dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

797 000 zł290 m² 2 748,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 990 m²

Na sprzedaż przestronny, solidny dom idealny dla dużej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość oferuje aż 8 ustawnych pokoi, co daje wiele możliwości aranżacyjnych zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 697 900 zł163 m² 10 416,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Nowoczesna Bryła i przemyślane wnętrze. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący Parterowy o powierzchni ok. 163m2, usytuowany na dużej, ładnej działce w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 087 m² 197,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1087 m , położona w miejscowości Dzikowo, gmina Obrowo, powiat toruński przy ulicy Iglastej. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł700 m² 221,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 700 m2 zlokalizowana w miejscowości Piaseczno gm. Ludwin - Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Zagospodarowanie terenu: na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

9 400 000 zł950 m² 9 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

NA sprzedaż komfortowy pensjonat W karpaczu Z 17 pokojami I mieszkaniem właścicielskim lokalizacja: pensjonat położony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

622 250 zł50 m² 12 445 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do zamieszkania mieszkanie z tarasem, ogródkiem na początku ul. Kwiatkowskiego. Idealne pod wynajem. Może być również użytkowane jako biuro, gabinet itp. ponieważ wejście jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 68,07 m2 z indywidualny garażem przy ul. Tkackiej. Apartamenty są.

Szczegóły ogłoszenia

12 800 000 zł16 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę usługową, która znajduje się ona w Milanówku :teren znajduje się przy trasie wojewódzkiej Warszawa- grodzisk Maz - droga 719 z trzema wjazdami,Działka cena: 800 zł/m2.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64,80 m² 8 472,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne, bardzo widne mieszkanie o powierzchni 64,8 m . Zlokalizowane jest przy ulicy Rycerskiej w Lublinie na 3. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest dwustronne:.

Szczegóły ogłoszenia

84 983 zł1 700 m² 49,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lutcza - działka budowlana z warunkami zabudowy w drugim rzędzie zabudowy o powierzchni ok. 17 arów w bardzo ładnym, widokowym miejscu; wjazd na działkę drogą wewnętrzną; prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

2 062 487 zł70,73 m² 29 160 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyspa Spichrzów - idealna lokalizacja w samym sercu Gdańska. Atuty: bezpośredni widok na Motławę oraz marinę jachtową najbardziej prestiżowa lokalizacja w Gdańsku inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł355 m² 2 532,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący w Częstochowie w dzielnicy Grabówka. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 355 m2, położony na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł110 m² 21 772,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 110 metrowy apartament z tarasem blisko 23 m2 na sprzedaż w kameralnym budynku położonym przy ulicy Lema z widokiem na Tauron Arenę. Apartament Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł37 m² 15 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Livinder prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym, nowoczesnym bloku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł46,58 m² 11 485,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukając mieszkania na pewno natrafiłeś na oferty mieszkań wykończonych przez flipera. Spokojnie - to nie ten przypadek. Ślicznie urządzone, 2-pokojowe mieszkanie, w nowym bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł90,66 m² 9 695,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Wyłączny Opiekun Oferty: robert Kordowski   Tylko w sdp Nieruchomości! Trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90,66 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 623 m² 138,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1623 m2 usytuowana w bardzo bliskiej odległości od lasu. Urokliwe miejsce, w pobliżu domki jednorodzinne. Działka częściowo ogrodzona. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł38,19 m² 15 161,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2% Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji w dzielnicy Ruczaj. To 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,19 m2 położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

148 695 zł1 293 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości M2 Estate oferuje na sprzedaż dwie działki budowlane sprzedawane łącznie, położone w atrakcyjnej i rozwijającej się miejscowości Jonkowo (powiat olsztyński).

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł86 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atuty: - mieszkanie i kamienica po generalnym remoncie - Duży metraż i potencjał aranżacyjny - Świetna lokalizacja - blisko centrum, a zarazem kameralnie - Możliwość różnorodnego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł907 m² 263,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ciągle przeszukujesz portale licząc na znalezienie idealnej działki? Zatrzymaj się, możliwe, że ta 907 m2 działka budowlana zlokalizowana w Rybniku-Orzepowicach to teren pod Twój dom. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł68,96 m² 12 035,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: katarzyna Kuśmierz tel.   lokalizacja: lipa Piotrowska to jedno z najbardziej urokliwych i spokojnych miejsc we Wrocławiu, które idealnie nadaje się dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł119 m² 7 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszamy na prezentację nowych domów na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Dom nr 2a ma 119m2 i składa się z: na parterze: wiatrołap, salon z kuchnią, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę pod zabudowę na obrzeżach Gryfic. Nieruchomość o powierzchni 1000 m2 leży w kompleksie 25 działek. Przed podziałem działek na powyższy teren została wydana.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 078 m² 54,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zgodnie z uchwałą Rady Gminy bierzwnik znajduje się w obszarze oznaczonym terenem 3mn,U przeznaczonym na cele zabudowy mieszkalnej z dopuszczeniem usług .Zabudowa wolnostojąca,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł35,49 m² 13 806,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

**opis Apartamentu w Szklarskiej Porębie - Stan deweloperski** Przedstawiamy Państwu nowoczesny apartament o powierzchni 35,49 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze kameralnego obiektu,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł52,40 m² 5 725,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie Radzyń Podlaski, ul. Kocka Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na parterze w spokojnej, zielonej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł53,60 m² 4 104,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,60 m , zlokalizowane przy ul. Karpackiej w Łodzi (kurak). Mieszkanie przeznaczone jest do własnej aranżacji - brak mebli daje przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 724 zł48,66 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz dwupokojowego mieszkania z tarasem? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Przedstawiam Ci mieszkanie o powierzchni 48,66 m2, zlokalizowane na nowym osiedlu Atlantis Prestige Park 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 000 zł146,30 m² 2 802,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny), o powierzchni użytkowej 111 m2, w stanie surowym otwartym, zlokalizowany w zacisznej części Gorzycy. Jest to bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł43,28 m² 4 597,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i murowanym garażem, położone w Wałbrzychu- śródmieście. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

232 000 zł1 550 m² 149,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukają Państwo miejsca na budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy - ta oferta może być idealnym wyborem. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1550 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł45 m² 19 088,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowoczesnej inwestycji City Vibe przy ul. Myśliwskiej 66 w Krakowie. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł945 m² 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam do sprzedaży działkę pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 945 m2 położoną w miejscowości Jaworznia gmina Piekoszów. Specyfikacja działki: - powierzchnia:945m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł162,97 m² 3 061,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Poddasze Z potencjałem inwestycyjnym Promocja - kup do końca listopada w cenie 499 000 pln. Klimatyczne wnętrze | Przestronne | Historyczna kamienica | Położone w sercu Wildy | Dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł81,20 m² 6 145,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,20m2, zlokalizowane na parterze kamienicy w Wejherowie przy ulicy Sobieskiego. Opis nieruchomości: kamienica 3 - kondygnacyjna w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,90 m² 6 728,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej około 48,9 m2, położone na IV piętrze bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł951 m² 757,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlano-usługowa o pow 951m2 położona w bardzo czytelnej lokalizacji , doskonale skomunikowana, szer 20m2 dł 48m,.z pozwoleniem na budowę budynku handlowo=biurowego lub.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem Do sprzedania działka budowlana w Wałbrzychu w dzielnicy Podgórze o powierzchni 3000 m2. Działka z wydaną decyzją o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł113,27 m² 7 018,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

908 799 zł60,95 m² 14 910,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bez prowizji biura Polecam gotowy lokal usługowy zlokalizowany we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Lokal usytuowany jest na parterze, w budynku apartamentowym. Wokół budownicto wielorodzinne.