dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 313 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 313 ogłoszeń

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Pastwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji! Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku z windą, w okolicy Parku Norweskiego oraz Term.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł2 301 m² 58,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Opis nieruchomości Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilku działek w miejscowości Pupki pod Jonkowem. Położona jest na uboczu wsi. Działka Powierzchnia działki wynosi 2301.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rostki Skomackie,warmińsko-mazurskie

115 000 zł2 500 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż unikatowa działka rekreacyjna o powierzchni 2500 m , położona w miejscowości Rostki Skomackie, w gminie Orzysz. Ta wyjątkowa nieruchomość ma kształt trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

401 924 zł45,16 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość oglądania mieszkań na żywo! Inwestycja premium na którą skladają się trzy budynki w tym Manufaktura oraz park o powierzchni 6000m2. Wysoki standard części wspólnych Balkon do.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 560 zł6 424 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Nowych Osinach. Na dzień dzisiejszy nie ujęta w planie zagospodarowania Gminy Mińsk Mazowiecki. W studium planu jest działką mieszkaniową co daje tej ofercie dobrą inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 999 zł750 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Luksusowa rezydencja z basenem i strefą wellness | Zelków | 15 min od centrum Krakowa Na sprzedaż wyjątkowa, ponadczasowa rezydencja położona w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł16,13 m² 6 137,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy na prezentacje garażu zlokalizowanego przy ul. Młodych w Gorzowie Wlkp. Garaż po generalnym remoncie podczas, którego: - wymieniono dach/pape - wymieniono instalacje elektryczną -.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł48,80 m² 9 014,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3-pokojowe mieszkanie blisko centrum, na sprzedaż Mamy coś specjalnie dla Ciebie! To przestronne wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane zaledwie kilka minut od centrum miasta doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 400 000 zł778,30 m² 3 083,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:16

 

Rok budowy:-

Oferta dla inwestora! Przedmiotem sprzedaży jest 2-piętrowy budynek z garażem podziemnym położony w miejscowości Piotrowice, tuż przy granicy ze Słupcą. Kondygnacje: - 2 naziemne: parter -.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem o powierzchni 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 455 zł34,79 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł80,40 m² 19 278,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Luksusowy 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji Wilanów Zawady ulica Bruzdowa. Wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł12 988 m² 21,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Księte, gmina Świedziebnia, powiat brodnicki. Działka do sprzedania. Zapraszamy do zakupu nieruchomości o łącznej powierzchni 1,2988 ha (12988 m2). Nieruchomość składa się 2 działek: mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł345 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:383 m²

, lokalizacja Nieruchomość znajduję się w dzielnicy domków wielorodzinnych oraz niskiej zabudowy mieszkalnej - Suchanino. To właśnie z tego miejsca mamy szybki i prosty dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

335 000 zł31,96 m² 10 481,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu nowych mieszkań w pierwszym etapie inwestycji przy ul. Produkcyjnej w Białymstoku, w skład której wchodzi 5 bloków w niskiej zabudowie. Kameralne osiedle sprzyja.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł1 516 m² 349,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana w Wolicy, pomiędzy ul. Długą i ul. Okrężną. Działka w kształcie prostokąta, wym. ok. 42 m x 36 m. Działka znajduje się przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 548 m² 98,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod zabudowę zagrodową o powierzchni 3.548 m2 w Zieleniewie, położona jedynie 3,5 km od morza na przedmieściach Kołobrzegu. Działka w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł3 030 m² 11,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka, położona blisko jeziora Małe Pławno( 10 m) w miejscowości Zieleniewo , gmina Bierzwnik, powiat choszczeński, województwo zachodniopomorskie .W pobliżu działki lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 098 zł31,79 m² 16 737,91 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Prądnik Biały to szybko rozwijająca się część Krakowa, łącząca nowoczesne inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Barlinek

Barlinek,zachodniopomorskie

220 000 zł99,40 m² 2 213,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 99,4m2 z garażem oraz 2 piwnicami w cenie! Nieruchomość położona jest w cichej okolicy w miejscowości Moczkowo, w odległości 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 714 135 zł85 706,77 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o numerze 71/8, bezpośrednio przy ul. Złotowskiej, pomiędzy Czeszowem a Trzęsowicami, złotów, gmina Zawonia, powiat Trzebnicki. W sąsiedztwie domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł350 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Prezentujemy Państwu wolnostojący , zadbany dom niedaleko od plaży. Dom położony jest zaledwie 10 km od Kołobrzegu w miejscowości Sianożęty, w pobliżu sklepy i komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 424 zł49,24 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł286,30 m² 2 441,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:444 m²

NA sprzedaż budynek wielorodzinny Z lokalem usługowym wągrowiec, ul. Jana pawła II Nieruchomość idealna na inwestycję - gotowy dochód od pierwszego dnia! 3 lokale mieszkalne Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

808 450 zł35,15 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Przytulne oraz nowoczesne wnętrze | Pokój dzienny z funkcjonalnym aneksem kuchennym | Powierzchnia 35 m2 | Elegancka łazienka | Taras z pięknym widokiem. Apartament nad jeziorem to doskonała.