dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 287 ogłoszeń

2 150 000 zł84 m² 25 595,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:477 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikatową nieruchomość, która redefiniuje pojęcie luksusowego wypoczynku na Pojezierzu Lubuskim. To nie jest zwykły dom letniskowy - to w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł109,97 m² 6 083,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w wyjątkowo spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Jesiennej w Murowańcu. Nieruchomość stanowi niezależny segment z pełnym prawem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł216,60 m² 11 772,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Radość, wawer | luksusowa willa o powierzchni 430 m2 | zalesiona działka o powierzchni 2135 m2 | blisko 200 m2 tarasu, a do tego podgrzewany basen zewnętrzny z przeciwprądem | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł51,30 m² 8 752,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 51,30 m na parterze z ogrodem 65,91 m . Nowe, kameralne osiedle 16 segmentów w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 743 500 zł1 000 m² 1 743,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 956 m²

Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość w Topolanach w Gminie Michałowo. Są to budynki, które obecnie można wykorzystać pod działalność produkcyjną, magazynową itp. Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

1 479 000 zł234 m² 6 320,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

! oferta na wyłączność! Na sprzedaż komfortowy wolnostojący dom w standardzie deweloperskim wybudowany na działce o powierzchni 640 m2 oraz z garażem w bryle budynku zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

403 000 zł849 m² 474,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 849 m , położona zielonej części miejscowości Buczkowice. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł296 m² 10 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:870 m²

Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 269,48 m to propozycja dla osób poszukujących komfortu, prywatności oraz bliskości natury, przy jednoczesnym łatwym dostępie do infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

4 227 850 €38 435 m² 110 €/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki przemysłowe ponad 3 ha na sprzedaż! Zbywany obszar składa się z kompleksu działek budowlanych i ma powierzchnię ponad 3 ha ( 38 435 m2) Miejsce położenia zbywanej nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

429 500 zł65,10 m² 6 597,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,1 m z balkonem, położone w nowym bloku w Ostródzie przy ul. Grunwaldzkiej, usytuowane na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49 m² 11 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dobre nieruchomości polecają na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,23 m , w sercu miasta, w inwestycji Kolorowe Garbary. Mieszkanie dostosowane.

Szczegóły ogłoszenia

303 853 zł24 m² 12 660,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. To unikatowa oferta zakupu mieszkań klasy premium w historycznej kamienicy, zlokalizowanej w prestiżowej części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,20 m² 6 592,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie W kamienicy przy zielonogórskim daptaku, które może pełnić funkcję zarówno mieszkalną jak i biurową. Układ I standard: nieruchomość składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Trójca,dolnośląskie

750 000 zł106 m² 7 075,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 312 m²

Dom wolnostojący o pow. 106 m na sprzedaż, trójca Tylko w twój dom nieruchomości przedstawiamy unikalną ofertę nieruchomości w urokliwej, spokojnej miejscowości Trójca - idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

415 000 zł54,39 m² 7 630,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż ustawne, funkcjonalne oraz przestronne mieszkanie o powierzchni 54,39m 2 , składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki z kabiną prysznicową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł107,63 m² 9 755,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:254 m²

Nowoczesny dom w Radzyminie - funkcjonalna przestrzeń dla rodziny Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 80 m , położony w Radzyminie, to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bobowa

Bobowa,małopolskie

67 750 zł1 500 m² 45,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z pięknym widokiem Bobowa, 15 arów Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Bobowej. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 201 m² 272,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Pięknie położona działka w miejscowości Kępa Kiełpińska , objęta mpzp : 1) przeznaczenie terenu - zabudowa zagrodowa; 2) wskaźniki kształtowania zabudowy i zagospodarowania terenu: a).

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,04 m² 9 958,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Marii Konopnickiej w Sosnowcu, na prestiżowym osiedlu Nova Środula. Lokal usytuowany jest na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł5 962 m² 434,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży dużą działkę inwestycyjną w Częstochowie w dzielnicy Parkitka (blisko centrum). Nieruchomość o powierzchni 5962.

Szczegóły ogłoszenia

214 000 zł15 300 m² 13,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki rolne numery ewidedencyjne 49 oraz 55 położone w miejscowości Kazimierza Mała, gmina Kazimierza Wielka. Działki położone są w jednym kompleksie gruntów,.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł6 670 m² 11,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o pow. 6670 m2 oznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego jako tereny zieleni łęgowej i niskiej położona przy lesie w Rybniku dzielnicy Popielów.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł145 m² 13 103,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 689 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z własną linią brzegową, między jeziorami Garbas i Gatne! W sercu natury, dolina rzeki Rospuda, okolicy o niesamowitych walorach przyrodniczych.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mirostowice Dolne, gmina Żary, powierzchnia 39 m2, dwa pokoje, piętro pierwsze , cena 299 000 zł, sprzedam. Oferta, na którą czekałeś. Przedstawiam Państwu przytulne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Biuro Eagles Estate przedstawia nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej przy ul. Karkonoskiej. Osiedle to, to 8 domów w zabudowie szeregowej oraz 4 domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł45 m² 9 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie o pow. 45 m2 na pierwszym piętrze w spokojnej uliczce Pomorzan. Do mieszkania przynależy ogródek o pow. 79 m2. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł137 m² 6 416,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Domy Bliźniak 126 m2 w Wołowicach Do sprzedania dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wołowice, zaledwie 8 km do granicy Krakowa. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Police,zachodniopomorskie

442 935 zł52,11 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją deweloperską realizowaną przez dewelopera z ponad 25-letnim doświadczeniem. Inwestycja prowadzona w Policach. W ramach osiedla powstaje kilka.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł565 m² 2 283,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 076 m²

***obniżka ceny już O 400.000 ZŁ! - nowa cena 1.290.000 zł*** Oferujemy do sprzedaży budynek usługowo-mieszkalny (2 hale produkcyjno/magazynowe + biura z zapleczem socjalno-bytowym + 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł25,76 m² 16 265,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Emmerson oferuje: mieszkanie 1 pokojowe w budynku oddanym do użytkowania. Lokalizacja: w południowo - wschodniej części Krakowa z dobrym wjazdem na S7 oraz A4. Łatwy wyjazd na obwodnicę.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament gotowy do zamieszkania! Szanowny kliencie! Luksusowy apartament Opole/ Zaodrze Nieruchomość o powierzchni ok. 47m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł147,90 m² 5 645,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż - dom z dużą działką, stawem i potencjałem adaptacyjnym Na sprzedaż oferowany jest urokliwy dom o powierzchni użytkowej 72,3 m2, położony w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł4 400 m² 340,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane W tanowie. W sumie 6 działek przy ulicy wiosennej. NA działkach można zrealizować budowę 6 domków dwulokalowych. Czyli W sumie 12 połówek.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł64,63 m² 4 487,08 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł29,70 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż idealne mieszkanie dla singla lub pary - jest to urokliwa kawalerka, która znajduje się na os. Piastowskim. Oferta na wyłączność w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w atrakcyjnej lokalizacji - w samym centrum Dusznik-Zdroju, przy ulicy Adama Mickiewicza, z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal posiada duże,.

Szczegóły ogłoszenia

254 000 zł47 m² 5 404,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Licencjonowane Biuro Szymura Nieruchomości oferuje Państwu M3 do sprzedaży w zielonej okolicy! Przedmiotem oferty jest mieszkanie typu M3 znajdujące się w Rybniku, w dzielnicy Niedobczyce.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł233,18 m² 3 212,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 481 m²

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą zabudowana nieruchomością gruntową składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł742 m² 249,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Warsztatowej - Osiedle Rąbin. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma powierzchnię 742 m2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62,89 m² 14 151,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Masz okazję nabyć unikatowy, gotowy do zamieszkania apartament położony na prestiżowym Osiedlu Królowej Bony. Wysoki standard wykończenia i duże okna zapewniają komfort i wyjątkowy klimat.