dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 206 ogłoszeń

88 000 zł9 500 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż urokliwa działka umiejscowiona pomiędzy dwoma ścianami lasu. Słynące z czystego powietrza okolice zachęcają do długich relaksacyjnych spacerów wśród lasów i łąk. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł59,50 m² 10 518,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! - Zobacz na żywo!. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Mieszkanie 4-pokojowe 59,5 m2 z poddaszem - Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł124,88 m² 22 021,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny, skomercjalizowany lokal usługowy w Ursusie. Rentowność ok. 6,35% Lokal z dużymi przeszklonymi witrynami, bardzo dobrze widoczny z ulicy. Tuż przy lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 889 900 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z antresolą. Zdjęcia przedsawiają wizualizacje - prosimy O wyrozumiałość! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł1 000 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Czaplach o powierzchni od 1000 m2. Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 575 000 zł1 951 m² 807,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:12 996 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 12 996 m , zabudowana budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 1951 m2, ostatnio użytkowanym jako chlewnia. Działka w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł165 m² 7 878,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości ma w swojej ofercie bardzo atrakcyjna ofertę inwestycyjną trzech w pełni wyposażonych domków przy Zalewie Sosnówka położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

62 900 zł874 m² 71,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 874 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Deszcznie. To doskonała propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł108,60 m² 7 357,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marzysz o miejscu, które połączy magię natury z komfortem miejskiego życia? Chcesz mieszkać blisko Bydgoszczy w nowoczesnym domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Szukasz przestronnego domu z ogrodem, a jednocześnie planujesz zamieszkać w centrum miasta? Mamy idealną ofertę dla Ciebie! osa Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł6 700 m² 186,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Gdowie - 67 arów. Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 67 arów, położonej w miejscowości Gdów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 430 m² 90,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1430 m , położona w miejscowości Krępsk.

Szczegóły ogłoszenia

4 604 400 zł46 044 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu na sprzedaż działkę rolną, o powierzchni 4,6044 ha, położoną tylko około 3 kilometry od miejscowości nadmorskiej Rewal. Nieruchomość z dużym potencjałem, znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł6 500 m² 45,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przeznaczona pod funkcje podstawowe : - produkcyjną, - składową, - usługową Media w drodze: - woda, - prąd, - kanalizacja. Działka znajduję się blisko (ok 4 min) drogi.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł210 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:811 m²

Sprzedam Dom z Basenem, sauną, atrakcyjna Lokalizacja w Choszcznie Sprzedam zadbany, dobrze wyposażony i atrakcyjny dom w cichej dzielnicy Choszczna. Dom wybudowany w 1992 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł183,20 m² 7 636,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Wygodna przestrzeń tuż za granicą Białegostoku Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu wolnostojącego zlokalizowanego w miejscowości Zaścianki (gm. Grabówka) z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 900 zł51,60 m² 4 649,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy lokal biurowo/usługowy mieszczący się przy ulicy Kościuszki! Lokal mieści się na niskim parterze biurowca Kobry, zlokalizowanego na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł701 m² 71,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wilczyn, gmina Grębocice, działka budowlana 7,01 ar, sprzedam, 50 000 zł. Atrakcyjna działka niezabudowana, w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem Mn- zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł125 m² 15 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Klimatyczny dom jednorodzinny o powierzchni 120 m2 usytuowany w Owczarni. Wybudowany technologią drewnianą w 2013 roku. Duża, piękna działką ze starodrzewiem ma powierzchnię 1880 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gościno,zachodniopomorskie

499 000 zł153,38 m² 3 253,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 005 m²

Na sprzedaż urokliwy dom położony w miejscowości Gościno w województwie zachodniopomorskim. Gościno to miejscowość gminna, gdzie znajdują się sklepy, usługi, bank, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 582 m² 132,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Home-Living Nieruchomości przedstawia Państwu działkę pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z potencjałem znajdując się w miejscowości Nikielkowo 23/10, obok ulicy Parkowej, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 363 340 zł211 m² 6 461,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowy - moduły biznesowe typu sbu. Obiekt położony jest w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej. Park zapewnia doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł29 m² 23 448,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka 29m na 3 ostatnim piętrze w Śródmieściu Warszawy przy samych Łazienkach. Budynek po remoncie, w 2017 roku (odświeżenie dachu/niezbędne naprawy, ocieplenie, nowa zewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 325 m² 104,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki nr 73/7, gałęzinowo Twój Wymarzony Kawałek Ziemi! Szukasz idealnej lokalizacji do budowy swojego wymarzonego domu? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł129 m² 3 720,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: kamienica w centrum Niemodlina lokal usługowy z potencjałem pod zabudowę wielorodzinną! Szukasz nieruchomości inwestycyjnej w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**gotowiec inwestycyjny Chorzów Batory - mieszkania gotowe pod klucz** Lokalizacja: chorzów Batory ul. Farna 24 Budynek: kamienica w trakcie modernizacji Wokół pełna infrastruktura - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 085 850 zł2 413 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w Tarnowskich Górach przy ul. Pyskowickiej. Przedstawiamy unikalną ofertę sprzedaży działki inwestycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł1 538 m² 199,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana idealna na Twój dom! Duża działka zlokalizowana w cichej, acz dobrze skomunikowanej okolicy pozwoli Ci znaleźć wymarzone miejsce na ziemi! Nieruchomość znajduje się jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł33,10 m² 29 003,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1899

Leach & Lang Property Consultants prezentuje na sprzedaż mieszkanie położone przy ul Tarłowskiej w Krakowie (dzielnica Stare Miasto). Mieszkanie o powierzchni 33,1 m kw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł211 m² 13 696,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Kwirynów || dom wolnostojący || kameralny basen || fotowoltaika || kominek || spokojna okolica || 2 duże tarasy Komfortowy, nowoczesny wolnostojący dom z basenem w miejscowości Kwirynów zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,38 m² 8 451,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pośrednik odpowiedzialny za ofertę: patrycja Zawadzak   Millennium Nieruchomości prezentuje: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5m2 w spokojnej dzielnicy, które znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł33,08 m² 11 759,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Oferujemy do sprzedaży sporą kawalerkę na ul. Górki 17, w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 33,08 m2 usytuowane jest na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z roku 2004. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

391 710 zł35,61 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż piękne, widokowe mieszkanie z dwoma balkonami w Przemyślu, ul. Bielskiego Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z pięknym widokiem, w miejscu, które zapewnia spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł138,20 m² 5 426,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy 138,2 m - wysoki standard, parter, dostępny od zaraz! - Lokalizacja: blisko centrum - Powierzchnia: 138,2 m - Piętro: parter - Dostępność: od zaraz - Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

603 251 zł40,35 m² 14 950,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,35 m , położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł105 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Apartament ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż urocze domki z dala od zgiełku i miasta w miejscowości Sikorzyno koło Gołubia. Posiadłość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 305 zł80,97 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania, bo wiesz, że dom to nie Twoja bajka? Sprawdź ponieważ tutaj znajdziesz duży salon, dwie łazienki, balkon oraz 4 sypialnie z opcją zagospodarowania pod garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 500 m² 112,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W rezerwacji. Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego W ofercie sprzedaży działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł55 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 55 m tuż przy starówce wrocławskiej. Bliska okolica Starego Miasta i Rynku gwarantują regularny i stały dochód. Apartament sprzedawany.