dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 304 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 304 ogłoszenia

989 000 zł126,41 m² 7 823,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²

Jdk Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w atrakcyjnej lokalizacji miejscowość Bronisławy (na pograniczu miejscowości Kąty i Altanka), gmina Sochaczew, powiat sochaczewski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 773 zł37,22 m² 12 245,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

i podatku pcc Cena zawiera: miejsce postojowe w hali garażowej - 30 000 złotych Smart Home Gold, do zaoferowania mam czteropokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 37,22 mkw. zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

4 375 000 zł714 m² 6 127,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

5 998 000 zł425 m² 14 112,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Rezydencja na olsztyńskim Osiedlu Redykajny w sąsiedztwie lasu i jezior. Efektowna, rezydencja połączona z odrębnym dwustanowiskowym garażem, położona jest na wzniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 018 m² 254,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Janczowicach gmina Łagiewniki tj. około 50 km od Wrocławia i 10 km od Dzierżoniowa oraz 8km od drogi krajowej nr8. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70 m² 12 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1988 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 289 m² 139,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana Stare Strącze (blisko Sławy) Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 0,1289 ha, położona w miejscowości Stare Strącze, zaledwie 4 km od Sławy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 000 zł27,04 m² 15 459 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym:   Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

1 557 482 zł160 m² 9 734,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 167 m²

Nieruchomość w Karwieńskie Błota I przy ul. Gwiaździstej 2 zabudowana 4 domkami letniskowymi w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej ok. 120 m i wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł42,95 m² 18 626,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość Mieszkanie dwupoziomowe, powierzchnia zinwentaryzowana po podłodze 42,95m2 powierzchnia wg kw 33,83 m2 zlokalizowane na IV i V piętrze, które.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł113 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Klimatyczna kamienica z potencjałem | Nowogród Bobrzański Szukasz nieruchomości z charakterem, spokojną lokalizacją i dobrym dojazdem? Ta oferta może być dokładnie tym, czego.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł210 m² 4 042,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w stanie deweloperskim położonego w miejscowości Miedźno przy ulicy Sosnowej. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł47 509 m² 37,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 47 509 m położona w miejscowości Studzianki, w gminie Wasilków, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Białegostoku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,74 m² 14 495,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| z przyjemnością proponujemy do zakupu nieruchomość zlokalizowaną w sercu zielonej Białołęki, w sąsiedztwie Wisły. To mieszkanie to połączenie wygody, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł123 m² 4 796,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Moja stacja etap V już W sprzedaży! Nowoczesne osiedle domów szeregowych komfort, funkcjonalność i świetna lokalizacja Zapraszamy do zapoznania się z V etapem kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

327 700 zł3 277 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MB Nieruchomości oferuję działkę rolną z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 3277 m2 położoną na obrzeżach Olsztyna w Klebarku Małym. Działka w kwadracie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kłaj,małopolskie

850 000 zł155,92 m² 5 451,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Smart Property prezentuje dom w stanie deweloperskim, wolnostojący o powierzchni użytkowej 102,76 mkw. (pow. całkowitej 155,92 mkw.). Nieruchomość charakteryzuje się bardzo efektywnym.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł36 000 m² 3,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu zestaw czterech działek rolnych sprzedawanych łącznie, położonych w miejscowości Tuczapy, w gminie Mircze, powiecie hrubieszowskim. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

134 000 zł46,61 m² 2 874,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość lokalową położoną w Skarżysku - Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 352 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Duża działka budowlana - rybnik, wielopole Prezentujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową niezabudowaną powierzchni 3352 m 2 , położoną w Rybniku w spokojnej dzielnicy Wielopole.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Kłopot,kujawsko-pomorskie

940 000 zł128 m² 7 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:733 m²

Dom na sprzedaż - obrzeża Inowrocławia! dream homes Nieruchomości poleca na sprzedaż luksusowy skrajny szereg o powierzchni użytkowej 120 m2 posadowiony na działce o powierzchni 733m2.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł19 738 m² 9,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości - Małszyce k. Łowicza - 19 738 m Na sprzedaż 1/2 udziałów w nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 19 738 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 500 zł468,20 m² 5 979,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 565 m²

Na sprzedaż oferujemy Państwu ogromny dom, dwupokoleniowy na prawobrzeżu w Szczecinie Budynek mieszkalny o powierzchni 468,2m2 - trzy kondygnacyjny poziomy: 1.przyziemie: garaż 34,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje mieszkanie dwupoziomowe z tarasem - bez prowizji i podatku pcc Poznaj przestrzeń, która daje Ci pełną swobodę - zamieszkaj w funkcjonalnym, 7-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 710 000 zł739 m² 2 313,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Na sprzedaż nieruchomość w centrum Międzyzdroja 300 m od morza. W skład transakcji wchodzą 2 lokale użytkowe: nr 1 o powierzchni 434,90 m2 nr 2 o powierzchni 240,80 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

666 900 zł55 m² 12 125,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Home&invest Oddział Wrocław Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Śliczna | 55 m | 666 900 zł Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z salonem i aneksem kuchennym o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

676 750 zł54,14 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne mieszkanie na 3 piętrze w zielonej części Bielska-Białej. Komfortowy układ trzech pokoi, balkon i prywatność wyższej kondygnacji. Lokalizacja Bliska Szyndzielnia to.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł30,25 m² 15 174 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż kawalerka w nowej inwestycji Hanza Tower! Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze nowego apartamentowca z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł800 m² 187,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krystian stańczyk Agent prowadzący   Działka "e" 4123/21 Oferujemy na sprzedaż 5 działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Wieprz, w spokojnej i bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29,31 m² 23 848,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 54 m2 na poszukiwanym I piętrze w doskonałej lokalizacji, położone praktycznie w parku solankowym. Mieszkanie składa się z kuchni ze.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł670 m² 2 985,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 111 m²

Przedmiotem sprzedaży jest teren, na którym posadowione są: dom: jasny, rozkładowy, ustawny, 2-kondygnacyjny (wysoki parter i przyziemie), 5-pokojowy dom wolnostojący przeznaczony do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł132,99 m² 5 752 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

3 poziomy Oddzielna kuchnia Słoneczny salon 3 ustawne pokoje na piętrze Pomieszczenie gospodarcze Poddasze do własnej aranżacji Dwa miejsca postojowe Ogródek Oferuję na sprzedaż segment.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie z garażem! Biuro Miller prezentuje na sprzedaż nieruchomość w dzielnicy Piaskowa Góra na parterze o powierzchni 52m2. W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł36 m² 16 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z balkonem! do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grabówno,wielkopolskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 517 m²

NA sprzedaż dom jednorodzinny O pow. Zabudowy 160m2 działka O pow. 2517m2 grabówno, gm. Miasteczko krajeńskie Tytułem oferty jest klimatyczny dom z czerwonej cegły (frotowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni około 600 m (działka w trakcie podziału) położoną w urokliwej i spokojnej okolicy Miedźnej, przy ul. Zacisze. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł306,38 m² 4 569,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

! tylko U nas! dostępne tylko W pepperhouse! atuty nieruchomości: - pewna inwestycja na długi okres - Miejsca parkingowe na terenie obiektu - Gotowa Inwestycja - Każdy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł894,62 m² 2 459,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 560 m²

| na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 2 560 m 2 zabudowana budynkiem biurowo - warsztatowym o pow. 565,62 m 2, magazynem dwukondygnacyjnym o pow. 182 m2 , parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 411 zł144,89 m² 9 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal o powierzchni 144,89 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości: - pokój - Kuchnia - wc Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 90 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym na Bliskim Zaodrzu w Opolu. Mieszkanie o dużym potencjale ze.