dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

399 000 zł63,95 m² 6 239,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,95 m2, położone na III piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 777 620 zł252 m² 7 054,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowy - moduły biznesowe typu sbu. Obiekt położony jest w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej. Park zapewnia doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł14 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 459 m² 68,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trudny dojazd to darmowa selekcja gości. 25 arów pod 3 domki. Limanowa/sowliny - ul. Graniczna | 2469 m | Teren pod wynajem krótkoterminowy z wz w toku W wynajmie ludzie nie płacą za.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł987 m² 100,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 938 m 2 w gminie Zapolice miejscowość Marcelów na pięknych terenach w otoczeniu lasów. Na działkę zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w Pabianicach - Bugaj, ul. Bracka Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł53,60 m² 8 115,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,6m2 położonego na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 065 000 zł1 790 m² 2 270,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W naszym biurze *** Prezentujemy nowoczesny i przestronny budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, idealnie zlokalizowany w Morawicy, łączący funkcjonalność biznesową.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł59,79 m² 1 655,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w przyziemiu budynku wielorodzinnego przy ul. Chilmanowicza 8 w Bartoszycach. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 59,79 m2, na którą składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 258 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 2.258 m2 Działka znajduje w nadmorskiej miejscowości Grzybowo gmina Kołobrzeg w odległości ok. 1,2 km od morza i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,70 m² 16 043,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,71 m , usytuowane na 1. piętrze budynku przy ul. Jaskółczej w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł61,65 m² 6 569,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m , położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,70 m² 7 050,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Dębiec ma przyjemność zaprezentować parter domu z bezpośrednim wyjściem na ogród w Jeżowie Sudeckim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 141,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nieschematyczny bliźniak - ostatni wolny dom! dwa odrębne domy połączone wiatami - dąbrowa tarnowska! Jeden z domów już sprzedany - ostatnia szansa - nie przegap drugiego! kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,58 m² 12 723,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz administracyjny. Szukasz taniego.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł66,93 m² 15 016 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowym budownictwie w centrum miasta. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek. Aneks kuchenny w nowoczesnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł147 m² 1 353,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż Nr oferty:stdoc6239 Kategoria: działka przemysłowa Lokalizacja: ul. Wrocławska Powierzchnia działki: 147 m2 Uzbrojenie: prąd, woda, kanalizacja Dojazd: droga asfaltowa opis Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Gostycyn

Gostycyn,kujawsko-pomorskie

10 600 000 zł540 m² 19 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 000 m²

W samym sercu Borów Tucholskich, gdzie lasy szumią od pokoleń, a tafla wody lśni w promieniach słońca, czeka niezwykła posiadłość o powierzchni 19 hektarów. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86,6 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2009 roku. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

563 500 zł80 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładny areał składający się z dwóch działek o pow. łącznej 8.05 ha. Działki położone są na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 389 m² 322,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 2389 m2 , zlokalizowana w Kielcach przy ul. Prochownia. Działka położona przy drodze szutrowej, lekko pochyła, w kształcie prostokąta. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 800 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 4800 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb zamieście. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł50,60 m² 4 446,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 50,6 m , usytuowany na drugim piętrze klimatycznej kamienicy. To doskonała propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł300 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę rolną położoną w pasie nadmorskim. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas kontaktu telefonicznego. Opis działki wraz z mapą i dokładnymi.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł1 050 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Umowa na wyłączność w Biurze. Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10,5 a, w Winownie, gm. Koziegłowy. Szerokość działki 18 m, długość to 58 m. Należy podkreślić, że.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł3 242 m² 246,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to jedna z trzech działek, które w planie zagospodarowania przestrzennego zostały określone jako teren pod prowadzenie usług publicznych między innymi.

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł36,80 m² 6 793,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36,8 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego bloku To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

2 270 000 zł260 m² 8 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowy dom wolnostojący o powierzchni 260 m2 w miejscowości Krasne. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 9,6 ar.

Szczegóły ogłoszenia

64 900 zł800 m² 81,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych, położony przy granicy administracyjnej z miastem powiatowym Siemiatycze. Unikatowa lokalizacja - działki otoczone z czterech stron pachnącym lasem.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł73,16 m² 4 770,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Łodzi. Opis lokalizacji: plac Wolności (śródmieście) blisko Manufaktury w Centrum, 4 pokoje idealne pod inwestycje do generalnego remontu. Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł825 m² 241,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, zaledwie 3,9km od piaszczystej plaży w Karwi czeka na nowych Nabywców! działka: działka o przeznaczeniu mieszkaniowym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł3 012 m² 222,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 3012 m , położona bezpośrednio nad malowniczym jeziorem Żeńsko, w otoczeniu natury i ciszy idealne miejsce na Twój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 000 zł29,15 m² 29 605,49 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Brak 2% pcc! *** 0% prowizji od kupującego *** Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wyjątkowy 1-pokojowy apartament w inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 29,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53,60 m² 13 973,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m , znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł260 m² 4 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Strefa Dobrych Nieruchomości przedstawia dom 220 m2 z w Dmosinie Drugim koło Łodzi / Głowna. Miejscowość znajduje się w powiecie brzezińskim, w województwie łódzkim. Ekonomiczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł235 m² 5 914,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:419 m²

Dom z ogromnym potencjałem! Dom wolnostojący, może być dwurodzinny z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji zaledwie 15 minut od Gdańska - wyjątkowa oferta! Dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

517 000 zł93 m² 5 559,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Biuro Galicja Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 92,54m2 na działce 2,5 ara. Dom wybudowany według projektu " Dom w rubinach 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 356 zł33,38 m² 11 214,98 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 500 m² 51,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Ostrowite w bardzo dobrej lokalizacji blisko jeziora oraz plaży miejskiej , nieruchomość sąsiaduje z lasem. Działka bardzo dobrze ukształtowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

659 610 zł2 443 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzy Ci się własny dom w spokojnej i znanej miejscowości na Mazurach? A może dodatkowo własny duży ogród i miejsce do wypoczynku? Cenisz sobie ciszę i spokój, chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż- nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70m2 z balkonem i garażem podziemnym. Mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie nigdy wcześniej niezamieszkałe pachnące nowością -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij