dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 317 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 317 ogłoszeń

Rynek pierwotny

470 235 zł40,89 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkania klasy premium w sercu Bielska-Białej Pragniemy zaprosić Cię do wyjątkowej inwestycji w Bielsku-Białej. Kameralnego osiedla położonego w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł8 900 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż o pow. 8900 m w Radziejowice - Parcel, gm. Radziejowice, pow. żyrardowski. Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną o charakterze usługowym, usytuowaną przy.

Szczegóły ogłoszenia

628 000 zł70 m² 8 971,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 70 m2 w bardzo dogodnej lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim. Składa się z 3 pokoi, wygodnego przedpokoju, dużej kuchni oraz przestronnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 850 m² 63,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga- okazja! Pięknie położona, duża działka budowlano - rolna w Chmielu. Powierzchnia 2850m2 szerokości 28m. Pzeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzeni- pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł6 100 m² 26,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka budowlana o dużej powierzchni zlokalizowana w gminnej miejscowości Tuchomie. Atuty: wydane.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł280 m² 1 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 135 m²

Wyjątkowa Nieruchomość z Dwoma Domami na Sprzedaż w Szczawnie Oferujemy na sprzedaż unikatową nieruchomość składającą się z dwóch domów, umieszczoną na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 326 zł40,37 m² 16 827,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu stylowe mieszkania z inteligentnymi rozwiązaniami, które ułatwią codzienność. Bliskość centrum, nowoczesny design i zielone przestrzenie sprawiają, że to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł59,08 m² 14 049 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie- inwestycja oddana w 2025 roku. Lokal znajduje się na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł580 m² 1 034,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Szukasz dużego domu na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 580 m2, położona w spokojnej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł1 100 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

tel.:   . Jeśli szukacie Państwo działki budowlanej niedaleko Mszczonowa, w spokojnej okolicy to ta oferta jest idealna! Agencja Nieruchomości "MÓJ DOM".

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

993 862 zł98,80 m² 10 059,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

|R| Property prezentuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim mieszczące się w Wieliczce przy ul. Pasternik. Lokalizacja: wieliczka to miasto w Polsce, znane głównie.

Szczegóły ogłoszenia

215 219 zł30,75 m² 6 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,75 m , usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł170,50 m² 6 744,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 243 m²

Dom wolnostojący położony w miejscowości Żółwia Błoć, gmina Goleniów. 2min do drogi ekspresowej S6, 5min do lotniska, 20min do Szczecina. Niskie koszty utrzymania! Dzięki instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł27,39 m² 18 218,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Przestronny apartament na sprzedaż w Świnoujściu idealna lokalizacja nad morzem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł53,68 m² 6 240,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Legnica, centrum, ul. Senatorska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,68 m2. Mieszkanie ulokowane na parterze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł64,66 m² 15 450,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,66 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Oporowa we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł8 924 m² 23,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość rolną położoną w Piotrkowie Trybunalskim o powierzchni 8924 m 2. Teren położony tuż przy drodze ekspresowej S8 w kierunku Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 031 040 zł80,55 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł171,85 m² 26 185,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż niezwykły, dwupoziomowy penthouse z potencjałem do stworzenia olbrzymiego prywatnego tarasu na dachu Warszawy! Powierzchnia całkowita 171,85 mkw Zlokalizowany w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43 m² 16 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł3 216 m² 35,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość jest zarezerwowana. *Więcej ciekawych ofert znajdą Państwo na naszej stronie internetowej lub w biurze Freedom Nieruchomości Giżycko. Oferty niepublikowane są dostępne wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł31,71 m² 13 087,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie inwestycyjne śródmieście Lublin I centrum I Gotowiec inwestycyjny I Brama Krakowska 850m I Zamek Lubelski 750m I Apartament pod Airbnb I Apartament pod Booking.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72,41 m² 18 643,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, ciche i pięknie wykończone. (English below.) Mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w miłym zakątku dzielnicy Warszawa-Wawer. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł86,29 m² 8 100,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:580 m²

Polecamy nowo wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej według projektu Archon - "dom w Arkadiach R2 ", o powierzchni użytkowej 86,29 m (101,51 m po podłodze) sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł237 m² 8 438,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:838 m²

Dom W zacisznym miejscu Oferujemy do sprzedaży przestronny dom położony w zielonej części miasta - w Katowicach Podlesiu. Ta wyjątkowa nieruchomość gwarantuje wysoki komfort przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

87 165 zł1 341 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki budowlane o powierzchni od 1341 do 1435 m2, zlokalizowane w miejscowości Prądocin. Kształt: prostokąt. Dostępne media: prąd, woda, gaz przy drodze. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 492 m² 59,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjne działki budowlane-szczucin powiat dąbrowski! Oferujemy do sprzedaży dwie działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł86,55 m² 15 251,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 86,55 m położone w kameralnym budynku na Ruczaju. To nowoczesny projekt w otoczeniu niskiej zabudowy, w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł31,50 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowa kawalerka w Wałczu, z przynależną działką mającą dostęp do jeziora Zamkowego! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 449 m² 90,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*oferta na wyłączność biura* Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Pstrążnej, gmina Lyski, powiat rybnicki o powierzchni 1449m2. Parcela położona na suchym terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Wola _ młynów Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 41-m2 w pobliżu stacji Metra Młynów (100m). Mieszkanie dostępne od zaraz. Możliwość przearanżowania na 2-pokojowe: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł86 m² 7 546,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:422 m²

Nowy parterowy dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej. Wewnątrz zostały już wylane posadzki, wykonano gładzie na ścianach (pomalowane pierwszą warstwą bieli) oraz zamontowano okna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 600 zł48 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje z tarasem 14 m na osiedlu z prywatnym stawem - gotowe do odbioru Szukasz mieszkania, które jest już gotowe, a klucze możesz odebrać natychmiast po zakupie? W II etapie.

Szczegóły ogłoszenia

1 505 000 zł905 m² 1 662,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

**atrakcyjna nieruchomość na turystycznym szlaku tatarskim w malowniczej miejscowości Krynki* Do sprzedania budynek handlowo -usługowy o powierzchni 905 m2 na dużej działce 2065m2. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122,80 m² 8 705,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa oferta - segment bliźniaka - 1 piętro + poddasze - 122,80 m2 Nowa inwestycja, zlokalizowana przy ul. Dożynkowej. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym z tarasem, - 4.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł117 m² 5 598 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 600 m²

Zielin, dom z bardzo dużą działką i zarybionym stawem - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk. - duża działka - staw - malowniczy teren wśród zieleni - spokojna okolica - duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

243 000 zł901 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 901 m Łaziska Górne (brada), ul. Orzeska idealna lokalizacja. Na sprzedaż działka o powierzchni 901 m położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Brada.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł117,10 m² 7 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Dom jednorodzinny - nowy, funkcjonalny, gotowy do urządzenia w Twoim własnym stylu Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w Strzyżowie (woj. podkarpackie), po odbiorach technicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł55,10 m² 12 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferujemy Państwu na sprzedaż absolutnie nietuzinkowe 2 pokojowe mieszkanie składające się z 2 poziomów, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Wielki Kack,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł126,41 m² 7 823,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:976 m²