dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

173 160 zł962 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Premium Nieruchomości! Oferta na wyłączność! Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 962 m , położoną w miejscowości Studzianki, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł880 m² 55,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana 880 m2 - Mostki, 8 km od Świebodzina W ofercie posiadamy działkę budowlaną o powierzchni 880 m2, położoną w miejscowości Mostki, zaledwie 8 km od.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł280 m² 16 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:23 862 m²

Wyjątkowa posiadłość z widokiem na Jezioro Ostrzyckie. Atuty Przepiękny widok na jezioro, duża częściowo zalesiona działka, gotowy projekt basenu, godzina drogi do Trójmiasta. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł7 358 m² 101,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowo - usługowa o powierzchni 0,7358 ha w malowniczej, centralnej części Dziećmorowic w pobliżu Wałbrzycha. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, co.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł71,32 m² 10 936,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przestronne mieszkanie z tarasem i miejscem postojowym w hali garażowej! Prezentujemy 2-poziomowy lokal, znajdujący się w nowszym budynku z windą z 2018 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,76 m² 6 097,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego przy ulicy Altanowej. Oferta dostępna jest wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł1 300 m² 371,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca, gdzie możesz od razu zacząć budowę domu zamiast miesiącami walczyć z formalnościami? Ta działka w Księżynie daje Ci gotowy start i przewagę, której większość.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł999 m² 160,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

| jelcz-Laskowice, okolice Wrocławia, chwałowice, działka sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul.Bożka7, Polecam Państwu działkę o powierzchni około 999m2, położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 446 zł40,82 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem oraz systemem smart home od dewelopera w promocyjnej cenie. Idealne do zamieszkania lub pod inwestycje. Atuty: - cena 420 446 zł (10 300 zł/m2), - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł9 385 m² 20,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 9.385 m2 z widokiem na las, w miejscowości Brzeźno, gmina Lubiszyn. Malowniczo położona, wyżej względem miejscowości, blisko lasu, w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł59,80 m² 20 903,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie Wilanów, 59,8 m , 2 pokoje + loggia, miejsca parkingowe w cenie Mieszkanie, położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł39,88 m² 17 502,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament z prywatnym ogródkiem i tarasem w Iwinach. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności i szybkiego dojazdu do Wrocławia. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

464 500 zł60,80 m² 7 639,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w zielonej części Starogardu Gdańskiego Blisko natury, z doskonałym dostępem do miasta! Szukasz miejsca, które łączy spokój, zieleń i wygodę codziennego życia?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,91 m² 7 699,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:88 m²

Dom ma powierzchnię 61 m i jest w stanie deweloperskim, co daje możliwość urządzenia go zgodnie z własnym gustem. Ma on przemyślany układ pomieszczeń, co pozwala w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

9 650 000 zł39 600 m² 243,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kozłów, gm. Sośnicowice Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 38605 m2. Nieruchomość położona jest przy autostradzie A4, sąsiaduje z mop Kozłów. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł981 m² 80,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rekreacyjna nr 795/10 o powierzchni 981 m, położona w malowniczej wsi Piasutno, w gminie Świętajno, powiat szczycieński. Działka usytuowana jest z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 096 m² 364,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam na sprzedaż działkę w Gliwicach - Czechowicach, ul. Ziemięcicka! Na sprzedaż przepiękna działka budowlana, na której wybudujesz swój wymarzony dom. Nowoczesny projekt domu klienci.

Szczegóły ogłoszenia

102 267 zł1 033 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Władysławowo Na sprzedaż działka budowlana o wielkości 1033m 2. Działka płaska, w kształcie trapezu. Na chwilę obecną istnieje możliwość wyboru działki, posiadamy ok.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł62,25 m² 9 991,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Polecam Państwa uwadze następujące mieszkanie: budynek - kameralny - ogrodzony - rok budowy 1967 - otoczony zielenią - rama H parkowanie - na terenie posesji, za szlabanem, wyłącznie dla.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super położona pomiędzy już istniejącymi nowoczesnymi budynkami działka budowlana w miejscowości Pigża. Przy czym "pomiędzy budynkami" nie świadczy o zabudowie ścisłej (gęstej) wręcz.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł967 m² 103,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Narew, w niewielkiej odległości od Puszczy Białej, jedynie 59 minut od Warszawy. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł600 m² 1 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 900 m²

Oferuję na sprzedaż ciepły dom wolnostojący z dużymi możliwościami położony 15 minut spokojnej jazdy od centrum Kamienia Pomorskiego. Wybudowany w 1920 roku - do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł60 m² 11 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z osobną jasną kuchnią, po generalnym remoncie. Mieszkanie gustownie wykończone, umeblowane i wyposażone. Pomieszczenia przestronne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50,70 m² 6 489,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,7 m , położonego na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego budynku na toruńskim Podgórzu. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł281,22 m² 1 415,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 812 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu przestronny dom na dużej działce z murowanym budynkiem gospodarczym - idealny do komfortowego życia i realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł61,63 m² 6 474,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Proponujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie O powierzchni 61,63 m położone na III piętrze W centrum miasta przy ul. Kołłątaja! Oferujemy na sprzedaż jasne, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł48,50 m² 6 144,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,5 m2, w Nowym Modlinie dzielnicy Nowego Dworu Mazowieckiego. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 000 zł126 m² 20 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Nowe miasto Mieszkanie 5-pok. - nowe Miasto, pow. 126 m2, loggia, 3 piętro, z garażem w tym samym budynku. Piętro 3 z 7. NA własne cele mieszkaniowe lub inwestycyjnie na wynajem długo-.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł360 m² 2 497,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 360 m2, obiekt zlokalizowany jest przy ul. Granicznej 86 w Chorzowie. Nieruchomość idealna zarówno pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Łobez

Łobez,zachodniopomorskie

2 410 000 zł7 785 m² 309,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 785 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka przemysłowo - usługowa w samym centrum Łobza z dwoma niezależnymi wjazdami z obydwu stron nieruchomości z dużym placem parkingowym - nawierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł128 m² 8 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ekonomiczny nowoczesny dom 128 m2 wybudowany w 2021 roku-2 min autem do centrum. Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 263 m (127 m użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł3 400 m² 55,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w spokojnej i zielonej okolicy. Lipnica Górna - blisko las i piękne widoki. Jednocześnie dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 347 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie siedliskowej położonego w zacisznej Dobrzyniówce w gminie Zabłudów! Tylko u nas, oferta na wyłączność! Dom z lat.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie pozwoli Ci poczuć się "u siebie"? Przy ul. Jana Pawła II 9 w Stalowej Woli czeka na Ciebie lokum o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 888 zł61,80 m² 10 499,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! bez prowizji oraz bez podatku pcc! okazja! prezentacje na budynku odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 8:30 - 18:00. Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł69 m² 7 753,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na II piętrze z dużym balkonem. Biuro nieruchomości ab Grand poleca Państwu 69-metrowe mieszkanie na osiedlu Słoneczny Stok przy ulicy Witosa. Nieruchomość znajduje się na wygodnym 2.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom wolnostojący na obrzeżach Leśnicy. Duża działka i duży garaż. Dom ma ko 180 metrów powierzchni użytkowej plus do tego dochodzi piwnica pod całą powierzchnią domu i strych. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

281 000 zł39 m² 7 205,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego w standardzie deweloperskim, inwestycja Stara Mleczarnia o powierzchni 39m2 , położonego przy ul. Popiełuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

649 000 zł269 m² 2 412,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:198 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej przy ul. Południowej w Dębicy. Budynek o powierzchni użytkowej 269 m , wybudowany cegły solidny i zadbany. Dom posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 331 m² 239,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Dobra, w gminie Police jednej z najchętniej wybieranych lokalizacji do zamieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecina.