dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

430 000 zł215 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Zakład produkcyjny w Gołańczy na sprzedaż. Działka o powierzchni 1 228 m 2 w całości ogrodzony i utwardzony. Uzbrojenie: prąd, wodociąg, szambo (kanalizacja w drodze),.

Szczegóły ogłoszenia

109 500 zł1 476 m² 74,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Zapraszamy na prezentację dobrze położonych na przedmieściach miasta w cichej i spokojnej okolicy widokowych działek budowlanych o powierzchniach: 14,27, 14,87, 14,76.

Szczegóły ogłoszenia

90 850 zł1 150 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Tylko w Keller Williams! Szukasz ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku? Marzysz o porannej kawie na tarasie własnego domku letniskowego, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

957 039 zł158 m² 6 057,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 115 m²

Bielsko-biała, komorowice krakowskie Proponuję do sprzedaży wolnostojący obiekt warsztatowo-biurowy o łącznej powierzchni 158m 2 położony na działce o powierzchni 3115m 2. Budynek składa.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł730 m² 369,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowa lub inwestycyjna z domem do remontu. 1- o powierzchni 721 m , z domem do remontu 270000 2- o powierzchni 1 298 m , 270000 3- o powierzchni 40 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Dobre Nieruchomości zapraszają do zakupu funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 50 m2, zlokalizowanego na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1993 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł240 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż piękną posiadłość położoną w samym centrum Szwajcarii Kaszubskiej w uroczej miejscowości Gołubie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70,49 m² 4 241,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż duże mieszkanie W centrum chodzieży Przedmiotem oferty jest duże, jasne i przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem usytuowane na parterze kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 232 880 zł51,37 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 250 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny dom do własnej aranżacji, powstawał on z myślą o rodzinie. Z materiałów wysokiej jakości oraz dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Jest to dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł6 900 m² 14,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Wymarzone Siedlisko pod Lasem Działka 6900 m z Mediami | Kochanówka Szukasz ucieczki od zgiełku miasta, ale nie chcesz rezygnować z nowoczesnych udogodnień? Odkryj potencjał wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 000 zł150,48 m² 5 774,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Oferujemy do sprzedaży nowy dom W zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 150,48m2 , położony na działce o powierzchni 321m2 , zlokalizowany w dzielnicy grabówka. Budynek-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycje na mapie Rzeszowa - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej przy ul. Św. Walentego. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł129,60 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu bliźniaczego w Rzeszowie. Lokalizacja: ulica Warszawska, rzeszów Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 431 zł76,51 m² 9 938,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Miasteczko Nova Fala w Gdyni Cisowej to komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 860 m² 887,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zakupu doskonałej działki budowlanej w atrakcyjnej i łatwo dostępnej lokalizacji Magdalenki! Działka o powierzchni 1860 m2 charakteryzuje się regularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

732 750 zł2 931 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działki pod lasem Do sprzedania 4 działki budowlane w Warszówce. Media w drodze - prąd, gaz, woda. Zapraszam na prezentację!

Szczegóły ogłoszenia

242 320 zł932 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Tczewie ulica głowackiego. Obecnie w sprzedaży 7 działek budowlanych: - dz. 183/16 o pow. 932 m2 za 242.200,00 zł - dz. 183/24 o pow. 947 m2 za 246.220,00 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Miejsce postojowe w garażu podziemnym - ul. Chmieleniec, ruczaj | 18 m | 100 000 zł Na sprzedaż wygodne miejsce postojowe o powierzchni 18 m w garażu podziemnym przy ul. Chmieleniec.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 000 zł45,59 m² 12 371,13 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W dniach 11.05 - 16.05 PROSZĘ O KONTAKT PRZEZ WHATS'UP LUB EMAIL Polecam do kupna świeżo oddane do użytku mieszkanie w kapitalnej lokalizacji, ze świetnym widokiem, tuż obok Ronda Żegrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł280 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 361 m²

Przestronny dom w otoczeniu natury - kilka minut od jeziora. Są nieruchomości, które oferują metry. I są takie, które oferują jakość życia. Ten dom położony w Ratajach na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł330,21 m² 1 786,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w mieście Kowalewo Pomorskie, powiecie golubsko-dobrzyńskim, woj. kujawsko-pomorskim. Działka o powierzchni 0,1762 ha.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł29 534 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż prawie 3 ha gruntów z dużym potencjałem, idealne miejsce na realizację Twoich marzeń o gospodarstwie rolnym, stawach rybnych, stadninie koni czy agroturystyce. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

44 900 zł517 m² 86,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - spokojna i malownicza okolica. Dojazd drogą asfaltową. Panorama 360 - sprawdź spacer wirtualny. Marzysz o własnym domu w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł66 m² 13 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4 pokoje | 66 m | myśliwska | najtańsze 4p W okolicy | 2 miejsca postojowe Cena: 879 000 zł Stan deweloperski | dostępne od zaraz Opis nieruchomościna sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł195 m² 11 025,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:947 m²

Oferta wyłącznie W pepper house Marzysz o przestronnym domu w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum Gdańska i całego Trójmiasta?.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł864 m² 798,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kraków Brogi 1/4 udziału w działce z pozwoleniem pum 607 m Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalną ofertę inwestycyjną 1/4 udziału w działce budowlanej położonej.

Szczegóły ogłoszenia

423 930 zł28,79 m² 14 724,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B1 - lokal M0.3 - ogródek: 15,95 m miejsce parkingowe w garażu podziemnym: 50 000 (platforma niezależna) - 69 000 zł ( zwykłe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 €2 160 m² 46,30 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną ul. Witosa (0.216 ha) Sprzedam działkę budowlaną o nr. 1431 i powierzchni 0.216 ha znajdującą się w obrębie Słubice - Miasto (ul. Witosa). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł300 m² 133,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka rod Oferta sprzedaży praw do ogródka działkowego. Powierzchnia ok 300m2 Budynki - domek letniskowy, wc, grill Przyłącza - woda i prąc Ogrodzenie - siatka Nasadzenia - wiśnia, czereśnia,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 199 m² 416,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Rożnowa, tuż przy granicy z Wieliczka (ok. ul. Dobczyckiej). Parametry: powierzchnia: 1199 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł60,30 m² 8 457,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko U nas Oferujemy na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Piastowskim przy ul. Bolesława Krzywoustego, w Świebodzicach. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł2 736 m² 274,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka Poznań, junikowo, ul. Wołowska - 2736 m2 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dużej działki budowlanej o powierzchni 2736 m?, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 852 m² 171,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka gruntu o powierzchni 2852 mkw , w kształcie prostokąta o wymiarach około 42 m x 68 m, położona przy ul. Lisek we Włocławku, z budynkiem o powierzchni około 45.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł63,70 m² 5 494,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mireckiego - dzielnica Raków w Częstochowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 943 zł56,34 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tolkmicko,warmińsko-mazurskie

390 000 zł14 700 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ziemia przyszłości Nowinka, gdzie przyszły ród dom swój założy. Ziemia to była piękna, szeroka, jak okiem sięgnąć, nie tknięta jeszcze ręką ludzką, lecz już śniona przez tych, co.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł40,50 m² 7 876,54 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2