dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

136 729 zł1 873 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chcemy zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 18,73 arów, z dużym potencjałem, położoną przy ul. Wisze w Krośnie (nr działki 1538, obręb Krościenko Niżne). Dużymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł3 700 m² 1 810,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 400 m²

Do sprzedaży hala w Andrychowie o powierzchni 3700 m2, obiekt usytuowany na działce o pow. 84 ar. Dojazd dla tir, bardzo dobra lokalizacja. Cena 6 700 000 zł. netto. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł220 m² 4 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:499 m²

Wyłącznie u nas! Nowa, niższa cena! Atrakcyjny, przestronny, dobrze zlokalizowany dom jednorodzinny położony w prestiżowej dzielnicy Pogodno. Budynek trzykondygnacyjny o pow. ponad 220.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 486 zł59,39 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł122,50 m² 5 020,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecamy na sprzedaż połówkę bliźniaka o powierzchni 122.5m2 na działce 432 m ! Projekt bardzo przemyślany i funkcjonalny. Właściciele dołożyli wszelkich starań, aby zadowolić.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 724 m² 185,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 327 500 zł4 900 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży teren o powierzchni 4900m2 pod zabudowę mieszkaniową -jednorodzinną i usługową w mpzp 3mnu. - przeznaczenie podstawowe mieszkaniowo-jednorodzinne - przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł60,60 m² 5 759,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , z działką, garażem i dużą piwnicą, położone w spokojnej, kameralnej miejscowości Olszewka, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł36 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:239 m²

Całoroczny domek letniskowy z roku 2010 o powierzchni użytkowej 36 m2, składający się z kuchni z jadalnią, sypialni oraz łazienki (natrysk). Nieruchomość posadowiona na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 397 m² 100,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rekreacyjną położoną w cichej, urokliwej miejscowości Kuchary Żydowskie w gminie Sochocin. Położenie: obręb: 0016 - kuchary żydowskie, gmina:.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 434 m² 43,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż piękną działkę znajdującą się w m. Przybyszowy gm.końskie, woj. świętokrzyskie. Cicha spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł61,10 m² 7 937,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Prime-nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł79,12 m² 20 222,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne trzypokojowe mieszkanie w centrum Sopotu Mieszkanie o powierzchni 79 m2 znajduje się na wysokim parterze wielorodzinnego budynku z w centrum Sopotu. Blisko stąd do nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł124,90 m² 5 996,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Twój biznes zasługuje na najlepszą lokalizację! Wyobraź sobie biuro, które od pierwszego dnia pracuje na Twój sukces. Bez remontów, bez ukrytych kosztów gotowe do wejścia od zaraz! Teraz masz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 445 900 zł131,50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupując ten apartament Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł343,67 m² 12 512 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek warsztatowo - biurowo - mieszkalny o pow. 343,67 m2 (uż. 285,67 m2) z możliwością rozbudowy, posadowiony na działce o pow. 864m2. Teren z ogromnym potencjałem - zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł32,98 m² 16 464,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować przestronną kawalerkę z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł2 607 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż nieruchomości położonej w Suszcu w rejonie ul. Piaskowej, o łącznej powierzchni 2607 m2, zapisanej w księdze wieczystej ka1p/00082915/2 prowadzonej przez Sąd Rejonowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł15 000 m² 86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla inwestora! Działka 1,5ha Tylko w naszym biurze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki 1,5ha usytuowanej w miejscowości Kępa, graniczącej bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł63,95 m² 6 239,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,95 m2, położone na III piętrze w bloku na os. Tęczowym! Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 777 620 zł252 m² 7 054,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny kompleks magazynowy - moduły biznesowe typu sbu. Obiekt położony jest w dynamicznie rozwijającej się strefie przemysłowej. Park zapewnia doskonałą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł14 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 459 m² 68,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trudny dojazd to darmowa selekcja gości. 25 arów pod 3 domki. Limanowa/sowliny - ul. Graniczna | 2469 m | Teren pod wynajem krótkoterminowy z wz w toku W wynajmie ludzie nie płacą za.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł987 m² 100,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 938 m 2 w gminie Zapolice miejscowość Marcelów na pięknych terenach w otoczeniu lasów. Na działkę zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł37 m² 10 783,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w Pabianicach - Bugaj, ul. Bracka Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł53,60 m² 8 115,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,6m2 położonego na pierwszym piętrze trzypiętrowego niskiego bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

4 065 000 zł1 790 m² 2 270,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

*** tylko W naszym biurze *** Prezentujemy nowoczesny i przestronny budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym, idealnie zlokalizowany w Morawicy, łączący funkcjonalność biznesową.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł59,79 m² 1 655,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy położony w przyziemiu budynku wielorodzinnego przy ul. Chilmanowicza 8 w Bartoszycach. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 59,79 m2, na którą składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł2 258 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 2.258 m2 Działka znajduje w nadmorskiej miejscowości Grzybowo gmina Kołobrzeg w odległości ok. 1,2 km od morza i położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł41,70 m² 16 043,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne i atrakcyjnie położone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,71 m , usytuowane na 1. piętrze budynku przy ul. Jaskółczej w samym centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł61,65 m² 6 569,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 61,65 m , położonego w spokojnej i zielonej części miasta Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,70 m² 7 050,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Dębiec ma przyjemność zaprezentować parter domu z bezpośrednim wyjściem na ogród w Jeżowie Sudeckim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 141,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł90 m² 7 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nieschematyczny bliźniak - ostatni wolny dom! dwa odrębne domy połączone wiatami - dąbrowa tarnowska! Jeden z domów już sprzedany - ostatnia szansa - nie przegap drugiego! kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł52,58 m² 12 723,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką płytą"; - niski czynsz administracyjny. Szukasz taniego.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 000 zł66,93 m² 15 016 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w nowym budownictwie w centrum miasta. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 3 sypialni, 2 łazienek. Aneks kuchenny w nowoczesnej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł147 m² 1 353,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż Nr oferty:stdoc6239 Kategoria: działka przemysłowa Lokalizacja: ul. Wrocławska Powierzchnia działki: 147 m2 Uzbrojenie: prąd, woda, kanalizacja Dojazd: droga asfaltowa opis Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek Gostycyn

Gostycyn,kujawsko-pomorskie

10 600 000 zł540 m² 19 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:190 000 m²

W samym sercu Borów Tucholskich, gdzie lasy szumią od pokoleń, a tafla wody lśni w promieniach słońca, czeka niezwykła posiadłość o powierzchni 19 hektarów. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecin,zachodniopomorskie

870 000 zł86,60 m² 10 046,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 86,6 m , położone na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2009 roku. Nieruchomość jest gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

563 500 zł80 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładny areał składający się z dwóch działek o pow. łącznej 8.05 ha. Działki położone są na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł2 389 m² 322,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 2389 m2 , zlokalizowana w Kielcach przy ul. Prochownia. Działka położona przy drodze szutrowej, lekko pochyła, w kształcie prostokąta. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 800 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 4800 m2 położoną na terenie powiatu limanowskiego, gminy Tymbark, obręb zamieście. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij