dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 267 ogłoszeń

Działka, ul. Dworcowa

Sianów,zachodniopomorskie

114 000 zł800 m² 142,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Sianowie, ul. Dworcowa Na sprzedaż działka budowlana położona w Sianowie przy ulicy Dworcowej, w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do drogi S6 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł3 337 m² 49,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż urocza działka o powierzchni 3337 m2, położona na malowniczym Pojezierzu Gostynińskim. Usytuowana zaledwie 5 km od centrum Gostynina oferuje idealne połączenie bliskości miasta.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł360 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:10 003 m²

Na sprzedaż oferuję gotowy pomysł na życie z dala od zgiełku i pośpiechu. Obiekt - mogący pełnić funkcję domu z pokojami do wynajęcia dla turystów albo agroturystyki w dużą -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 194 000 zł133 m² 8 977,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Narożny dom Parter (o pow. 76 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,5 m2 - komunikacja z kl.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przepięknie położona nieruchomość w miejscowości Borzęcin Duży- działka rolna na tą chwilę bez prawa zabudowy w studium gminy Stare Babice z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice os. Tysiąclecia ul. Tysiąclecia - 45m2 / 3 pokoje Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej pożądanych katowickich lokalizacji! Cena do negocjacji we speak english Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł1 600 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Budach Zosinych. Na sprzedaż jest działka budowlana o powierzchni 1600 m zlokalizowana w Budach Zosinych. Cena wynosi 176 000 zł. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 000 zł1 713 m² 4 028,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 478 m²

Na sprzedaż, obiekt Handlowo - Usługowy alex, słupsk, centrum, ul. Tuwima, 6.900.000,-PLN Na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy ALEX dwukondygnacyjny znajdujący się w kompleksie dwóch galerii.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł246 m² 6 300,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 106 m²

Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 246m2 ( powierzchnia całkowita 311,20 m2) , posadowiony na działce o powierzchni 2106 m2 , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł212 m² 4 712,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Dom z tarasem i dostępem do jeziora Piechowice, gmina Dziemiany Wdzydzki Park Krajobrazowy to serce Kaszub miejsce, gdzie natura i spokój tworzą idealne warunki do życia. Właśnie tutaj,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Szukasz dużego 4 pokojowego mieszkania w Jeleniej Górze? Cenisz ciekawy rozkład pomieszczeń i możliwość własnej aranżacji? Nasza nowa oferta mieszkania na sprzedaż to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 010 000 zł95,14 m² 10 615,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich numer licencji pfrn 28425 tel.   Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,14 m2 z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

105 400 zł6 183 m² 17,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż uczciwa ziemia rolna, która była uprawiana i wróci do uprawy. Grunty klasy III i iva to nie jest piach, tylko ziemia, która pracuje, dobrze reaguje na zabiegi agrotechniczne.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł350 m² 714,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem mieszkalnym oraz garażem! - Ogródki działkowe "przystań" znajdują się na gdańskim Klukowie obok Osowy. - w bliskiej odległości znajduje się sklep.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 057 m² 376,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę o powierzchni 1057m2 usytuowaną w Zielonej Górze obręb Łężyca, bezpośrednio graniczącą z lasami Państwowymi. Dojazd drogą wewnętrzną bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 400 zł33,74 m² 11 807,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokoje z balkonem | spokojna okolica | Gdańsk Święty wojciech/lipce Na sprzedaż jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, położone w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł1 406 m² 284,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działki położone w Michałowicach tylko 11 km i tylko 14 min od skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada w Krakowie! Powierzchnia: 14,06 (I linia zabudowy), dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł36,71 m² 7 354,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

NA sprzedaż - przytulne 2-pokojowe mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji Słupsk, ul. Nad Śluzami | 36,71 m | Widok na rzekę | 1. piętro kamienicy po remoncie Na sprzedaż zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45 m² 17 556 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie prawie 45m2 do remontu. Mieszkanie na wygodnym pierwszym piętrze w bloku z widną. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie 60tys zł.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 499 m² 59,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, kościuszki koło Nowogardu ok. 50 km od Szczecina. Działka o pow. 1499 m2 położona na uboczu niewielkiej miejscowości Kościuszki. W odległości ok. 300 m od działki.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł76 m² 9 723,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: aleksandra Dzielnicka tel.   Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bielanach Wrocławskich Układ pomieszczeń: i poziom - pokój do pracy, salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

72 700 zł727 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne działki budowlane, zlokalizowane na Osiedlu Poznańskim w odległości ok.5 km od Centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż 15 działek o pow. od 727 m2 do 908.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Radom,mazowieckie

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż duży dom 300 m z potencjałem inwestycyjnym! W centrum miasta! Na sprzedaż przestronny, trzypiętrowy dom o powierzchni 300 m położony na działce 600 m przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł11 009 m² 399,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna! Obszar inwestycji: 11 009 m2 Powierzchnia zabudowy: 4 952 m2 Powierzchnia biologicznie czynna: 2 425 m2 lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Dąbrówka, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł163 m² 3 674,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:561 m²

Dom Z duszą I potencjałem Gołańcz, ul. Akacjowa 33. Powierzchnia domu: 163 m + garaż 18,3 m . Powierzchnia działki: 275 m . Powierzchnia drugiej działki do której przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł236 m² 6 313,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 232 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Korczyna dwa domy w zabudowie szeregowej, stanowiące doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja Osiedle Dolinki to jedna z popularnych i dobrze skomunikowanych dzielnic Gorzowa Wielkopolskiego. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł88,02 m² 5 669,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:217 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w zabytkowej kamienicy w centrum Mikołajek, przy ulicy Kajki. Nieruchomość o unikalnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł160 m² 4 031,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:555 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m2 znajdujący się w Częstochowie, w dzielnicy Lisiniec. Usytuowany na działce o powierzchni 555.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 088 zł45,54 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Lokal 2-pokojowy o powierzchni 45,54 m znajduje się na parterze budynku osiedle jagiełły etap I . Mieszkanie dwustronne z loggią od strony południowej, zapewniając dużą ilość.

Szczegóły ogłoszenia

466 950 zł46,70 m² 9 998,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Kołobrzeg Centrum ul. Jana Pawła II. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 46,70 m2 Składające się z pokoju dziennego z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc z oknem. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł80,12 m² 8 612,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w Rezydencji Niedźwiadki. Zapraszam na prezentacje wyjątkowego, nowoczesnego apartamentu zlokalizowanego w Wałbrzychu - Podgórze - ul. Niepodległości, posadowionego w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł60,18 m² 15 437,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalność i styl w jednym - przemyślany układ pomieszczeń dla Twojej wygody a to wszytsko w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Mieszkanie te mieści się w sercu Bydgoszczy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł185,10 m² 6 969 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Marzysz o miejscu, gdzie cisza, spokój i bliskość natury spotykają się z komfortem? Odkryj przestrzeń, w której prestiżowa lokalizacja harmonizuje z kojącym szeptem natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji! biuro sprzedaży! Do sprzedania połówka bliźniaka w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce w miejscowości Chylice. Metoda tradycyjna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł3 726 m² 641,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: mały Kack to południowa dzielnica Gdyni granicząca m.in. z Witominem, redłowem, orłowem, karwinami, a od południa także z Sopotem. Ta część Małego Kacka to cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł275 m² 8 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 330 m²

Piękna rezydencja W centrum kobyłki Reprezentacyjna obszerna willa w otoczeniu dużego ogrodu. Teren 1330m2 urządzony; dużo zadbanej zieleni. Zaciszny taras i oczko wodne. Garaż na 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 599 000 zł364 m² 9 887,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:640 m²

Wyjątkowa Nieruchomość na Sprzedaż - Kraków, tuż przy Rondzie Polsadu Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnej nieruchomości z ogromnym potencjałem inwestycyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

422 730 zł54,90 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% Oferta deweloperska zwolniona z podatku pcc oraz prowizji! 0% Szukasz idealnego mieszkania dla Twojej rodziny w przystępnej cenie? Odkryj nowe osiedle w Koninku, niedaleko Poznania, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

125 050 zł2 501 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 2501 m2 położonej w idealnej lokalizacji z widokiem na jezioro i las. Lokalizacja Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

10 593 000 zł105 930 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy Państwu działkę rolną w Rewalu. Nieruchomość o łącznej powierzchni 105930 m2 składa się z dwóch działek leżących naprzeciwko siebie o powierzchni 105000 m2.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij