dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

829 000 zł86,46 m² 9 588,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowy apartament w centrum Ustki zaledwie 300 metrów od plaży. Na pierwszym poziomie mieszkania (II piętro budynku) znajdują się: przestronny salon z jadalnią i dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł43,51 m² 5 401,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż umeblowane mieszkanie 2 pokojowe. Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ulicy Niedziałkowskiego w bloku 4 piętrowym w Myśliborzu, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł63,37 m² 11 204,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najlepsza cena! Apartament 2/2 | segment środkowy - | piętro 1 | balkon + wielki taras na dachu. Prywatny parking jest tuż obok co zapewnia wygodę. Prywatność domu, wygoda apartamentu - ul. Spacerowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

713 031 zł77 m² 9 260,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości prezentują przestronne M4 z balkonem w spokojnej części Osowej Góry przy ul. Sępiej. Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł134 m² 30 970,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowy penthouse z tarasem w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, przy ul. Sarmackiej. Nieruchomość: apartament o powierzchni 133,83 m znajduje się na czwartym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

877 371 zł109,74 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego w Świnoujściu. Zbywany lokal ma powierzchnię 109,74 m2 i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 000 zł11 300 m² 964,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:15 389 m²

Dzień dobry, w skrócie: obiekt będący kiedyś fabryką odzieży. 1,5 ha terenu, na nim ponad 11 tys m2 powierzchni do zagospodarowania. 7 budynków (2 kompleksy) połączone łącznikiem. Dojazd bez.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł1 433 m² 4 745,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:754 m²

Sprzedaż - pusty biurowiec z wynajętymi lokalami handlowymi na parterze budynku w ścisłym centrum Bytomia. Powierzchnia całkowita budynku - 1.433m2. Powierzchnia działki - 754 m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 405 m² 255,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W okolicy/ nadmorskiego kutrortu łeba- w nowęcinie działka Działka budowlana o powierzchni 1405 m2, szerokości ok 27 m i długości ok. 51 m objęta jest miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł13 400 m² 8,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren o łącznej powierzchni 13 400 m2, położony w miejscowości Ładne, gm. Włocławek. Teren z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej oraz sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł145,74 m² 6 168,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż już gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145,74 m usytuowany na działce ok. 300 m w urokliwej i spokojnej części Rudnej Wielkiej tuż pod Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

839 070 zł35,37 m² 23 722,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 35,37 m , położony na 5. piętrze prestiżowego osiedla Chmielna Park na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Budynek został oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł50,24 m² 9 534,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Finanse - oszczędność na start: cena: 479 000 pln Podatek pcc: 0% (oszczędzasz ok. 10 tys. zł!) Prowizja: 0% (zakup bezpośrednio, brak ukrytych kosztów) Stan: stan deweloperski - aranżujesz wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł260 m² 3 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:546 m²

Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza. Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

341 550 zł33 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ciekawą ofertę sprzedaży udziałów W domu /zespół pomieszczeń mieszkalnych/ położonych W brzeziu, gmina zabierzów, tylko 4 km od granic miasta krakowa! Jest to obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł57,47 m² 9 552,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Jagiellońskiej 70. W skład nieruchomości wchodzą : - salon z wyjściem na duży balkon, - pokój, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł6 365 m² 204,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 6 365 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowo-magazynowy o powierzchni użytkowej 356,80 m 2 oraz 2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł171 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:302 m²

Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz zaaranżować dokładnie według własnej wizji? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż dom jednorodzinny typu kostka położony.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł168 m² 4 160,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Niniejsza oferta posiada 30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł115,61 m² 5 527,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

2 połówki dostępne - ty decydujesz którą wybrać! budynek po odbiorach - gotowy do zamieszkania cena podlega rozsądnym negocjacjom. Bez prowizji od kupującego! Oferuję Państwu dom bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł949 m² 164,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Stradom, o powierzchni 949 m2. Działka : o pow. 949 m2. Wymiary : 33m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 289 zł62,65 m² 9 007,01 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Przestronne mieszkanie z loggią - widok na panoramę Łodzi Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł140 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom / restauracja / obiekt inwestycyjny w Ostrowie Cena: 700 000 zł Powierzchnia: 140 m Rok budowy: 2010 Na sprzedaż dwukondygnacyjny budynek o ogromnym potencjale, położony.

Szczegóły ogłoszenia

607 168 zł57,28 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł43,70 m² 5 720,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Świdnicy przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie o powierzchni 43,70m2 zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

967 839 zł80,66 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł227,98 m² 6 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

English version below Do sprzedania dom wolnostojący, pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku dom niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł60,78 m² 6 071,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje z balkonem, funkcjonalny układ, świetna lokalizacja Łomża ul. Słowackiego. Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 60,78m położone na IV piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w Starym Wilanowie o powierzchni 190 m2 położony na działce ok. 280 mkw. Bezpośrednio przy budynku znajdują się dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł1 680 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 207 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,62 ha zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym oraz budynkiem magazynowym. Nieruchomość atrakcyjnie położona na obrzeżach Brześcia Kujawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł8 173 m² 43,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 8173 m2 z wydanymi warunkami zabudowy w Solcu Kujawskim, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 8173 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł15 255 m² 31,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka inwestycyjna położona w Białogardzie. Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o łącznej powierzchni 15 255 m2, położoną w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł61,19 m² 18 793,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3 pokoje | wysoki standard | balkon | zachodnia ekspozycja Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 61,19 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 100 m² 136,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedaż Kategoria: działki budowlane Lokalizacja: zimna Woda, gm Lubin Powierzchnia: 1100 m2 największe zalety: działka o regularnym kwadratowym kształcie; piękne, zielone otoczenie; świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal użytkowy

Kielce,świętokrzyskie

455 000 zł39,96 m² 11 386,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Nowa oferta lokal użytkowy Z loggią | klonovia Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje lokal użytkowy o powierzchni 39,96 m , położony na parterze w 4-piętrowej, nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł35,70 m² 12 605,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: możliwość zakupu przez cudzoziemców (również spoza Unii.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł177 m² 12 429,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z garażem dwustanowiskowym W kamieniu! Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł73 m² 11 232,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 72,77 m , położonego na parterze nowoczesnego budynku z windą, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 500 m² 376,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt