dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 175 ogłoszeń

358 299 zł1 942 m² 184,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

GP Nieruchomości posiada w swojej ofercie atrakcyjną działkę inwestycyjną w otoczeniu natury. Nieruchomość o powierzchni 1942 m2 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: działka.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł279 m² 2 867,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży atrakcyjną kamienicę położoną w centrum Lwówka Śląskiego. Szczegóły oferty: - powierzchnia użytkowa kamienicy wynosi 214,4 m -.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł280 m² 1 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:273 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwa domy w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym w Lądku Zdrój. Budynki są w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 300 zł67,73 m² 11 771,74 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gumieńce, os. Reda, bez pcc, 3 pokoje, balkon/taras, i piętro. Tylko u Nas! Oferta 0% prowizji od Kupującego! Lokal użytkowego z funkcją mieszkalną vat 23%. Cena w ogłoszeniu jest.

Szczegóły ogłoszenia

9 400 000 zł3 213 m² 2 925,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Dochodowa nieruchomość komercyjna! Oferujemy do sprzedaży dochodowy kompleks biurowy zlokalizowany w centrum Sosnowca, świetnie skomunikowany z dk94 lub S86, a także z miastami.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Lębork,pomorskie

950 000 zł140,70 m² 6 751,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy na sprzedaż | Lębork, ul. Słowackiego | 140,70 m z antresolą, witrynami i możliwością podziału Poszukujesz lokalu użytkowego z potencjałem w Lęborku? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł66 067 m² 6,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ziemia rolna 6,6 ha regularny kształt 4- 6 klasa, dojazd utwardzoną drogą. Przeznaczenie rolne. klasa iva 0,94 ha klasa V 2,076 ha klasa VI 3,570 ha Planujesz skredytować to marzenie? Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

753 508 zł63,32 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,32 m2 położone na pierwszym piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,58 m2 + ogródek 85 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł210 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 956 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem - dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, stodołą oraz garażem, posadowiony na działce o powierzchni niemal 70 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł75 m² 14 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szukasz odpornej na inflację lokaty kapitału, która nie wymaga od Ciebie bycia.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł190 m² 4 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 527 m²

Dom + działka o powierzchni 2527 m , położoną w urokliwej, górskiej miejscowości Berest , w gminie Krynica-Zdrój. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wolin

Wolin,zachodniopomorskie

100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W naszej ofercie przepięknie położone działki w Mierzęcinie (gmina Wolin) o powierzchni 3000 m2 każda, położone tuż przy Rezerwacie przyrody Wiejkowski Las im. Zbigniewa Wabiszczewicza.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 495 m² 214,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Chcesz zamieszkać w Zawadce przy ulicy Malowniczej, ta oferta jest dla Ciebie! widokowa i piękna okolica przestrzeń i bliskość natury idealne miejsce pod dom jednorodzinny 2 km do Wadowic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

433 000 zł64,57 m² 6 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o miejscu, które daje więcej swobody niż blok, ale nie wymaga tylu obowiązków co dom? Ta nieruchomość to idealny kompromis przestrzeń, prywatność i nowoczesność w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł16 600 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Lipowie przy ul. Wierzbowej 16 okazja dla inwestora! Oferuję działkę rolną w atrakcyjnej cenie, położoną w urokliwym Lipowie, gmina Wiązowna. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł375,76 m² 4 388,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 620 m²

Oferta dostępna tylko w Realton Nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o ogromnym potencjale aranżacyjnym z dużym zielonym ogrodem, dwustanowiskowym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł131,47 m² 15 136,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 845 m²

Skoczów, ul. Bielska - dom z dużym ogrodem, garażem i plantacją borówki. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Skoczowie, przy ul. Bielskiej - w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł246,23 m² 4 670,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 889 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji Zapraszam do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która jest prawdziwym klejnotem wśród domów jednorodzinnych. Ta niebanalna rezydencja została.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł233 m² 9 227,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:61 500 m²

Na sprzedaż pięknie położone siedlisko w sercu Warmii na skraju lasu. Nieruchomość znajduje się w Czarnym Kierzu pod Lidzbarkiem Warmińskim. Na ładnie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł5 100 m² 73,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana w Żołędowie, gmina Osielsko. Powierzchnia gruntu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Leszno,wielkopolskie

7 900 000 zł2 900,16 m² 2 723,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu dochodowa nieruchomość położna w atrakcyjnym miejscu miasta Leszna. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł3 516 m² 184,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Kołobrzeg, grunt z budynkiem techniczno-mieszkalnym, sprzedam, 3516 m2, 650 000 zł. Atrakcyjna działka w Kołobrzegu, ok. 1,2 km od morza. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł702 m² 413,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z widokiem na jezioro Dąbie :) Ofertę sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa, niezabudowana położona w Szczecinie Glinki o powierzchni 702 m2. Zbywany teren nie jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł40,64 m² 16 215,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

.Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w Dziwnówku z pięknym widokiem na Zatokę Wrzosowską, zaledwie 300 metrów od plaży. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł59,70 m² 2 830,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, z balkonem i garażem. Lokal składa się z: - 2 dużych pokoi ( jeden pokój z balkonem ) - widnej kuchni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł22,52 m² 10 657,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 22.52 usytuowane na czwartym piętrze budynku z 1980 roku, położonego na osiedlu zawadzkiego-klonowica w Szczecinie. Skład nieruchomości: salon.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62,55 m² 14 228,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej Willi Quo Vadis lokalizacja: konstancin-Jeziorna to miejsce dla osób, które cenią spokój, zieleń i architekturę z klasą. Miasto-ogród.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł15 940 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Błonie działki usługowe na sprzedaż. Do sprzedania działka 16 tys.m2 PRZY TRASIE POZNAŃSKIEJ Z WJAZDEM BEZPOŚREDNIM oraz w przyszłości z wjazdem od zaplanowanej drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 041 zł38,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 461 m² 65,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na Żuławy Wiślane, do gminy Stegna wsi Bronowo. Tu na sprzedaż mamy ostatnią działkę z 5 działek wraz z udziałem w drodze   m2): działka 124/7- 1461m2(95 000pln).

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł285 m² 3 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:642 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący ( idealny dla dwóch rodzin, na inwestycje pod wynajem dla pracowników itp.) LOKALIZACJA Dom położony w miejscowości Pszczółki, tylko 10 km od Pruszcza Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

136 000 zł682 m² 199,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane W margoninie Tytułem oferty działka w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona, objęta mpzp oznaczona symbolem mn/us1: tereny zabudowy jednorodzinnej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 230 m² 129,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane o pow. od 12,30 ara do 13,40ara pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne położona w spokojnym miejscu na pograniczu Krzeczyna Wielkiego i Gorzycy. Szerokość frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 186 zł35,50 m² 33 526,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartament Z bocznym widokiem na morze Boczny widok na morze | Balkon 6,66 m | 4. piętro | Wykończenie pod klucz w cenie | Odbiór 2027 | Atrakcyjny harmonogram płatności ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 609 zł64,99 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.