dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 239 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 239 ogłoszeń

451 060 zł1 187 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 151/6.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł960 m² 1 093,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania przepięknie położona działka w rezydencjalnej części miejscowości Klaudyn w sąsiedztwie ul. Szymanowskiego oraz granic Kampinoskiego Parku Narodowego, w otoczenie zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

73 665 zł1 637 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości O/ Bolesławiec oferuje do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Gradówek, gm. Lwówek Śląski. Szczegóły oferty: - działka posiada powierzchnię 1637.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 330 m² 675,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka - z wyjątkowym potencjałem , zlokalizowana w samym Centrum Kolbud - u zbiegu ulic Wybickiego i Wojska Polskiego! Kolbudy - stanowiące praktycznie dzielnice.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 194 zł141,50 m² 21 909,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 5 pokojowy apartament o powierzchni 142 mkw. w znakomitej lokalizacji w sąsiedztwie Galerii Westfield Mokotów. Apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Elbląg,warmińsko-mazurskie

359 000 zł57,50 m² 6 243,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 720 000 zł96,83 m² 17 763 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 96,83 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwukondygnacyjnej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

717 860 zł2 761 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nowy Janków gm. Radzymin - grunt pod inwestycję deweloperską opis nieruchomości: na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 2761m , położona w obszarze objętym mpzp symbol mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł845 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przepięknie położone działki między lasem a jeziorem! Stanisławówka w Osiecznej - osiedle nowych domów oferujące błogi spokój i krajobraz jak z obrazka! Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł184 m² 8 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

*Do sprzedaży dom z funkcją pensjonatową w samych Mikołajkach Jeżeli Twój zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości daj znać! Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,45 m² 10 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 58,45 m2) na drugim piętrze w bloku z windą (2019 r.) w Fordonie. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o narożnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

67 900 zł501 m² 135,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane w sąsiedztwie lasu - jedynie 15 minut od częstochowy/radomska oraz 3 minuty od Kłomnic (siedziba gminy). Istnieje możliwość łączenia sąsiednich działek w celu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 922 zł47,57 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Firma Malik Development ma zaszczyt zaprezentować Państwu nową inwestycję mieszkaniową w Oleśnicy przy ul. Leśnej 6a! W ramach projektu powstało 40 funkcjonalnych i przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł79,28 m² 9 207,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 4 pokoje | balkon | 1 piętro bezpieczne osiedle rabka-zdrój, ul. Sądecka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w sercu uzdrowiskowej miejscowości Rabka-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł57,50 m² 17 843,48 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bez prowizji i podatku pcc 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 501 m² 105,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. W sprzedaży atrakcyjnie położona działka budowlano-usługowa w Nowej Wsi. Lokalizacja: nowa Wieś -.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł500 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę nad morzem letniskową budowlaną z możliwością wybudowania np.: domu, domków letniskowych, budynku gospodarczego. Więcej informacji na temat nieruchomości udzielę podczas.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana , o powierzchni 1000 m2 , położona w Niedrzwicy Dużej, przy ul. Nadstawnej. W pobliżu rzeka, stawy, tereny uprawne oraz nowa zabudowa domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 907 zł36,23 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 367 m² 54,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 7367 m , położona w Pleszewie (nr ewidencyjny 2689/16), w doskonałej lokalizacji, przy drodze krajowej, łączącej Pleszew z Ostrowem.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł141,24 m² 4 665,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Do sprzedaży wspaniałe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone na parterze budynku mieszkalnego w malowniczej miejscowości Mściwojów, powiat jaworski. Lokal mieszkalny stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł33,25 m² 24 661,65 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Grand Estates ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę eleganckiego, w pełni wyposażonego apartamentu położonego w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w Gdańsku na.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł163,50 m² 5 688,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:602 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

596 892 zł47,37 m² 12 600,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, 2 pokoje z ogródkiem, wrocław Psie pole/strachocin. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł78,80 m² 15 101,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Na sprzedaż nowoczesny, w pełni urządzony dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i prestiżowej części Rzeszowa przy ul. Świętojańskiej. Nieruchomość z 2024.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł968 m² 193,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Nieruchomości o powierzchniach od 0,0914 - 0,0972 ha. zlokalizowane w Słubicach na wysokości ul. Drzymały, tuż obok nowo powstałej zabudowy jednorodzinnej. Teren o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł171 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w miejscowości Baczyna, w bliskiej odległości od Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł61,79 m² 11 312,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji dla Biura pośrednictwa, brak podatku pcc 2% Kredyt przy moim pośrednictwie zostanie szybko i sprawnie przeprowadzony. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł210 m² 1 761,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż duży dwupoziomowy lokal o powierzchni 210 m2 w doskonałej lokalizacji. Ogromne witryny od strony ulicy o bardzo dużym natężeniu pieszym oraz samochodowym są niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziekanowice. Działka budowlana o pow. 10,00a (1000m2) do wydzielenia z większej działki w m. Dziekanowice, gmina Dobczyce. Działka o kształcie prostokąta o wymiarach ok. 27.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł100 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość inwestycyjna. Do sprzedania działki w miejscowości Stara Wieś o łącznej powierzchni ok. 10ha położone w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młochowskiego Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł244 m² 942,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 244 m2 położona w miejscowości Biedrusko, gm. Suchy Las, powiat poznański, woj. wielkopolskie. Przedmiotowa działka jest do zabudowy szeregowej, środkowy segment.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,10 m² 6 089,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Głogowa Metraż: 49,10 m2 Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w niskim bloku i cechuje się funkcjonalnym rozkładem.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł65 m² 19 230,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy apartament na sprzedaż przy ul. Kazimierza Wielkiego Prezentowany lokal to apartament z dwoma sypialniami, pokojem z aneksem kuchennym oraz łazienką i wc. Powierzchnia tego.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł930 m² 257 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży piękne cztery działki, o nietuzinkowym położeniu, "na końcu świata", dedykowane ludziom, dla których najważniejsza jest możliwość odpoczynku od zgiełku miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł25 m² 31 560 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wspaniała Kawalerka 25m2 przy Arkadii W pełni gotowe do zamieszkania lub najmu studio 25m2 wraz z tarasem 8m2. Kawalerka jest ulokowana w doskonałej lokalizacji z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki o powierzchni około 1000 m2, znajdującej się w Chełmie Śląskim w dzielnicy Kopciowice. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł200 m² 2 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony w miejscowości Pisarowce, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 28. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł104 m² 9 413,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom w zabudowie szeregowej 104m2 w zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Duża działka 320m2. Nowa inwestycja w spokojnej, zalesionej części miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe Parkitka Oferuję na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m wraz z tarasem 25m 2 oraz balkonem 12 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł57 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie położone na parterze w nowym budynku w zabudowie szeregowej niskiej jednorodzinnej dwulokalowej (10 segmentowej) w Polkowicach Dolnych przy ul. Kaliowej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij