dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

373 500 zł1 494 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na dom blisko natury, a jednocześnie z szybkim dostępem do infrastruktury? Ta oferta w Sowinkach jest właśnie dla Ciebie! Nieruchomość położona jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł31,50 m² 17 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż przestronna kawalerka z tarasem Wrocław, ul. Tadeusza Kościuszki, nowa Manufaktura Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni 31,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł2 007 m² 139,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana Z udziałem W lini brzegowej jeziora krzywe (sajzy), gmina ełk Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowo położonej działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego, w okolicy Stawy Walczewskiego. Działka ogrodzona, o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

6 950 000 zł375 m² 18 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący Z kameralnym ogrodem na starym wilanowie Cicha uliczka | Kameralny ogród | Wysoki standard | Prestiżowa lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: parter: (155,16 m2): * Hol.

Szczegóły ogłoszenia

379 200 zł1 896 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Poszukujesz idealnego miejsca na wymarzony dom? Mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę działki budowlanej o powierzchni około 0,1896 hektara, zlokalizowanej w spokojnej i przyjaznej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 467 m² 70,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlano-rolna w Pielgrzymowicach 2 467 m Oferujemy na sprzedaż przepiękną działkę budowlano-rolną o powierzchni 2 467 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł127 m² 4 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 300 m²

Oferujemy na sprzedaż pięknie położone siedlisko o powierzchni 1,5254 ha, zlokalizowane w miejscowości Zajączkowo, w gminie Połczyn-Zdrój. Odległość od Połczyna-Zdroju wynosi 6 km.

Szczegóły ogłoszenia

410 089 zł24,63 m² 16 649,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartamenty inwestycyjne zaprojektowane w ramach Murapol Stoczniova to świetna propozycja dla osób planujących czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł3 300 m² 153,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa oferta obejmująca dwie działki rolno-budowlane położona w prestiżowej, najwyżej położonej i niezwykle widokowej części Zakopanego Cyrhla usytuowana na południowym.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105 m² 9 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 635 m²

Do sprzedania działka budowlana 26a zabudowana domem wolnostojącym położona w Michałowicach gm. Michałowice - tylko 11 km i 13 min do skrzyżowania ul. Opolskiej z al. 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:465 m²

Oferta sprzedaży Nowy Etap Domy Pogodne Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej 132,4 m oraz 115 m Planowane oddanie: koniec 2026 roku Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą.

Szczegóły ogłoszenia

10 710 000 zł71 400 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjny grunt inwestycyjny o powierzchni 7,14 ha (71 400 m ), położony w miejscowości Stary Dwór, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 010 m² 117,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

Suchań - okolica -dom na sprzedaż ofertą sprzedaży jest dom ,o pow. ok 90m,posadowiony na działce 1 230m. Parter-pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wanną, umywalką i wc, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 262 zł40,05 m² 15 337,38 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

null zakup bez prowizji, bez podatku pcc 2%. Zapraszam do kontaktu   Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej przy ul. Bociana. Strategiczna lokalizacja w bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł171,60 m² 6 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 171 m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 610 m2 w miejscowości Rusiec.

Szczegóły ogłoszenia

451 060 zł1 187 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 151/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł960 m² 1 093,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania przepięknie położona działka w rezydencjalnej części miejscowości Klaudyn w sąsiedztwie ul. Szymanowskiego oraz granic Kampinoskiego Parku Narodowego, w otoczenie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

73 665 zł1 637 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1637.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 330 m² 675,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka - z wyjątkowym potencjałem , zlokalizowana w samym Centrum Kolbud - u zbiegu ulic Wybickiego i Wojska Polskiego! Kolbudy - stanowiące praktycznie dzielnice.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 194 zł141,50 m² 21 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł57,50 m² 6 243,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,83 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwukondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

717 860 zł2 761 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowy Janków gm. Radzymin - grunt pod inwestycję deweloperską opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 2761m , położona w obszarze objętym mpzp symbol mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł845 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położone działki między lasem a jeziorem! Stanisławówka w Osiecznej - osiedle nowych domów oferujące błogi spokój i krajobraz jak z obrazka! Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł184 m² 8 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

*Do sprzedaży dom z funkcją pensjonatową w samych Mikołajkach Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,45 m² 10 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 58,45 m2) na drugim piętrze w bloku z windą (2019 r.) w Fordonie. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o narożnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 922 zł47,57 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową inwestycję mieszkaniową w Oleśnicy przy ul. Leśnej 6a! W ramach projektu powstało 40 funkcjonalnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł79,28 m² 9 207,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 4 pokoje | balkon | 1 piętro bezpieczne osiedle rabka-zdrój, ul. Sądecka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w sercu uzdrowiskowej miejscowości Rabka-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł57,50 m² 17 843,48 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 501 m² 105,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. W sprzedaży atrakcyjnie położona działka budowlano-usługowa w Nowej Wsi. Lokalizacja: nowa Wieś -.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana , o powierzchni 1000 m2 , położona w Niedrzwicy Dużej, przy ul. Nadstawnej. W pobliżu rzeka, stawy, tereny uprawne oraz nowa zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 907 zł36,23 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 367 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 7367 m , położona w Pleszewie (nr ewidencyjny 2689/16), w doskonałej lokalizacji, przy drodze krajowej, łączącej Pleszew z Ostrowem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł141,24 m² 4 665,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone na parterze budynku mieszkalnego w malowniczej miejscowości Mściwojów, powiat jaworski. Lokal mieszkalny stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł33,25 m² 24 661,65 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę eleganckiego, w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku na.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł163,50 m² 5 688,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

596 892 zł47,37 m² 12 600,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, 2 pokoje z ogródkiem, wrocław Psie pole/strachocin. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe,.