dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

Dom wolnostojący

Chałupy,zachodniopomorskie

1 399 000 zł230 m² 6 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 444 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 230 m2 (155 m2 + 75 m2), usytuowany na przestronnej działce 5444 m2. Nieruchomość zaprojektowana jako dwa niezależne segmenty mieszkalne z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł590 m² 1 862,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 780 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona na działce o powierzchni 4780m2, zlokalizowana 8 kilometrów od Trzebiatowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 803 m² 63,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka wśród zieleni, 1803 m2, zabudowa letniskowa całoroczna, 1,8 km do rzeki narew, śliski, gm. Zatory Na sprzedaż duża działka o powierzchni 1803 m2, największa w podziale,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł60,80 m² 9 358,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga przedsprzedaż Rezerwuj już dziś. Startujemy ze sprzedażą nowej puli mieszkań na tym osiedlu - 3 budynki zostały już oddane do użytku (zdjęcia zrealizowanych budynków w galerii zdjęć).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecin,zachodniopomorskie

319 000 zł29,33 m² 10 876,24 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przytulna kawalerka Pomorzany | 29,33 m | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m , położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł4 036 m² 73,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Doskonała inwestycja na przyszłość lub prywatna działka wśród drzew dla wymagających! Prezentowana nieruchomość stanowi 3 działki ewidencyjne o numerach: 297/4 o powierzchni 0,1282 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 460 zł79,78 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video i zobacz spacer po tym mieszkaniu! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż nowe I dostępne od ręki mieszkanie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

258 750 zł1 150 m² 225 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 0,1150 ha, położony w Strzelcach Górnych. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 155/42. Wydana aktualna decyzja o warunkach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 290 zł67,23 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży mieszkania, w zabudowie szeregowej przy ul. Krótkiej w Wolinie z ogródkiem o wielkości 125,00 m . Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł6 977 m² 24,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta sprzedaży działki rolnej o powierzchni prawie 70a, położonej w miejscowości Łazy, w gminie Jerzmanowice - Przeginia. Cicha i spokojna lokalizacja. W okolicy lasy.

Szczegóły ogłoszenia

655 479 zł66,21 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

2 597 000 zł453,20 m² 5 730,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:294 m²

Obiekt z funkcją gastronomiczno - noclegową. Gotowy pensjonat W łebie | 17 pokoi | strefa wysokiego popytu turystycznego roi - 9% Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonalny pensjonat.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł81,20 m² 12 302,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność Oferta, która wyznacza standardy - apartament klasy premium w Tychach Żwakowie Zapraszamy do miejsca, które zachwyca od pierwszego momentu. To nie jest zwykłe mieszkanie - to.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42 m² 11 880,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż niewielki, funkcjonalny domek letniskowy o powierzchni 42 m z tarasem, położony na pięknie zagospodarowanej działce 1500 m w miejscowości Adamów wieś, gmina Radziejowice.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:654 m²

Dom jednorodzinny | 220 m działka 6,5 ar | spokojna okolica gliczarów dolny Na sprzedaż dom wolnostojący położony w malowniczym Gliczarowie Dolnym. To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł240 m² 5 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Mamy na sprzedaż atrakcyjny dom na dużej, 23-arowej, pięknej, widokowej działce. Nieruchomość położona na wysokości 820 m.n.p.m. na południowym, doskonale doświetlonym stoku z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł8 345 m² 203,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przemysłowa w Kętach / Nowa Wieś o pow. 83 ar. Teren płaski z dobrym dojazdem dla tir, przeznaczony pod produkcję, magazyny, przemysł oraz zabudowę usługową.

Szczegóły ogłoszenia

179 460 zł997 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

4 k Ą T Y N I E R U C H O M O Ś C I ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną. Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 997.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł189,30 m² 5 652,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 863 m²

Oferujemy Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Stanisławów gmina Leoncin. Na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2863 m2 posadowiony jest dom o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł101,50 m² 9 054,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

Numer oferty w biurze 91-95 Dom dwulokalowy w stanie deweloperskim to budynek, w którym wyodrębniono dwa niezależne lokale mieszkalne, każdy z własnym wejściem, ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 078 zł45,91 m² 9 759,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska - gotowa do zamieszkania! atrakcyjne ceny - funkcjonalne mieszkania W spokojnej okolicy Oferujemy: funkcjonalne układy mieszkań od 25 m do 57 m - idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 360 640 zł98,40 m² 23 990,24 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament nad bulwarem przy samej motławie Luksusowa inwestycja nad samą Motławą | Nowoczesna architektura | Eleganckie wnętrza | Industrialny klimat | Nowa dzielnica blisko historycznego centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł51,90 m² 15 221,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

English below Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 51,9 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2 lub 3 pokojowe usytuowane na trzecim piętrze bloku przy ulicy Armii Krajowej. W mieszkaniu właśnie rozpoczyna się remont - na tym etapie Kupujący ma wpływ na.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł1 880 m² 521,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! oferujemy na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 1880m2 w urokliwej miejscowości jarosławiec - wspaniały klimat i krajobrazy, sosnowe lasy, czysta woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na granicy Mosiny i Puszczykowa, przy ulicy Wodnej, znajduje się budynek willowy, a w nim przestrzeń mieszkalna, którą w imieniu naszego Klienta pragniemy poniżej zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł11 028 m² 14,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży oferujemy działkę położoną w miejscowości Strzeszewo, gmina Glinojeck, powiat ciechanowski, województwo mazowieckie. nr ewidencyjny: 137/3 powierzchnia: 11028 m2 cena: 160 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

168 525 zł2 247 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt przedstawić Państwu na sprzedaż, bardzo atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Mościska. Mościska - wieś kociewska w Polsce położona.

Szczegóły ogłoszenia

929 530 zł37,94 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - NIERUCHOMOŚĆ W CENTRUM NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł39 m² 16 654 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy do zaoferowania w naszej ofercie przestronne, wyremontowane mieszkanie na warszawskim Przyczółku Grochowskim. Szczegóły oferty: powierzchnia mieszkania 37 m2 2 pokoje z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł550 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:367 m²

Dochód gotowy od pierwszego dnia - obiekt inwestycyjny na sprzedaż. Na sprzedaż wyjątkowy budynek o charakterze inwestycyjnym, który łączy funkcję usługową oraz mieszkalną, zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 001 zł237 m² 6 708,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 154 m²

Na sprzedaż komfortowy dom z naturalnego kamienia kazimierskiego i cegły o powierzchni 237 m (użytkowa ok. 200 m ), położony na dużej działce w Cholewiance, zaledwie 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

366 000 zł1 016 m² 360,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1016 m , położona w miejscowości Borzęcin Mały, gmina Stare Babice. Działka znajduje się w terenie po scaleniowym, idealna na lokatę kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

234 960 zł3 916 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki pod niewielki dom na dużej działce w sąsiedztwie luźnej zabudowy lub działki pod działalność z doskonałym dojazdem do Częstochowy to zapraszamy! Mam do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Łapino Kartuskie (gm. Żukowo) oferta dotyczy sprzedaży 3 działek budowlanych o powierzchni 1500m2 każda. Zostały wydane warunki zabudowy pod budowę budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł47,34 m² 19 433,88 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji Sienna Grobla, gdańsk - Nadmotławie Estate. Prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 47,34 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł3 147 m² 139,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna z wydanym pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem budowlanym. Pozwolenia ważne do czerwca 2028 roku. Na powierzchni 3147m2 zostało zaplanowane 14 segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

1 065 000 zł1 065 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty - Doskonała lokalizacja - Trakt Świętego Wojciecha - Blisko obwodnicy południowej - Szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,51 m² 7 746,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na parterze w spokojnej i zielonej części Tarnowa dzielnica Mościce. Układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł42 m² 12 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej.! liczne miejsca postojowe dla mieszkańców! Rozkład.