dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 211 ogłoszeń

469 000 zł56,50 m² 8 300,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 56,5 m | ul. Kasprowicza | widok na las i Łynę Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 56,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł41,52 m² 19 265,41 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie 41,52 m z balkonem przy Ul. Conrada. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie wykończone pod klucz, położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł195,35 m² 4 504,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:263 m²

a sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni mieszkalnej 151,35 m wraz z dodatkowym lokalem usługowym o powierzchni 44 m , co łącznie daje 195,35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 028 041 zł63,07 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3 - pokojowe zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji w dzielnicy Zabłocie w sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych Zakup bezpośrednio od Dewelopera (0% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł47 m² 6 170 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż zadbane mieszkanie na parterze- naftowa- 2 pokoje Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, z niskimi kosztami utrzymania i świetną lokalizacją? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł264 m² 6 401,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 458 m²

Tylko U nas! Elegancki dom premium, pieńsk, blisko centrum | Duża działka | Ogród zimowy | Garaż 140 m . Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny i niezwykle funkcjonalny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł30,10 m² 39 833,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prestiżowa inwestycja tuż przy zejściu na plaże. Przestronna kawalerka z balkonem idealna pod bazę wypadową lub korzystną inwestycję. 100 m od plaży Gdańsk- jelitkowo. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł60 m² 11 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio/bezczynszowy apartament 60m2/ogródek 80m2/standard premium/klimatyzacja/pompa ciepła informacja dla biur nieruchomosci: sprzedaż bezpośrednia. Nie współpracuje z biurami.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł107 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż- dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, koszyce Małe! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom o nowoczesnej bryle, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

420 790 zł1 451 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1.451 mkw., położona w spokojnej i zielonej miejscowości Radonie, przy ulicy Centralnej zaledwie 7 km od Grodziska Mazowieckiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 910 000 zł85 m² 22 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Sokratesa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł44 m² 10 227,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 44 m | 1. piętro | centrum Szklarskiej Poręby Górnej | widok na góry | po generalnym remoncie Oferuję na sprzedaż eleganckie i w pełni wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł44,63 m² 5 579,21 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 położone na pierwszym pietrze osiedlowego bloku w Dzierżoniowie. Doskonała lokalizacja!oferta na wyłączność Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł94,81 m² 16 348,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1874

Leach & Lang Property Consultants ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie z dużym tarasem z wyjątkowym widokiem na Wawel i ogród Misjonarzy, położone na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł89,43 m² 4 249,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Agnieszka czyrpak Agent prowadzący   Na sprzedaż duże mieszkanie na poddaszu w wyjątkowym budynku mieszkalnym dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj. małopolskie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł56,40 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / kamienica / ogrzewanie miejskie / wysokie sufity Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł37 m² 24 324,32 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z 2020 roku, zlokalizowany w samym sercu Gdańska na prestiżowej Wyspie Spichrzów. Lokal został zaprojektowany przez architekta z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63,80 m² 9 247,65 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,8 m , położone w Bielsku-Białej na Osiedlu Karpackim przy ul. Morskie Oko. Lokalizacja: bielsko-Biała, osiedle Karpackie, ul. Morskie Oko Piętro: 6.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł42,78 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł31,98 m² 15 290,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż atrakcyjne, kompaktowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2019 roku, znajdującego się na cenionym osiedlu Nowa Jabłoniowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł74 m² 10 135,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ciekawą ofertę sprzedaży nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 74 m2 usytuowanym na pięknej i zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

88 350 zł1 178 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka o powierzchni 1178 m2 w malowniczej miejscowości Świetlino w Gminie Łęczyce. Nieruchomość posiada prawomocną decyzję o warunkach zabudowy (wz) na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł31,40 m² 7 006,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Funkcjonalna kawalerka w doskonałej lokalizacji - położona na 1 piętrze w bloku przy ul. gen. Grota Roweckiego. Wnętrze przytulne zadbane, w prosty sposób nadające się do ew.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,80 m² 10 458,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

| tatary | 3 pokoje | 3 piętro | wyremontowane pod klucz | Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2, usytuowane na 3 piętrze z 4 w bloku przy ul. Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości property ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2. Lokal mieści się na 1 piętrze bloku przy ul. Krakowskiej w Dębicy. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł115,83 m² 6 034,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i o niezwykłym charakterze mieszkanie dwupoziomowe, położone na Osiedlu Sady, przy ul. Siedzikówny Inki. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z 2009roku,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł40 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania gotowego do zamieszkania lub do wynajęcia. Idealne dla rodziny lub inwestycyjnie. Bardzo zielona okolica, fantastyczny widok z okien. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Laseczno

Laseczno,warmińsko-mazurskie

165 000 zł7 700 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Expert Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 7700 m2 ( 0,77 ha ) położoną miejscowości w Laseczno - Iława, woj. warmińsko-mazurskie przy drodze krajowej nr 16.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30,20 m² 5 596,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,20 m , położona w Siemianowicach Śląskich przy ul. Witolda Budryka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł194,38 m² 4 290,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Dom na sprzedaż wiatrowo las gm. Wągrowiec Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? Ten dom w Wiatrowie Las (gm. Wągrowiec) to idealne połączenie komfortu życia i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł48 m² 11 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

*Wysoki Standard* 48 m * 3 Pokoje* Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym bloku. Budynek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł80 m² 2 962,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 874 m²

| dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 74 m2, wybudowany na dużej działce o powierzchni 2874 m2. Rozkład pomieszczeń: - salon o powierzchni 24 m2 - przejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł419 m² 2 983,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:14 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość handlowo usługowa położona w miejscowości Roźwienica, powiat jarosławski, województwo podkarpackie. Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu.