dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

390 000 zł50,69 m² 7 693,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,69 m , usytuowane na czwartym piętrze budynku w spokojnej i zielonej atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

944 190 zł72,63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament - przestrzeń, która zachwyca Adres: ul. Jeziornej 2|64 w Giżycku Widok na jezioro Niegocin Powierzchnia: 72,63 m Piętro: 6 | 6 Taras: 9,92 m Przemyślany układ funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł76,05 m² 7 481,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Opiekun oferty: julia Kowalska tel.   Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76 m położone na drugim piętrze kamienicy w samym sercu Świdnicy zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

419 000 zł20,45 m² 20 489 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalna kawalerka położona na 1. piętrze bloku z windą, w jednym z najlepiej skomunikowanych rejonów Krakowa przy ul. Prądnickiej 68a. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,30 m² 10 283,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie dwupokojowe z ładnym widokiem na panoramę miasta, składa się z przestronnego przedpokoju (6,8 m2), salonu (16 m2), sypialni (9 m2), oddzielnej i widnej kuchni (6,4 m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

491 918 zł8 200 m² 59,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Babica - działka 82 ary w ładnym miejscu (warunki zabudowy na trzy domy w opracowaniu) z dojazdem drogą gminną; częściowo zalesiona; prąd na sąsiedniej działce. Cena: 5999 zł za 1 ar.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 489 m² 772,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 14,89 ara zlokalizowana w miejscowości Zielonki, nieopodal ewidencyjnej granicy Krakowa. Działka płaska, w kształcie kwadratu.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 300 m² 363,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Krakowie Sidzina z prawomocnym pnb 5 nowoczesnych domów jednorodzinnych o powierzchni 126m2 każdy wraz z miejscami parkingowymi wg. projektu Archon -.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:422 m²

Przedstawiamy Państwu działkę w samym centrum Suwałk nieopodal Placu Marii Konopnickiej. Wspaniałe miejsce do inwestycji kapitału - okolica ciągle rozrasta się w nowe lokale a miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł73 m² 5 095,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę czteropokojowego mieszkania umiejscowionego na parterze w niskim bloku, budynek ustawiony prostopadle do ulicy, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł132 m² 1 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu w miejscowości Skalbmierz, powiat kazimierski, województwo świętokrzyskie. Dom do gruntownego remontu. Zdjęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 048 zł51,32 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 174 m² 306,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Początek roku to całkiem magiczny czas. I wcale nie trzeba robić postanowień. Ale większość z nas czuje, że otwiera się coś nowego. I na ten magiczny początek roku mam dla Was.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł1 004 m² 225,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks 11 uzbrojonych działek budowlanych w Rusinowie - promocja sezonu 2025! Lokalizacja: rusinowo, gm. Postomino, woj. zachodniopomorskie Odległość od morza: ok. 1300 m (spacer przez sosnowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 408 zł53,91 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jasne, nowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze z windą od poziomu hali garażowej Mieszkanie B12 Mieszkanie o powierzchni 53,91 m2, 3 pokoje - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł16 290 m² 61,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w starzyny/kiekrz przy ul. Czereśniowej, gm. Rokietnica. Działka inwestycyjna o powierzchni ok. 1,629 ha, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 600 zł71,90 m² 9 312,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Park morasko Townhouse w zielonej części Poznania, ul. Jaśkowiaka Kameralna inwestycja ośmiu nowoczesnych townhouse ów zlokalizowana przy ul. Jaśkowiaka - w spokojnej, rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 169 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży na zasadach wyłączności dom wolnostojący z około 1908 roku w Jeleniej Górze- sobieszów przy ul. Karkonoskiej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 879 m² 87,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Płaska działka pow. 1879 m2 położona w miejscowości Facimiech gm. Skawina, ok.8 km od centrum Skawiny w kierunku na Oświęcim. Kształt działki zbliżony do ściętego prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł82,65 m² 9 667,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Częstochowie przy ulicy Kilińskiego 72/74. Cechy nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 938 m² 40,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja Bajkowy grunt zlokalizowany we wsi Biejków w dorzeczu Pilicy. Działka zasadzona sadem, z kawałkiem lasu oraz prywatnym strumykiem. Działka objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł2 977 m² 66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2977 m, położoną w sercu malowniczej miejscowości Zagórze Śląskie. Nieruchomość ta jest idealna dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł1 871 m² 508 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości willowej położonej w przepięknej miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój. Obiekt, objęty ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł6 065 m² 239,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: uniszowice to miejscowość, w której w ostatnich latach można odnotować regularny przyrost mieszkańców. Sytuacja ta wiąże się z popularną aktualnie tendencją mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 623 zł37,86 m² 10 106,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z tarasem i ogródkiem - idealne na start lub inwestycję Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m , położone na parterze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

488 535 zł61,07 m² 7 999,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Ciechocinka z ogródkiem Cena jak u Dewelopera. Zakup bez 2% podatku pcc oraz bez prowizji dla Biura Nieruchomości. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Żarów,dolnośląskie

210 000 zł49,20 m² 4 268 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal użytkowy w centrum Żarowa - 49,20 m , parter, witryna, wejście z ulicy Do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 49,20 m , położony na parterze w samym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom letniskowy (całoroczny) położony na widokowej działce w Kasince Małej (gm. Mszana Dolna). Budynek z lat '80, wykonany z pustaka pianowego,.

Szczegóły ogłoszenia

748 000 zł3 500 m² 213,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis działki Świdnik Duży Drugi, nr ewid. działki 2305. Oferujemy na sprzedaż działkę usługowo-produkcyjna o powierzchni 3 500 m , położoną w powiecie lubelskim, obręb Świdnik.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł144 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 811 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 120m2 (powierzchnia całkowita 144 m2) znajdujący się w Brzeziny Kolonia gm. Poczesna. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Buszęcin. Zaledwie 5 minut jazdy od powiatowego miasta Kamień Pomorski Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Guzowy Piec,warmińsko-mazurskie

330 000 zł1 520 m² 217,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

działka rekreacyjna z domkiem las, jezioro, rzeka domek 26 m działka 1520 m Wprowadzenie Prezentujemy świetną działkę rekreacyjną o powierzchni 1520 m z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł63,20 m² 10 126,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe usytuowane w prestiżowej części Wrocławia - na osiedlu Borek, przy ul. Powstańców Śląskich u zbiegu z Jaworową. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36 m² 18 861,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne 2 pokoje - Po remoncie - Przymorze Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone w samym sercu gdańskiego Przymorza. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 377 m² 46,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż dużą działkę o powierzchni ponad 0,5 ha, położoną w malowniczej okolicy, zaledwie 5 km od Sejn. Działka znajduje się 500 metrów od jeziora, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

831 740 zł65,57 m² 12 684,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,57m2(identyfikator mieszkania kr6/b/1/5) w doskonałej lokalizacji, z możliwością harmonogramu płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Bilcza,świętokrzyskie

1 890 000 zł242,55 m² 7 792,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Przedstawiamy Państwu komfortowy dom wolnostojący położony na Osiedlu domów jednorodzinnych i bliźniaczych w miejscowości Bilcza. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji, która.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,62 m² 13 968,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,62 m , położone na Osiedlu Europejskim. Mieszkanie usytuowane na parterze 7-piętrowego bloku usytuowanego na zamkniętym osiedlu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kozin

Kozin,warmińsko-mazurskie

500 000 zł65 m² 7 692 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro Nieruchomości "własny Kąt" z Giżycka oferuje na sprzedaż nieruchomość na szlaku wielkich jezior Mazurskich. Nieruchomość położona jest między Giżyckiem a Mikołajkami.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł731 m² 2 325,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek w stanie surowym otwartym w centrum Tarnowa przy ulicy Westerplatte. Budynek o łącznej powierzchni 731 m2, położony w ciągu pawilonów handowo-usługowych. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

99 999 zł1 600 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż widokowa działka budowlana 16 arów, rzepiennik Biskupi! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 16 arów, położoną w miejscowości Rzepiennik Biskupi.