dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 310 ogłoszeń

690 000 zł80,12 m² 8 612,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł60,18 m² 15 437,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalność i styl w jednym - przemyślany układ pomieszczeń dla Twojej wygody a to wszytsko w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Mieszkanie te mieści się w sercu Bydgoszczy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł185,10 m² 6 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Marzysz o miejscu, gdzie cisza, spokój i bliskość natury spotykają się z komfortem? Odkryj przestrzeń, w której prestiżowa lokalizacja harmonizuje z kojącym szeptem natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji! biuro sprzedaży! Do sprzedania połówka bliźniaka w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce w miejscowości Chylice. Metoda tradycyjna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca m.in. z Witominem, redłowem, orłowem, karwinami, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka to cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł275 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Piękna rezydencja W centrum kobyłki Reprezentacyjna obszerna willa w otoczeniu dużego ogrodu. Teren 1330m2 urządzony; dużo zadbanej zieleni. Zaciszny taras i oczko wodne. Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł364 m² 9 887,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:640 m²

Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Kraków, tuż przy Rondzie Polsadu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

422 730 zł54,90 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Szukasz idealnego mieszkania dla Twojej rodziny w przystępnej cenie? Odkryj nowe osiedle w Koninku, niedaleko Poznania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

125 050 zł2 501 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2501 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

10 593 000 zł105 930 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną w Rewalu. Nieruchomość o łącznej powierzchni 105930 m2 składa się z dwóch działek leżących naprzeciwko siebie o powierzchni 105000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł55,20 m² 12 318,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

cena podlega negocjacji. Do sprzedania ładne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe położone przy ul. Obrońców Warszawy w Ożarowie. Niski budynek z przełomu lat 90/00, zadbany, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł49,13 m² 27 478,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Powiśle. , komfortowe 2- pokojowy apartament znajdujący się na parterze w 7- piętrowym budynku z 2012 roku. Na powierzchni 49 m2 znajduje się salon z otwartą kuchnią i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł340 m² 1 761,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów - Chyszów do sprzedania Hala, część budynku magazynowego o pow. 340 m2z ogromnym potencjałem i przeznaczeniem ;- pod szybki transport towarów , sprawna obsługa dostaw i wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł93,30 m² 3 386,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:922 m²

Połowa bliźniaka w ustronnym miejscu przy Jeziorze Dużym na zadrzewionej działce o powierzchni 920 m2. Bliźniak do remontu. Powierzchnia 93 m2. Plus piwnica i poddasze. Na parterze dwa.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł106 m² 3 962,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne trzypokojowe mieszkanie z werandą (drugie wejście z ogródka) na pierwszym piętrze kamienicy w centrum. Możliwość zmiany funkcji pomieszczeń. Klatka przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

1 209 000 zł9 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania ładna działka budowlana w miejscowości Budy Stare k/ Międzyborowa. Działka w kształcie trapezu o powierzchni 9300 m2 i bokach 40 m, 102 m, 182 m, i 191 m. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 896 zł66,24 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ostatnie mieszkanie W promocji! Ostatnie duże 3 pokoje, 66,24 m2 + balkon 4m2 Kameralna inwestycja III piętrowe apartamentowce, tylko 22 mieszkań. W tej inwestycji posiadam inne rozkłady.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Kuźniaki,świętokrzyskie

120 000 zł1 368 m² 87,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana (nr 429/4) o powierzchni 1368 m , położona w urokliwej miejscowości Kuźniaki, gm. Strawczyn. Działka znajduje się w obrębie nowo powstającego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

768 900 zł125 m² 6 151 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 782 246 zł137 m² 13 009,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 137 m2 posadowiony na działce - 180 m2. - 5 pokoi w tym: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 216 m² 180,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana 1216 m z widokiem na Karkonosze - tylko 7 km od Karpacza! Marzysz o własnym domu z widokiem na góry, w otoczeniu natury i z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł11 918 m² 268,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana z ok 100 metrową linią brzegową Jeziora Niegocin w prestiżowej inwestycji Mazury Residence Airpark & Marina Z przyjemnością oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,41 m² 12 020,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,60 m² 4 489,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Sprzedaż trzy pokojowego ( 64,60 m2 ) nietuzinkowego mieszkania o niepowtarzalnym charakterze, położonego na parterze w spokojnej części Białogardu. To oferta dla osób , które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł649 m² 801,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - działka budowlana 649 m , Mosty, ul. Na Wzgórzu, gmina Kosakowo Oferuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 649 m , położoną w spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł748 m² 159,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży działki budowlanej w Grzędzicach. Dojazd do działki utwardzoną drogą wewnętrzną lub bezpośrednio z drogi publicznej. Dla działki.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 400 m² 70,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 1400 m2. Klusy, gm. Orzysz, pow. Piski Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m położona w miejscowości Klusy (gm. Orzysz, pow. Piski). Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 000 zł702 m² 8 119,66 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam całoroczny, w pełni działający, nowy pensjonat w samym centrum Łeby. Idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej, w zakresie usług turystycznych , domu opieki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 376 000 zł221,47 m² 10 728,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Emmerson nieruchomości ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 221,47 m2, zlokalizowany na 1010m2 działki. Inwestycja, którą.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł2 087 m² 742,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 2000 m położona W szczyrku U stóp skrzycznego Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji u stóp.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Kłodzko ul. Wolności. Atrakcyjny dom na sprzedaż o pow. ok. 120 m.kw. położony na działce o pow. 556 m kw. Przyziemie : łazienka, dwie piwnice (możliwość przerobienia na pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł50 m² 25 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość inwestycyjną położoną w sercu Gdańska - Stare Miasto, ul. Św. Ducha. Nieruchomość: powierzchnia nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł350,05 m² 3 082,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 603 m²

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Biedaczów, otoczoną zielenią i spokojem podkarpackiego krajobrazu. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

940 986 zł63,50 m² 14 818,68 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Portowej | Zabłocie | Kraków Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkalny o powierzchni 51 m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze na osiedlu XXV lecia. Mieszkanie po remoncie , nadaje się do wprowadzenia. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z loggią Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 800 000 zł259,72 m² 10 780,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż - Nowoczesna willa w otoczeniu natury | Niemcz Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnej willi jednorodzinnej, która powstanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł3 988 m² 16,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży duża działka o powierzchni 3899 m . Nieruchomość położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej w miejscowości Zabytów, gmina Skierbieszów, powiat zamojski,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł1 832 m² 1 146,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki za sprzedaż. Do sprzedaży atrakcyjna działka 1832 m2 W regułach tylko 500m od granicy z warszawską dzielnicą ursus. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach 20m X 91,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sieradz,łódzkie

440 000 zł15 700 m² 28,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna o powierzchni 1,57 ha w jednym kawałku przy ul. Sienkiewicza w Sieradzu Teren położony jest bezpośrednio przy dw482, między Sieradzem a Zduńską Wolą Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł31 m² 6 096,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Opis nieruchomości - Legnica, ul. Chrobrego, stare Miasto Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie położone na IV piętrze zadbanej kamienicy w samym sercu Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 252 zł45,97 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja 22 mieszkań o powierzchni od 25,12 m do 83,11 m w dwóch budynkach z windą - zamknięte w nowoczesnej formie - ze wspólnym garażem podziemnym i komórkami.