dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 207 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 207 ogłoszeń

Biuro

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł52,60 m² 21 863,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy na sprzedaż - ul. Górskiego, śródmieście Warszawy Na sprzedaż lokal o powierzchni 52,6 m , idealny na biuro lub działalność usługową. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł51,20 m² 5 761,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,55 m , położone na I piętrze w bloku z cegły (1965 r.), po termomodernizacji. Świetna lokalizacja ok. 500 m do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 061 m² 541,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka w miejscowości Kanie, o powierzchni 1061m2. Nieruchomość składa się z 2 działek ewidencyjnych - drogi i działki z możliwością wybudowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł963 m² 369,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Nadmorska działka budowlana blisko morza i lasu w Mieroszynie koło Jastrzębiej Góry - na sprzedaż!.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł949 m² 1 474,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Do sprzedania budynek usługowo-produkcyjny w Bielawie przy ul. Grabskiego Powierzchnia obiektu 949 m2 działki o powierzchni 4500 m2 - wieczyste użytkowanie Dla terenu obowiązuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł52 m² 11 480,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

! na sprzedaż gotowiec inwestycyjny! Dwa niezależne apartamenty Lokal znajduje się w odrestaurowanej willi miejskiej przy targach Poznańskich, na urokliwej i kameralnej ulicy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 034 zł104,23 m² 7 474,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej , Lokalizacja: trąbki, gm. Biskupice - tylko 8 km od Wieliczka i ok. 20 minut od Kraków bez prowizji prowizji oraz pcc System płatności.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł120 m² 3 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Bytyń 56 - Dom całoroczny lub letniskowy 120 m , 882 m działki, tylko 300 m od rzeki Bug! Na sprzedaż funkcjonalny i solidny dom o powierzchni 120 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 600 zł52,10 m² 15 692,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nikodem ankudowicz Agent prowadzący   % prowizji Apartament z antresolą | Widok na góry i skocznię | Centrum Szczyrku Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 52,1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 106 zł35,37 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,03m2 na 2 piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130m2 położony blisko centrum Jastrzębia-Zdroju dzielnica Ruptawa. Dom posadowiony na ładnie zagospodarowanej, płaskiej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł2 625 m² 14,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna o pow. 26 arów w Krakowie - Nowej Hucie Przedmiotem oferty jest działka o nr 293 położona w obrębie nh-22 - rejon Ruszczy. Działka o powierzchni 2625 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

7 414 500 zł74 145 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne w Trzebiatowie idealne pod osiedle lub domy jednorodzinne Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży zespołu działek położonych w Trzybiatowie, w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

604 000 zł61,07 m² 9 890,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kontakt Robert Dutczak:   , od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 do 18.00 0% PCC Do zaoferowania nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 61.07m2 na Osiedlu Brylantowym - Dobrzykowice.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

491 114 zł58,12 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na parterze z miejscem postojowym, dodatkowym drugim miejscem postojowym, fotowoltaiką, ogrzewaniem podłogowym i wykończone w stanie deweloperskim gotowe do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie M3, położone na czwartym piętrze niskiego bloku w dogodnej lokalizacji w Rydułtowach. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł190 m² 2 526,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: radostowice Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 190 m Powierzchnia działki: 756 m Budynek składa się z dwóch kondygnacji: kondygnacja główna - parter powierzchnia: 86.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł4 494 m² 115,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 4494 m2 (45 ar) - Łuszczów Pierwszy, gm. Wólka - blisko Lublina Na sprzedaż atrakcyjna działka nr 97/10 o powierzchni 4494 m2 (ok. 45 arów), położona w miejscowości Łuszczów.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł81 m² 6 283,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

4 350 000 zł127,10 m² 34 225,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży czteropokojowy, narożny, przestronny, apartament o powierzchni 127 mkw., usytuowany na 4-tym piętrze. Apartamentowiec wybudowany w 2003 roku, położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł8 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w cichej i spokojnej okolicy, położone ok. 100 metrów od drogi głównej - Jastrzębskiej. Działki oznaczone w planie zagospodarowania jako działki budowlane Działki.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 040 m² 158,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Poręba, gmina Myślenice, które znajdują się w terenach oznaczonych w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Witamy w ofercie biura nieruchomości Mały Domek, gdzie prezentujemy wyjątkową okazję do nabycia wiejskiego domu w urokliwej wsi Muchów, położonej w powiecie jaworskim. Dom w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzciana gmina Świlcza 38ar Tylko u nas Oferta na wyłączność Trzciana gmina Świlcza Nieruchomość składa się z dwóch działek 21ar 17ar o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł2 457 m² 569,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedaż nr oferty: stdoc7205 kategoria: inwestycja deweloperska lokalizacja: legnica - 600m od ścisłego centrum powierzchnia działki: 2457m2 liczba pięter: 3 kondygnacji: 4 Oferta skierowana dla Firm.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł34,62 m² 19 612,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament przy porcie w Kołobrzegu gotowy do wynajmu lub zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 34,62 m , zlokalizowany przy ul. Portowej w samym sercu Portu.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł42,88 m² 28 684,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje | 42.88 m2 | Blisko Centrum w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł41,16 m² 5 830,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Chorzów ok. Amelungu Osiedle Śląska - Gwarecka, ul. Beskidzka. Mieszkanie o powierzchni 41,16m2 zlokalizowane na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Dwa niezależne pokoje, kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł3 001 m² 69,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 3001m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Berkowo. Atuty nieruchomości: > Powierzchnia: 3001m - idealna pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

284 000 zł78,50 m² 3 617,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wałbrzycha! Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 78,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł55,09 m² 12 161,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie wykończonym ,do wejścia" na bardzo lubianym osiedlu Nowa Wygoda przy ulicy 42 Pułku Piechoty. Atrakcyjna dzielnica z licznymi ścieżkami rowerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 836 zł52,28 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie w budynku wielorodzinnym. Budynek z windą. Mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja przy ul. Starokościelnej 30, obok Młyna. Budynek posiada 4 kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

230 800 zł2 414 m² 95,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

*Działka pod zabudowę 2414 m2 w Kiersztanowie k / Mrągowa uwaga : Jeżeli ta oferta Ci się spodoba, a nie posiadasz całej kwoty na jej zakup, a masz inną nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zgorzelec,dolnośląskie

665 000 zł190 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Tylko U nas! dom wolnostojący Z dwoma garażami W centrum zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 190 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł111 m² 6 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Bliżniak | stan deweloperski | powierzchnia 111mkw | Murowaniec Nowa Oferta Sprzedaży Domy w Murowańcu Oferujemy na sprzedaż cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Murowańcu,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w centrum małej miejscowości otoczonej lasem, oddalona od morza o 7 km (pobierowo), przy drodze asfaltowej. Wydano dla niej Warunki Zabudowy z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona przy głównej ulicy miejscowości Sienna koło Żywca, przeznaczona pierwotnie na działalność handlową bądź usługową, z możliwością adaptacji na dom.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł200 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

| na sprzedaż wolnostojący dom o pow. użytkowej ok. 70 m2 (pow. całkowitej ok. 200 m2), zlokalizowany w miejscowości Mąchocice - Scholasteria, gm. Masłów. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,35 m² 6 221,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:572 m²

Na sprzedaż kameralne osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych położone w miejscowości Ławy, zaledwie kilka minut od Bełchatowa. Inwestycja składa się z funkcjonalnych, parterowych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Chałupy,zachodniopomorskie

1 399 000 zł230 m² 6 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 444 m²

Dom jednorodzinny o powierzchni 230 m2 (155 m2 + 75 m2), usytuowany na przestronnej działce 5444 m2. Nieruchomość zaprojektowana jako dwa niezależne segmenty mieszkalne z osobnymi wejściami.