dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

830 000 zł62,50 m² 13 280 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem 62,5 m Żyrardów centrum wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,15 m² 7 451,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Morcinka w Słupsku - 44,15 m | 4 piętro | balkon | po remoncie Opis nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł72 m² 5 069,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 72 m , położony w samym sercu Grodkowa Rynek 31, to idealna propozycja dla przedsiębiorców szukających doskonałej lokalizacji pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,77 m² 10 551,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie bez pcc! Nowy Wyszogród! idealna propozycja inwestycyjna - możliwość przejęcia najmu! atuty: - nowe budownictwo! - Bez pcc! - 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 756 500 zł74 500 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Okazja, okazja - nowa dobra cena! Pod Zgorzelcem z bardzo dobrym połączeniem komunikacyjnym w gminie Węgliniec w miejscowości Czerwona Woda w bezpośrednim w sąsiedztwie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 846 m² 162,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży działki gruntowej położonej w Mikołowie Mokrym. Działka o powierzchni 1846 m2 jest pięknie zagospodarowana, ogrodzona oraz otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

299 360 zł71 m² 4 216,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu niewielkiego, klimatycznego domu parterowego o powierzchni 71 m w malowniczej wsi Budzyń, położonego na działce o powierzchni 1,32 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł20 395 m² 421,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania pięknie położona działka budowlano-rolna o pow. 2,0395 ha w miejscowości Piekary , gm. Liszki. Działka płaska, na wzniesieniu, w okolicy wyłącznie nowych osiedli domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

9 486 050 zł271,03 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego luksusowe apartamenty W sąsiedztwie bulwarów wiślanych Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł6 121 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest duża działka o powierzchni 6121m2 położona w miejscowości Janowo zaledwie 5 minut jazdy od miejscowości nadmorskiej Pustkowo, 6 km od Pobierowa. Działka rolna łiv.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,38 m² 6 580,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe, mieszkanie w domu w zabudowie szeregowej położone w Głogowie przy ul. Tarnopolskiej. Powierzchnia; 68.38 m powierzchni użytkowej oraz duży,.

Szczegóły ogłoszenia

303 996 zł36,19 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na drugim piętrze w nowym budownictwie w Głogowie,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł75 m² 4 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Nowa cena! W dobrej lokalizacji dom do remontu. Oferujemy do sprzedaży dom z cegły do remontu na działce o pow. 2300 mkw na której znajduje się duży budynek gospodarczy po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł63,80 m² 3 840 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie W smogulcu- gmina Gołańcz dodatkowo garaż, budynek gospodarczy, działka ogrodowa. Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w bloku w Smogulcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 810 zł57,05 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Uwaga! Rozpoczynamy sprzedaż 2- etapu inwestycji w Polkowicach "osiedle lawendowe" Oferujemy Państwu nowo wybudowane mieszkanie w bloku w Polkowicach przy ul. Lawendowej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł66,30 m² 6 485,67 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, spółdzielcze własnościowe mieszkanie o powierzchni 66,30 m zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 240 m² 350,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property prezentuje na sprzedaż 4 działki budowlane w miejscowym planie zaznaczone jako tereny mu1 i częściowo zl, położone w Zabierzowie. Powierzchnie działek to:działka 1 - ok.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 053 m² 151 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Z warunkami zabudowy usytuowana przy ulicy asfaltowej gminnej. Parametry zabudowy 20 % pow. zabudowy 50 % pow. biologicznie czynna h- 10 m wysokość zabudowy 15m szer. elewacji frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł422 m² 6 042,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Zapraszam do zakupu. Budynek usługowo biurowy usytuowany w miejscowości Raszyn-Rybie. Powierzchnia budynku 430m (dwie kondygnacje). Powierzchnia działki 660 metrów, klimatyzacja, monitoring, alarm.

Szczegóły ogłoszenia

223 600 zł520 m² 430 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działek budowlanych w Gliwicach przy ul. Pomorskiej w dzielnicy Żerniki. Szybki dojazd do dk 88 , dk 78 oraz autostrady A1. W pobliżu znajdują się Park Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

46 000 zł34,98 m² 1 315,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 34,98m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 maja 90 wraz z udziałem wynoszącym 746/10 000.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł86,88 m² 8 977,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

| parterowy, wolno stojący dom o powierzchni 86,88 m2, wybudowany na działce o powierzchni 750 m2. Rozkład pomieszczeń: - salon z jadalnią 24,13 m2, z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Lisów

Lisów,świętokrzyskie

290 000 zł293,20 m² 989,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 004 m²

| dom parterowy (z poddaszem użytkowym) w stanie przedstawionym na zdjęciach, o powierzchni użytkowej 171,75 m2 (całkowita 293,20 m2) zlokalizowany zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł71,90 m² 6 675,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 72 m z loggią - Chełm, ul. Zachodnia II piętro Przedstawiamy przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł170 m² 11 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:966 m²

Wyjątkowa oferta - tak blisko krakowa! jest to nieruchomość - dla klientów którzy chcą mieszkać W ciszy, sympatycznym sąsiedztwie W niedalekiej odległości od miasta. Wróblowice - obszar.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł158,31 m² 2 836,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 375 m²

Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym Tuchów Powierzchnia użytkowa: 158 m Powierzchnia działki: ok. 1150 m + działka rekreacyjna 70 m nad rzeczką Projekt: dom w jaskierkach.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjna działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Z Zieleń. Doskonałe położenie. Cena nieruchomości podlega negocjacji. Szczegóły oferty: rendom.

Szczegóły ogłoszenia

173 160 zł962 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 962 m , położoną w miejscowości Studzianki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł880 m² 55,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana 880 m2 - Mostki, 8 km od Świebodzina W ofercie posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 880 m2, położoną w miejscowości Mostki, zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł280 m² 16 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 862 m²

Wyjątkowa posiadłość z widokiem na Jezioro Ostrzyckie. Atuty Przepiękny widok na jezioro, duża częściowo zalesiona działka, gotowy projekt basenu, godzina drogi do Trójmiasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 358 m² 101,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 0,7358 ha w malowniczej, centralnej części Dziećmorowic w pobliżu Wałbrzycha. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, co.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł71,32 m² 10 936,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej! Prezentujemy 2-poziomowy lokal, znajdujący się w nowszym budynku z windą z 2018 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,76 m² 6 097,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego przy ulicy Altanowej. Oferta dostępna jest wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł1 300 m² 371,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie możesz od razu zacząć budowę domu zamiast miesiącami walczyć z formalnościami? Ta działka w Księżynie daje Ci gotowy start i przewagę, której większość.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł999 m² 160,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, chwałowice, działka sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Polecam Państwu działkę o powierzchni około 999m2, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 446 zł40,82 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 420 446 zł (10 300 zł/m2), - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł9 385 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 9.385 m2 z widokiem na las, w miejscowości Brzeźno, gmina Lubiszyn. Malowniczo położona, wyżej względem miejscowości, blisko lasu, w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł59,80 m² 20 903,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m , 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenie Mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł39,88 m² 17 502,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament z prywatnym ogródkiem i tarasem w Iwinach. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i szybkiego dojazdu do Wrocławia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł60,80 m² 7 639,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę codziennego życia?.