dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 305 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 305 ogłoszeń

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Starym Wilanowie o powierzchni 190 m2 położony na działce ok. 280 mkw. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 680 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 207 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,62 ha zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym oraz budynkiem magazynowym. Nieruchomość atrakcyjnie położona na obrzeżach Brześcia Kujawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł8 173 m² 43,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 8173 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Solcu Kujawskim, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8173 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł15 255 m² 31,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w Białogardzie. Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 15 255 m2, położoną w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,19 m² 18 793,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje | wysoki standard | balkon | zachodnia ekspozycja Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 61,19 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż Kategoria: działki budowlane Lokalizacja: zimna Woda, gm Lubin Powierzchnia: 1100 m2 największe zalety: działka o regularnym kwadratowym kształcie; piękne, zielone otoczenie; świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

455 000 zł39,96 m² 11 386,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta lokal użytkowy Z loggią | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39,96 m , położony na parterze w 4-piętrowej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość zakupu przez cudzoziemców (również spoza Unii.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł73 m² 11 232,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,77 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku z windą, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł177 m² 12 429,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z garażem dwustanowiskowym W kamieniu! Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 500 m² 376,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 15 arów (12 ar plus 3 ary z sąsiedniej działki) Bezpośredni zjazd z drogi asfaltowej z dwóch stron, przystanek autobusowy w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 000 zł45,38 m² 7 205,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kwadrat przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań w nowej inwestycji - budynkach mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł259 m² 1 293,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:565 m²

Rezerwacja Na sprzedaż: przestronny dom w centrum dzielnicy Szombierki - idealny do zamieszkania i prowadzenia działalności! Oferujemy na sprzedaż dom w zaciszu w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia prezentuje przestronne świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 59m2 zlokalizowane na 2 piętrze przy u l icy pck - w świetnie skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł134,41 m² 6 316,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa inwestycja! wysoki standard! W pobliżu lasu! bez pcc I prowizjii zakup od dewelopera! Gorąco polecam domy w zabudowie bliźniaczej położone w Miłoszycach. Parter: - wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł31,70 m² 11 324,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

**kawalerka 31,7 m do remontu z piwnicą 5/8 piętro, blok 1991 r., nowe okna, winda po remoncie Górny Taras Rataje, Poznań** Sprzedam przytulną kawalerkę o powierzchni **31,7 m ** na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł159,40 m² 6 267,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bliskie Marki gotowe mieszkania przy ul. Klucznikowskiej bez prowizji od kupującego! Bliskie Marki to kameralna, zakończona już inwestycja, która znajduje się na samym początku Marek od strony Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

776 000 zł149,38 m² 5 194,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Witam, prezentuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej | stan deweloperski | Bojano Funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł250 m² 3 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Koszwały, na działce o powierzchni 800 m . Budynek został wybudowany około 1989 roku - dziennik budowy dostępny do.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 000 zł149 130 m² 388,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w Górze Kalwarii. Powierzchnia 14,91 ha. Mpzp tereny produkcyjno - magazynowe z dopuszczeniem usług. - max. intensywność zabudowy 1,5. - max. wysokość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Zabrze,śląskie

1 100 000 zł7 369 m² 149,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w Zabrzu w rejonie ulicy Klary, oznaczoną geodezyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł57,72 m² 7 778,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja. Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł155 m² 2 258,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Opis oferty Dom w pięknej okolicy, wśród zieleni, w spokojnym miejscu, w odleglości okolo 17km. od Częstochowy, w stanie surowym otwartym o powierzchni 155m, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł63,13 m² 11 326 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania w cichej i zielonej okolicy, zaledwie 20 minut od centrum Krakowa! Na sprzedaż: mieszkania z ogródkiem 4 pokojowe w Podłężu blisko Krakowa Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62 m² 7 725,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze informacje: "osiedle pod gwiazdami" Ostatnie wolne z tego budynku - na parterze z ogródkiem - Tarnowskie Góry - Bobrowniki Śląskie - bezczynszowe, - na parterze z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł179,92 m² 4 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z działką o pow. 16 ar. między Mszana Dolna i Limanowa. 3 kondygnacji oraz piwnica: -1: piwnica. Parter: salon z kuchnią, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł1 500 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Michałowicach, przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące bądź zabudowę bliźniaczą. Nieruchomość położona na terenie objętym mpzp , media : woda,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł39,95 m² 12 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 39,95 m , położone na 1 piętrze w niskim budynku na chronionym osiedlu Lewandów Park 1 przy ul. Siecznej. Stan mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 863 m² 161,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedmiotem oferty są dwie działki budowlane w Trzebiatowie. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   Ponad 1000 ofert w jednym miejscu na naszej stronie firmowej biura.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

273 469 zł26 m² 10 518,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Lokalizacja: uniwersytet Medyczny 5 min Obok budowanej lini Metra Obok przystanek tramwajowy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

159 460 zł1 139 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Odkryj doskonałą harmonię życia wiejskiego i miejskiego, inwestując w działkę na wsi idealnie skomunikowaną z miastem! Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

922 000 zł136 m² 6 779,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż 1/2 bliźniaka ok. 136m2 Chylice, gm. Jaktorów | działka ok. 700 m Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł4 366 m² 123,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Buro nieruchomości Mint property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 0,4366 ha, w kształcie prostokąta, o wymiarach 34x101 m, położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł41 734 m² 35,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Gminie Kłomnice miejscowości Lipicze przy ul. Stawowej o powierzchni 41 734 m2. Działka : o pow. ok 41 734 m2.

Szczegóły ogłoszenia

678 999 zł36 m² 18 861,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje po remoncie | balkon | blisko morza | Przymorze Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Płochocin,mazowieckie

577 000 zł1 218 m² 473,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1218 m , położona w miejscowości Płochocin (gm. Ożarów Mazowiecki, powiat warszawski zachodni) Działka znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

686 400 zł15 600 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną - działkę budowlaną o powierzchni 1,5599 ha, idealnie podzieloną na 10 mniejszych działek, każda z łatwym dostępem do drogi dojazdowej biegnącej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Huta

Huta,kujawsko-pomorskie

750 000 zł1 037 m² 723,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 361 m²

Urokliwe gospodarstwo w cichym i spokojnym miejscu - idealne pod agroturystykę lub stadninę Na sprzedaż wyjątkowe gospodarstwo o ogromnym potencjale, położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 600 m² 342,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka z pozwoleniem na budowę - Zabierzów*** Szukasz dużej działki budowlanej w pobliżu Krakowa pod budowę pięknej willi - ta oferta jest dla Ciebie *** mint Property prezentuje na.