domu wolnostojącym drukuj drukuj ofertę zapytaj zapytaj O ofertę obserwuj ofertę obserwuj ofertę Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł583,18 m² 4 287 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: - nieruchomość z historią - nieruchomość idealna pod firmę - pod przedszkole - pod dom opieki -.

Szczegóły ogłoszenia

1 820 000 zł36,35 m² 50 068,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Top lokalizacja! niepowtarzalny apartament! Prestiżowy trzypokojowy apartament w pierwszej linii zabudowy od morza! Apartament zaprojektowany w nowoczesnym stylu z tarasem ze szklaną.

Szczegóły ogłoszenia

132 000 zł1 200 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okolice Polanicy Zdrój - Szczytna. Malownicza działka o powierzchni 1200 m kw. (możliwość kupienia większej działki lub dodatkowo działki sąsiedniej) przeznaczona na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł158 m² 6 006,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż przestronna nieruchomość wraz z ogródkiem, garażem i przynależnym miejscem postojowym w Wieliczce. Mieszkanie usytuowany jest na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł72,70 m² 2 352,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość położoną w woj. Śląskim, gminie Częstochowa przy ul. Mochnackiego 2c/6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 963 zł65,91 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65,91 m2 w stanie deweloperskim na osiedlu Stawki w Toruniu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego budynku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij