dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

Rynek pierwotny

429 926 zł42,99 m² 10 000,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Wrocław,dolnośląskie

4 999 990 zł520 m² 9 615,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 929 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość na Zalesiu Na sprzedaż przedwojenna willa z początku XX wieku w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia - Zalesie. Nieruchomość składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł2 349 m² 71,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2049 ha ( 20,49 a), a wraz z nią sąsiednią działkę o powierzchni 3 arów położone w Kościerzycach gmina Lubsza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł180 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Urokliwy dom idealny dla rodziny! stan deweloperski - kameralna okolica - świetne połączenie Z trójmiastem - oferta dotyczy prawej połówki bliźniaka. Dom: na sprzedaż urokliwy dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł208 m² 6 971,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:17 669 m²

Wyjątkowa rezydencja z dużą działką - komfort, przestrzeń i nowoczesna technologia | Cekanów, gm. Rozprza Są domy, które po prostu spełniają swoją funkcję i są takie, które.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł129,90 m² 3 841,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 222 m²

Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości Opoczno. Prezentujemy Państwu wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 125 zł38,73 m² 15 650,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania! Dodatkowo harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 920 zł58,41 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,41 m , zlokalizowane na 2 piętrze kameralnej inwestycji Bliska Szyndzielnia. To idealna propozycja dla rodziny, pary pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł1 360 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka W koleczkowie! niedaleko trasy kaszubskiej, szybki dojazd do trójmiasta! działka: przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana nr 397/22 położona w malowniczym Koleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 450 zł7 885 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek z wydanymi warunkami zabudowy położony w Krępsku, gmina Goleniów, przy ul. Kościelnej. Krępsko to spokojna miejscowość oddalona o 7,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 544 zł56,28 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,28 m2 w ramach nowej inwestycji w cichej i spokojnej okolicy na ul. Wieniawskiego w Rzeszowie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł212,80 m² 5 634,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kup bez prowizji! funkcjonalny dom wolnostojący! lokalizacja: nieruchomość położona jest w malowniczej miejscowości Góra, zaledwie 7 km od Wejherowa. W otoczeniu znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł126,90 m² 12 135,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim - idealna baza do stworzenia wymarzonego wnętrza! Atrakcyjny dom w stanie deweloperskim, zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł25,20 m² 18 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,2 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 000 zł468 m² 19 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:36

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż: funkcjonujący , wspaniały kompleks 9 domków Koniaków, gmina Istebna. Na sprzedaż nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł244 m² 3 438,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 238 m²

Szukasz domu, który zapewni Ci komfort, prywatność i dużo przestrzeni do życia? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł76,69 m² 16 286,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: agnieszka Grotek   pokojowe mieszkanie narożne z 3 komórkami lokatorskimi 76,69 m Podstawowe informacje: z przyjemnością prezentujemy jasne, narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł80 m² 4 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą mieszkania z dużym potencjałem. Znajduje się ono na drugim piętrze w Kamienicy przy ulicy Katowickiej (obok mcdonalda) Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł9 392 m² 850,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek na największym osiedlu miasta: - w niedalekiej odległości od centrum miasta, - w sąsiedztwie zabudowy usługowej i obiektów użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

144 200 zł1 030 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka z miejscowym planem zagospodarowani przestrzennego położona 5 km od centrum Goleniowa. Informacje podstawowe: powierzchnia - 1030 m2; kształt działki -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,97 m² 11 655,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie prestiżową lokalizację, tradycyjną architekturę sudecką oraz nowoczesne standardy wykończenia. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł204 m² 6 862,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Budynek Mieszkalno - Handlowy plus pawilon usługowy przy ul. Kossaka w Bydgoszczy Firma Jawa przedstawia Państwu możliwość nabycia powierzchni handlowo-usługowo-mieszkalnych na działce.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł56,60 m² 12 703,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj w nowym bloku, nie ponoś nakładów finansowych i nie trać czasu na wykończenie mieszkania. Zobacz to praktycznie nowe mieszkanie trzypokojowe na parterze na osiedlu jar -w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł873 m² 342,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

WYJĄTKOWA OFERTA - DZIAŁKA POD BUDOWĘ DOMU W BRZEZIU KOŁO ZABIERZOWA NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł430 m² 5 116,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 784 m²

Wyjątkowa posiadłość W cząstkowie - luksus, natura I pełen komfort Na sprzedaż niezwykła posiadłość o powierzchni 15 784 m , położona w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł45,50 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie do kapitalnego remontu, znajdujące się w niezwykle atrakcyjnym gdańskim kurorcie. Powierzchnia mieszkania wynosi 45,50 m2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł38,65 m² 7 115,14 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia | W pełni wyposażone | bydgoszcz leśne Jeżeli szukasz mieszkania, do którego wchodzisz z walizką, a nie z ekipą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł105,53 m² 7 950,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu, w zabudowie bliźniaczej. Układ pomieszczeń: parter na którym przewidziano przestronny salon z aneksem kuchennym z którego.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32,19 m² 13 016,46 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż kawalerke 32,19m na 8 pietrze w bloku rok budowy 2015. Kawalerka wyremontowana oraz umeblowana jak na zdjeciach gotowa do zamieszkania idealna pod inwestycje (wynajem pod studentow). Caly.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 200 m² 575 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w bezpośrednim sąsiedztwie lasów o pow. 1200 mkw. Wrocław- leśnica Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczona symbolem 4mn 83.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł56,20 m² 5 960,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje/ po remoncie/balkon/ duża piwnica/ królewskie otoczenie/ dostępne od zaraz Jeśli czujesz, że w twoich żyłach płynie królewska krew wybierz Gniew - miejsce, w którym historia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 000 zł107,51 m² 8 352,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w spokojnej, podmiejskiej części Iwin. To idealna propozycja dla osób poszukujących równowagi pomiędzy ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działki położonej na obrzeżach Sępólna Krajeńskiego, w obrębie ewidencyjnym Niechorz. Przedmiotowa oferta dotyczy dwóch sąsiadujących ze sobą działek o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł800 m² 123,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę budowlano - usługową o powierzchni 800 m2. znajdujący się w Krasicach hm.Mstów przy ul.Strażackiej. Działka :.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł80 m² 16 737,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie widokowe z balkonem, usytuowane na 7 piętrze. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest na ulicy Francesco Nullo tuż przy Al Pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł71 m² 10 563,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bez prowizji, bez pcc! Oferuję Państwu domy w zabudowie bliźniaczej położone na kameralnym osiedlu w Kobyłce w południowo-wschodniej części Kobyłki. Domy posiadają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 624 m² 200,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1624 m , położona w miejscowości Jaktorów Kolonia (gmina Jaktorów, powiat grodziski), obręb 0011, numer ewidencyjny 244/20. Identyfikator działki:.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł997 m² 55,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Działka o numerze 83/15 , o powierzchni 997 m (0,0997 ha), położona w obrębie Unieszyno (gmina Cewice, woj.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:167 m²

Szukasz przestronnego domu w Rzeszowie z dużym potencjałem inwestycyjnym lub mieszkaniowym? Ta nieruchomość przy ulicy Olszewskiego w Rzeszowie to propozycja, która może Cię.